Gönderen Konu: İstanbul saç ekim merkezi önerisi  (Okunma sayısı 759 defa)

tommyder

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
İstanbul saç ekim merkezi önerisi
« : 19 Eylül 2022, 11:16:47 »
Merhabalar,

25 yaşındayım İstanbul’da saç ekim merkezi seçmeye çalışıyorum. Şuan için bir kaç yerle görüştüm ama karar varmak çok zor. AKL poliklinikte DHI ile ekim önerdiler yaklaşık 2000-2500 greft. Tulpar klinikte ise Safir FUE. İki klinikte saçımı tamamen kısaltmam gerekmediğini söyledi. Aktif olarak 3 yıldır minoxidil, 8 aydır finasterid kullanıyorum. 1 aydır da PRP ve mezoterapi yaptırıyorum. Donör bölgemin iyi olduğu söylendi. İyi ve doğal bir saç çizgisi için önerdiğiniz bir saç ekim merkezi var mıdır? Forumda sıkça Asumanhair ın önerildiğini gördüm, orasıylada görüşeceğim.

Sağ tarafımda şakakta ufak bir scar dokusu var. O yüzden açıklık daha büyük. Scar üzerine ekimin tutmasıda %50 ihtimal dediler.

Şimdiden teşekkürler.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: İstanbul saç ekim merkezi önerisi
« Yanıtla #1 : 19 Eylül 2022, 13:09:32 »
Saçlarını tamamen kendtirip düzgün bir ekim yaptırman en güzeli fanteziye gerek yok Akl ön çizgileri harika yapıyor bu açıklığa 2 merkez arasında en iyisi bence akl dir

Diğer nerkez ücretsiz yapsa ben tercih etmem zaten seni bilemem dostum.
Global Moderator

tommyder

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 19 Eylül 2022, 13:32:03 »
Saçlarını tamamen kendtirip düzgün bir ekim yaptırman en güzeli fanteziye gerek yok Akl ön çizgileri harika yapıyor bu açıklığa 2 merkez arasında en iyisi bence akl dir

Diğer nerkez ücretsiz yapsa ben tercih etmem zaten seni bilemem dostum.

Hocam sağolun dönüşünüz için. AKL dışında önereceğiniz bir yer var mı? AKL ile devam etmemi mi önerirsiniz?

kel piero

• Full Member
« Yanıtla #3 : 19 Eylül 2022, 21:16:39 »
dostum bende 1 haftadır forumda araştırıyorum saç ekilecek yerleri orta sınıf bütçeye uygun  yerler AKL , Medeks ve Şahin çelik. bunlar genel olarak beğenilen klinikler. ikimizin de saçı benzer aslında çok geniş açıklığımız yok  bende şakaklrdan rahatsızım. resimlerime aşağıdaki linkten bakabilirsin

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=28492.msg539259#msg539259
  • Ekim Tarihi: 17.10.22
  • Ekim Merkezi ismi AKL
  • Greft Miktarı 3100

Facebook Twitter Instagram