Gönderen Konu: Verteks Bölgesi ve Ön Hat Saç Ekimi / Goldcity Hair/ 5165 Greft  (Okunma sayısı 3789 defa)

Ernest

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar Merhaba,
13 gün önce saç ektirdim. Benim için önemli olan verteks bölgesiydi. Ama ön hatta da açıklık vardı orayada ekim haptırdım. 5165 greft ekildi. Doktor greftlerin çok iyi demişti. Yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.
Fotoğraflar i karışık oldu arkadaşlar kusura bakmayın. Bir de saçımda kepek olduğu için doktorum prozınc kepeğe karşı etkili şampuan önerdi. Bir de pazartesi eczaneler açılınca xpecia ‘ya başlayacağım.

Ernest

• Yeni üye
  • *
Ynt: Verteks Bölgesi ve Ön Hat Saç Ekimi
« Yanıtla #1 : 29 Ekim 2021, 19:49:43 »
Ön hat fotoğrafı koymamışım.
Onları da ekledim şimdi:)
« Son Düzenleme: 29 Ekim 2021, 20:22:22 Gönderen: Ernest »

Ernest

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 29 Ekim 2021, 19:59:44 »
Arkadaşlar ben bir hata yaptım ekim öncesi fotoğrafları eklememişim. onları da ekliyorum şimdi.
« Son Düzenleme: 29 Ekim 2021, 20:28:08 Gönderen: Ernest »

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 29 Ekim 2021, 20:33:15 »
Güzel bir ekim olmuş gibi görünüyor özellikle gereksiz yerlere ekim yapılmsmış olması isabetli olmuş .Ekimi nerde yaptırdınız bu arada.

Ernest

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 29 Ekim 2021, 20:43:08 »
Güzel bir ekim olmuş gibi görünüyor özellikle gereksiz yerlere ekim yapılmsmış olması isabetli olmuş .Ekimi nerde yaptırdınız bu arada.
Teşekkür ederim. Ekimi Ateşehir Acıbadem Hastahanesi GoldCity Hair Saç Ekim Merkezinde yaptırdım. Doktorum Harun Bey’di. Hocam verteks bölgesi tutar mı dedim.
Valla şimdikisinden iyi olur dedi. Baktım dürüst bir yorum yaptı bende orayı tercih ettim 😀😀. Ben greft kaliteme çok güveniyordum ama. Her gittiğim yer greft kaliten çok iyi demişlerdi bana. Bakalım verteks ne kadar tutacak.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 29 Ekim 2021, 21:11:59 »
Hayırlı olsun verteks bölgesi saç ekiminiz zor bölge tek ekimle iyi bir sonuç almak verteks de biraz zorlaşıyor temiz duruyor saç ekiminiz umarım güzel sonuç alırsınız bu arada tepede az da olsa saçınız var onlarda ekilenlere destek olur.

Başlığa merkez adı ve greft sayısı girin lütfen.
Global Moderator

Ernest

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 29 Ekim 2021, 21:37:56 »
Hayırlı olsun verteks bölgesi saç ekiminiz zor bölge tek ekimle iyi bir sonuç almak verteks de biraz zorlaşıyor temiz duruyor saç ekiminiz umarım güzel sonuç alırsınız bu arada tepede az da olsa saçınız var onlarda ekilenlere destek olur.

Başlığa merkez adı ve greft sayısı girin lütfen.
Teşekkür ederim. Evet verteks bölgesi zor bölge. Operasyonda çok kanama oldu. Hemşireler alkol mü aldınız dedi. Aslında alkol kullanırım haftada 1-2 ama operasyondan 1 hafta öncesine kadar hiç almamıştım. 5 senedir düzenli olarak spor ile uğraşıyorum dedim. Belki onun etkisidir bilemedim. Operasyonda kanamadan dolayı habire kafamı spreylerle yıkadılar.
Bu sırada başlığı güncelledim.
İyi akşamlar 

hiaXi

• Full Member
  • Medeks saç ekimi
Hayırlı olsun hocam ekiminiz. Sonucu gönlünüzce olur inş. Vertex te çok yoğun bir açılma yokmuş. Ekilenlerin yarısı tutsa bile kapatır diye düşünüyorum.
  • Ekim Tarihi: 02/07/2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks Hair Center
  • Greft Miktarı 5800
  • Yaşınız 36

