Gönderen Konu: Saç ektirecek arkadaşlar lütfen okusun  (Okunma sayısı 320 defa)

Tuna97

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ektirecek arkadaşlar lütfen okusun
« : 06 Aralık 2022, 02:27:00 »
Selam arksdaşlar bundan 3 sene önce saç ektirmeye karar verdim. Sonra bu foruma denk geldim yaklaşık 2 ay konuları inceledim bu arada saç ekimi hakkında hiç bir bilgim yoktu.
Sonra forum modlarına özel mesaj attım kamu çalışanı olduğum için konu açmak benim için problem olur dedim.adminde bana yüzüne meraklı değiliz yüzünğ sakla konu aç senin bir ayrıcalığın yok herkes eşit şeklimde cevap verdi tamam dedik. Yaklaşık iki hafta sonra ektireceğim merkezi sordum bana ektirme oraya dedi peki kimi önerirsin dedim? Önermem araştır ama o merkeze ektirme dedi? Sonra merkezime bu durumu söyledim onlar reklamcı bazı kişilerin reklamını yapmak için insanları kötülüyorlar şeklinde dolduruşa getirdi beni. Bende çok sinirlendim gaza geldim ekşi’de ve şikayet sitelerinde bu forumun alehine konular açtım. Sonra ekime girdim nekroz donör küsmesi saç yönleri dik derken ömrümden ömür giden 12 ay yaşadım insan içine çıkamaz bir hale geldim bu durum iş hayatımı aile hayatımı etkiledi. Sonra tekarar iletişime geçtim gene konu açmadan bana yardım etti admin 8 ay oldu ekim yaptıralı düzeltmek için şu an o kötü görüntüden kurtuldum sayılır. Ama vicdanen borcum var sizlere beni affedin hepinizin günahını aldım. Bu forumda ne yazılıyor ne paylaşılıyorsa aklınız varsa dinleyin araştırın ben yandım siz yanmayın.

Ozannn

• Full Member
Ynt: Saç ektirecek arkadaşlar lütfen okusun
« Yanıtla #1 : 06 Aralık 2022, 14:29:05 »
Tabii yani yaptıklarınız ve yaşadıklarıniz hoş olmamış... Ama hatayı kabul etmekte önemlidir, sonuçta bu durumu kabullenip buraya geri dönüşte bulunmuşsunuz. Bende bu forum sayesinde sac ektirdim ve çok iyi bir sonuç aldım... Belki burası olmasa hangi kasabın eline düşecektim Allah bilir... O yüzden arkadaşın yazdiklari doğru, bu forumu ciddiye almalı sac ekimini düşünenler.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 06 Aralık 2022, 15:35:44 »
Geçmiş olsun ekim süreçlerini bizimle yüzünü kapatarak paylaşırmısın?
Global Moderator

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #3 : 06 Aralık 2022, 17:24:44 »
Hintell başkan kimsenin kötü olmasını istemez ve ayrıca bildiğim kadarıyla reklam almaya falan da ihtiyacı yok.

Önermemesi aslında tarafsızlığı nedeniyle fakat ateşe giden adama da dur der.

Ziyanı yok kardeşim, geçmiş olsun.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Tuna97

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 06 Aralık 2022, 20:04:18 »
Geçmiş olsun ekim süreçlerini bizimle yüzünü kapatarak paylaşırmısın?

Üstat konuyu en başından açmadım o yüzden artık çok önemi yok benim için. Hakkını helal et senin günahını çok aldım saçımı eken kişi bile kendi hesaplarından senin hakkında yalan dolan paylaşımlar yaptı:( günahına girdik bedelinide ödedik sorun yaşayarak.

Tuna97

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 06 Aralık 2022, 20:05:55 »
Hintell başkan kimsenin kötü olmasını istemez ve ayrıca bildiğim kadarıyla reklam almaya falan da ihtiyacı yok.

Önermemesi aslında tarafsızlığı nedeniyle fakat ateşe giden adama da dur der.

Ziyanı yok kardeşim, geçmiş olsun.

Haklısın üstad bilemedik yanlış yollara girdik her insan doğru yolda olmayı başaramıyor bazı durumlarda biraz zeka işi kendini akıllı sanan aptal biriyim bunu anladım.  Bu acı tecrübe bana hayatta bir çok şeyi anlamama neden oldu  kimsenin günahına girmeyeceksin hele ki kendini insanlara yardıma adamış insanlara karşı.
« Son Düzenleme: 06 Aralık 2022, 20:12:15 Gönderen: Tuna97 »

Tuna97

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 06 Aralık 2022, 20:06:31 »
Tabii yani yaptıklarınız ve yaşadıklarıniz hoş olmamış... Ama hatayı kabul etmekte önemlidir, sonuçta bu durumu kabullenip buraya geri dönüşte bulunmuşsunuz. Bende bu forum sayesinde sac ektirdim ve çok iyi bir sonuç aldım... Belki burası olmasa hangi kasabın eline düşecektim Allah bilir... O yüzden arkadaşın yazdiklari doğru, bu forumu ciddiye almalı sac ekimini düşünenler.

Anlayışlı ve olgun yazınız için teşekkür ederim hakkınızı helal edin.

Facebook Twitter Instagram