Gönderen Konu: İstanbul'da Ekim merkezi önerisi  (Okunma sayısı 273 defa)

Osman çakmak

• Yeni üye
  • *
İstanbul'da Ekim merkezi önerisi
« : 28 Kasım 2022, 08:31:13 »
Herkese iyi akşamlar .. abiler ekim yaptirmayi planlıyorum insaAllah. Ekim merkezi tavsiye edermisiniz. Bir de ilk başta tepe bölgeyi es geçip ön tarafa Ekim yaptirmak istiyorum. Siz değerli forum üyelerinin fikri benim için çok mühim. Tavsiye bekliyorum. Birde şuan için ekim yapmalımıyım ? Diğer saclarim zarar görecek diye endişeleniyorum. Sizce de görür mü ?

Osman çakmak

• Yeni üye
  • *
Ynt: İstanbul'da Ekim merkezi önerisi
« Yanıtla #1 : 28 Kasım 2022, 08:33:02 »
Resimler burda....

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #2 : 28 Kasım 2022, 10:01:18 »
Günaydin, :D

böyle sorarsan Istanbulda dr Koray Erdogan Asmed derim.

mevcut saclari hem korumalisin hemde saclari güclendirmek icin finasterid kullanmalisin , tabiki arastirp öyle.

forumu arastir acele etmene gerek yok , tedbirli davranip iyi arastirma yaparsan zaten kendin en dogru yeri sececeksin.

Osman çakmak

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 28 Kasım 2022, 10:10:16 »
Finasterid kullanmak istemiyorum. Yan etkileri çok fazla arkadaşımı hayata küstürdü. Asmed bütçeme uygun değil . Ve iyi bir ekim yeri olsa da bazen çok kötü sonuçlarda çıkabiliyor. Serkan aygın ile randevulastık. Sizce sadece ön bölgeye mi ektirmeliyim. ? Tepe boş kalsa ve daha sonra ikinci bir seansla tepeye girsek . Nasıl olur ?

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
« Yanıtla #4 : 28 Kasım 2022, 10:23:32 »
ön-üst bölgeye evet daha sonrada tepeye cok güzel planlama olur , hem donörü yormazlar hemde daha saglikli olur.
Sekan aygin iyi tercih, hocanin ellerine saglik cok basarili sanada en güzel ve uygun planlamayi yapacagina eminim.

finasterid tabiki tercih meselesi, ben 10 ay kullandiktan sonra yan etki oldu ve biraktim , baskalari yillardir kullaniyor birsey olmuyor.

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 28 Kasım 2022, 12:42:32 »
Dostum, iki ekime bölmen gayet mantıklı olmuş. Donör iyi. Bu mantığı korumanı tavsiye ederim, tek ekim iş görmez.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 28 Kasım 2022, 18:38:03 »
öncelikle kendi saçlarında hayır yok çok incelmiş finasterid kullanmak  hatta bu gün başlayıp ekim sonuna kadar kullanman gerek saç tellerin ince ve dökülmen devam edecek
kullanırsın ya da kullanmazsın bu da senin tercihin ben gerekeni söylerim

saç ekimine gelirsek iki ekime ihtiyacın var

çizdiğim alana kadar 1 ekim 1 sene sonra ikinci saç ekimi tek ekimle bu kafayı katamazsın kapatmmaya kalkarsanda hata yaparsın bunu da dinlersen senin faydana olur

ekim merkezini de forumu araştır kararını kendin ver
Global Moderator

Passenger

• Full Member
« Yanıtla #7 : 29 Kasım 2022, 00:50:58 »
Zaten serkan aygin da hintelin çizdiği yere kadar eker tek seferde..ben de aynı fikirdeyim..üstte olan saçların dökülecek gibi..
  • Ekim Tarihi: 02.09.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant
  • Greft Miktarı 5080
  • Yaşınız 35
  • Medikal Tedavi konazol şampuan, vicy dercos şampuan

Facebook Twitter Instagram