Ernest

• Yeni üye
  • *
Hayırlı olsun hocam ekiminiz. Sonucu gönlünüzce olur inş. Vertex te çok yoğun bir açılma yokmuş. Ekilenlerin yarısı tutsa bile kapatır diye düşünüyorum.
Teşekkür ederim hocam. Yaş 40 bu yaştan sonra agrasif bir dökülme olmaz dediler. hem pandemide home office çalışıyoruz dedim ki bu süreci değerlendireyim.

hiaXi

• Full Member
  • Medeks saç ekimi
Pandemi, saç ekimi için oldukça cazip oldu evet. Bende bunu değerlendirenlerdenim. :) Zaten ekimden 1 ay sonunda hayat rutinine dönebiliyorsunuz. Bilginiz var mı bilmiyorum. Ekimi desteklemek ve var olanları korumak adına  Finasterid araştırabilirsiniz. Sıkıntılı bir ilaçmış ama herkeste aynı etkiyi göstermiyor deniliyor. Bende herhangi bir yan etki olmadı en azından.
  • Ekim Tarihi: 02/07/2021
  • Ekim Merkezi ismi Medeks Hair Center
  • Greft Miktarı 5800
  • Yaşınız 36

Ernest

• Yeni üye
  • *
Pandemi, saç ekimi için oldukça cazip oldu evet. Bende bunu değerlendirenlerdenim. :) Zaten ekimden 1 ay sonunda hayat rutinine dönebiliyorsunuz. Bilginiz var mı bilmiyorum. Ekimi desteklemek ve var olanları korumak adına  Finasterid araştırabilirsiniz. Sıkıntılı bir ilaçmış ama herkeste aynı etkiyi göstermiyor deniliyor. Bende herhangi bir yan etki olmadı en azından.
Hocam doktorum xpecia önerdi ama sizin söylediğiniz ilacı da forumda araştıracağım teşekkür ederim.

Ernest

• Yeni üye
  • *
Ynt: Verteks Bölgesi ve Ön Hat Saç Ekimi / Goldcity Hair/ 5165 Greft
« Yanıtla #11 : 04 Kasım 2021, 21:58:54 »
İyi akşamlar herkese. Ön hat ve verteks 19. günün sonu saç ekimim. Şok dökülme yeteri kadar yok ama verteks bölgesinde sivilcelenmem var. Ekim yaptığım yer yeteri kadar bastırarak masaj yapmıyorsunuz dedi ama benim saçlarım zaten aşırı yağlıydı ben ona bağlıyorum. Şampuan olarak Prozinc kepeğe karşı etkili şampuan kullanıyorum ve takviye olarak günde 2 adet xpecia kullanıyorum. Bir de her sabah 2 adet haşlama yumurta :)

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 05 Kasım 2021, 17:42:14 »
şok dökülme ile beraber biraz kendi saçlarınızda gitmiş süreç şu an için normal,2 adet haşlanmış yumurtada gayet mantıklı biotin ihtiyacını karşılar  :)

Ernest

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 06 Kasım 2021, 16:14:47 »
şok dökülme ile beraber biraz kendi saçlarınızda gitmiş süreç şu an için normal,2 adet haşlanmış yumurtada gayet mantıklı biotin ihtiyacını karşılar  :)
Hocam dün ekim yerinden donör bölgesi fotoğraf istediler, ben de gönderdim foto. Peşinden eczaneden minoksil alıp donör bölgesi için 5 puf kullanın dediler. Kötü mü donör bölgesi sizce?

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 16 Kasım 2021, 00:13:52 »
Ekiminiz hayırlı olsun takipteyim.

Facebook Twitter Instagram