Gönderen Konu: Serhat Akın in Asmed de verteks saç ekimi  (Okunma sayısı 1665 defa)

Passenger

• Full Member
Serhat Akın in Asmed de verteks saç ekimi
« : 09 Aralık 2022, 10:01:51 »
Arkadaşlar serhat akın asmed de verteks ikimi yaptırmış..mesaj atalım da sürecini burada paylaşsin 🙂

Alpha

• Hero Member
Ynt: Serhat Akın in Asmed de verteks ekimi
« Yanıtla #1 : 10 Aralık 2022, 15:36:09 »
Hayret neden arenamede gidip saç ektirmedi acaba .
Kesin forum müdavimi akıllı adammış.

Passenger

• Full Member
« Yanıtla #2 : 10 Aralık 2022, 15:41:40 »
Hayret neden arenamede gidip saç ektirmedi acaba .
Kesin forum müdavimi akıllı adammış.
dün YouTube programında dedi baska merkezler para teklif ettiler ektirmem için
  • Ekim Tarihi: 02.09.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair Transplant
  • Greft Miktarı 5080
  • Yaşınız 35
  • Medikal Tedavi konazol şampuan, vicy dercos şampuan

XkralTr89

• Full Member
« Yanıtla #3 : 10 Aralık 2022, 17:14:56 »
.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 10 Aralık 2022, 20:10:18 »
 serhat fbden ayrılırken gece uykuya yatıyorum tam uyucakken yatakları sıkıyordum serhat bırakma bizi diye bağırıyordum.arkadasımda hasta fbli oda çocuğuna serhatın ismini koymuştu sırf serhat aşkından.serhat fbye çok fedakarlıklar yaptı çok katkılarda bulundu .efsanedir serhat .
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Passenger

• Full Member
« Yanıtla #5 : 10 Aralık 2022, 20:35:44 »
serhat fbden ayrılırken gece uykuya yatıyorum tam uyucakken yatakları sıkıyordum serhat bırakma bizi diye bağırıyordum.arkadasımda hasta fbli oda çocuğuna serhatın ismini koymuştu sırf serhat aşkından.serhat fbye çok fedakarlıklar yaptı çok katkılarda bulundu .efsanedir serhat .
aynen resmen fenerbahce ruhuydu..
  • Greft Miktarı 5080
  • Yaşınız 35

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 10 Aralık 2022, 20:50:54 »
 drlar ameliyat ol sakat oynama futbol hayatın biter dedi o oynadı.bu kadar fedakardı.sezonu sakat oynayıp bitirdi.hemde çok gol attı asist yaptı canını dişine taktı.sonra fbde param kalırsada helal olsun dedi ben fbliyim dedi bu adamı hayatta gondermezdim tuncaylar serhatlar cubuklunun hakkını verenler .ne gunlerdi.sola koy oynar sağa koy oynar santrafora koy oynar adamtek basına takımdı harcadılar...
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Passenger

• Full Member
« Yanıtla #7 : 10 Aralık 2022, 21:18:15 »
drlar ameliyat ol sakat oynama futbol hayatın biter dedi o oynadı.bu kadar fedakardı.sezonu sakat oynayıp bitirdi.hemde çok gol attı asist yaptı canını dişine taktı.sonra fbde param kalırsada helal olsun dedi ben fbliyim dedi bu adamı hayatta gondermezdim tuncaylar serhatlar cubuklunun hakkını verenler .ne gunlerdi.sola koy oynar sağa koy oynar santrafora koy oynar adamtek basına takımdı harcadılar...
serhat gerçekten çok delikanlı ve fedakar adam..ali koc seçildiğinde ona demiş ki serhat senin dönemindeki ruhu getirmemiz lazım.. o da demiş ki başkanım bana dersen tesislerin kapısında güvenlik ol yaparim demiş..Ve dün dedi ki sırf fenerli takipçilerim istedi diye sac ektirdim dedi
  • Greft Miktarı 5080
  • Yaşınız 35

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 10 Aralık 2022, 22:00:39 »
 neydi o yıllar gazeteler fbnin kurtuluş recetesini veriyordu herkes bizle dalga geciyordu daumlar serhatlar tuncaylar hele pier van hoojdonk falan .futbolda boyle siyasetin elinde değildi.semih sonradan girer atardı.volkan daha yeni kaleci oluyor recep gecmişti kaleye ts deplasmanında maçı kazandık roportajdan sonra recebin elleri titriyordu kadıkoy desen stad yıkılıyordu aziz tek  elinle sus kufur yok yapıyordu stad susuyordu.serhat bir maçta tam onumden kesmişti 2 tane hoojdonk vurmuştu kafaları.bambaskaydı o yıllar.imzana baktımda çok pahalı urunler kullanıon.masaj dermoller onların yerini tutabilir azaltarak bırakıp gecebilirsin yada gunde 1 minox onunda dongulerine sabretmek zor.

Passenger

• Full Member
« Yanıtla #9 : 10 Aralık 2022, 22:08:09 »
neydi o yıllar gazeteler fbnin kurtuluş recetesini veriyordu herkes bizle dalga geciyordu daumlar serhatlar tuncaylar hele pier van hoojdonk falan .futbolda boyle siyasetin elinde değildi.semih sonradan girer atardı.volkan daha yeni kaleci oluyor recep gecmişti kaleye ts deplasmanında maçı kazandık roportajdan sonra recebin elleri titriyordu kadıkoy desen stad yıkılıyordu aziz tek  elinle sus kufur yok yapıyordu stad susuyordu.serhat bir maçta tam onumden kesmişti 2 tane hoojdonk vurmuştu kafaları.bambaskaydı o yıllar.imzana baktımda çok pahalı urunler kullanıon.masaj dermoller onların yerini tutabilir azaltarak bırakıp gecebilirsin yada gunde 1 minox onunda dongulerine sabretmek zor.
aaah ah o yılları ben de özlüyorum serhat diyor hocam beni oynatma ortega yi oynat dedim diyor dauma 😀 ..Bu adamın oynaması lazım diyor..Bu arada o ürünleri bıraktım yan etki yaptı çok hatta şampuan da yan etki yaptı sadece demir ve redoxon u kullanıyorum şuan şampuan lazım evet masaj ve dermaroller yapicam
  • Greft Miktarı 5080
  • Yaşınız 35

Hairtransplant

• Hero Member
Ynt: Serhat Akın in Asmed de verteks saç ekimi
« Yanıtla #10 : 25 Nisan 2023, 06:05:42 »
Serhat akın saç ekimi sonucu baya güzel olmaya başlamış sanırım şu an 6 aya girdi ya da 5,5 ay

Facebook Twitter Instagram