Gönderen Konu: Goldcity Acıbadem 4810grefr yaş 24 29.11.22  (Okunma sayısı 1527 defa)

mustaf068

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Goldcity Acıbadem 4810grefr yaş 24 29.11.22
« : 06 Aralık 2022, 19:26:27 »
Goldcity acıbadem de yaptılar önler sık olması için tepe kısma yapmadılar 1 haftalık görüntü fikriniz nedir nasıl gözüküyor önerileriniz varsa sevinirim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Goldcity Acıbadem 4810grefr yaş 24 29.11.22
« Yanıtla #1 : 06 Aralık 2022, 19:49:25 »
saç ekimine çok uygun bir dökülme tipiniz var aynı zamanda harika bir ön çizgi planlayacak bir kafa yanız var ama
saç ekiminize bakınca o kadar da kaliteli bir işlem göremiyorum maalesef

bikere ön çizginiz alttaki olmalıydı bu dökülme ve kafa şekline harika yakışırdı kötü değil ama bence bu kadar harika saç ekimini uygun bir kafa bana göre yazık edilmiş olur bu kalitede ekim yapılırsa

zaten saç ekimini ciddi anlamda araştıran biri bu şekilde ekim kalitesi olan ön çizgisi olan bir merkeze saç ektirmez eleştirilerimize ramen hala ön çizgiler çok garip yapılıyor

açıklığınız fazla değil çok güzel bir ekimle saç sorununuz kalmazdı umarı bu ekim sizi mutlu eder
ve saçlar çıkınca hem saç yönleri hemde ön çizgi doğal durur bunu da zamanla göreceğiz

greft sayısıda gördüğüm açıklığa göre çok fazla 3500 greft yeterli olurdu
Global Moderator

mustaf068

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 06 Aralık 2022, 20:33:58 »
saç ekimine çok uygun bir dökülme tipiniz var aynı zamanda harika bir ön çizgi planlayacak bir kafa yanız var ama
saç ekiminize bakınca o kadar da kaliteli bir işlem göremiyorum maalesef

bikere ön çizginiz alttaki olmalıydı bu dökülme ve kafa şekline harika yakışırdı kötü değil ama bence bu kadar harika saç ekimini uygun bir kafa bana göre yazık edilmiş olur bu kalitede ekim yapılırsa

zaten saç ekimini ciddi anlamda araştıran biri bu şekilde ekim kalitesi olan ön çizgisi olan bir merkeze saç ektirmez eleştirilerimize ramen hala ön çizgiler çok garip yapılıyor

açıklığınız fazla değil çok güzel bir ekimle saç sorununuz kalmazdı umarı bu ekim sizi mutlu eder
ve saçlar çıkınca hem saç yönleri hemde ön çizgi doğal durur bunu da zamanla göreceğiz

greft sayısıda gördüğüm açıklığa göre çok fazla 3500 greft yeterli olurdu
Değerli yorumunuz için teşekkurler yaşım genç olduğu için ilerleyen zamanda daha kötü olabilecegini söylediler bi tanıdıgımın önerisiyle gittim 1 ve 2. gündeki resimleride paylasmak istiyorum bunlarıda yorumlarsanız sevinirim umarım spnuç güzel olur

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 06 Aralık 2022, 23:16:29 »
ekim alanı sağlıklı umarım mutlu olursun kardeşim çizgi kötü değil ama çok daha iyi bir planlaman olabilirdi ön çizgide artık hayırlısı zamanla göreceğiz sonucu inşallah çok güzel olur
Global Moderator

Kerimm34

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 07 Aralık 2022, 18:07:16 »
zigzak olayı biraz fazla olmuş ama genel olarak iyi duruyor ekim ayrıca kendi saçların gidici ben olsam ciddi tedavilere yönelirdim.

mustaf068

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 07 Aralık 2022, 20:26:34 »
zigzak olayı biraz fazla olmuş ama genel olarak iyi duruyor ekim ayrıca kendi saçların gidici ben olsam ciddi tedavilere yönelirdim.
Abim tavsiyen için teşekkür ederim 24 yasındayım 20 yasındayken kötü şeyler yaşadım ve 1-2 senede çok saçımın gittigini farkettim kısaltınca, son 1 senedir de dökülme daha azaldı ama yine devam ediyor ne kullanmamı önerirsin yardımcı olursan cok sevinirim

mustaf068

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 08 Aralık 2022, 17:03:23 »
ekim alanı sağlıklı umarım mutlu olursun kardeşim çizgi kötü değil ama çok daha iyi bir planlaman olabilirdi ön çizgide artık hayırlısı zamanla göreceğiz sonucu inşallah çok güzel olur
10. gündeyim görüntü bu sekilde

CanPolat

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 29 Mart 2024, 11:29:47 »
Son durumu paylaşabilir misiniz

Facebook Twitter Instagram