Gönderen Konu: Kerem Uğur Saç Ekim Merkezi  (Okunma sayısı 655 defa)

murat.bildik

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Kerem Uğur Saç Ekim Merkezi
« : 11 Aralık 2022, 10:18:59 »
Çok düşündüm. Çok araştırdım. Titizlikle konuyu inceledim. Ve Kerem Uğur Saç Ekimi Merkezinde karar kıldım. Harika bir çalışma ekibi var. Güler yüzlü, bilimsel yaklaşıma önem veren, estetiğe önem veren bir anlayış var. Hiç tereddüt etmeden ekimi yaptırdım. Çok ama çok memnunum. İlgili, takip eden, özenli ve titiz bir çalışması var. Kullandığı malzemeler kesinlikle hijyen, sağlıkçı yardımcıları profesyonel. Kendisi zaten işin uzmanı. En kısa zamanda görüşmenizi tavsiye ediyorum şiddetle. Keşke keşke çok önceden ektirseydim. Teşekkürler Kerem Uğur. instagramdan takip edebilir, after ve before fotoları görebilirsiniz. Sorusu olanları yanıtlarım. Başka arayışlara girmeyin. Ben her aşamasını yaşadım. Kerem Uğur Saç ekim merkezi istanbul nişantaşı. İyi ki varsınız.🤗♥️🧿💐🙏

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Kerem Uğur Saç Ekim Merkezi
« Yanıtla #1 : 11 Aralık 2022, 12:50:07 »
Reklamı böyleyse :)) reklam diye paylaşılam sonuç bu mu şimdi?
Acaip bilimsel çalışmışlar bu ön çizgiyi çok zorlandırlar mı yaparlarken hocam?
Saç yönlerini filan?
Global Moderator

murat.bildik

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 11 Aralık 2022, 15:53:47 »
Reklam değil paylaşım ve teşekkür amaçlı. Ben beğendim. Sizin elinizde bir skala veya ölçüt var. Herekeste aynı olmaz. Bana göre süper. Eski halime bakılınca büyük fark. Siz kalıp olarak düşünüyorsunuz saç ekimi olayını. Kişiye göre düşünmelisiniz.

Murat_T

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 11 Aralık 2022, 22:28:28 »
Ön çizgi berbat ,protez saçın bile ön çizgisi bundan daha doğal .

Bilemedim

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 13 Aralık 2022, 21:58:15 »
Akşam akşam hiç güleceğim yoktu :)))

DieAnotherDay

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 15 Aralık 2022, 04:48:50 »
Hakikaten çok bilimsel çalışmış saç ekim merkezi reklsm diye paylaşılan sonuç insana yapılmaz böyle ön çizgi böyle yönümü olur.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 15 Aralık 2022, 05:56:59 »
Reklam değil paylaşım ve teşekkür amaçlı. Ben beğendim. Sizin elinizde bir skala veya ölçüt var. Herekeste aynı olmaz. Bana göre süper. Eski halime bakılınca büyük fark. Siz kalıp olarak düşünüyorsunuz saç ekimi olayını. Kişiye göre düşünmelisiniz.

Bu ön çizgi kişye özel diyorsunuz yani? Umarım bu ektiğini arkadaştan başkasına bu ön çizgiyi yapmaz biraz ön çizgi tasarımı öğrenir sonra ekim yaparsınız bir de saç açılarını.
Global Moderator

murat.bildik

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Kerem Uğur Saç Ekim Merkez
« Yanıtla #7 : 08 Ocak 2023, 10:39:11 »
Hintel, ben size bayağı baktım forumlarda. Muhtemelen siz bir saç ekimi firmasının elemanısınız, calisanisiniz yani birisine calisiyorrsunuz. Ya da saç ekimi firmasının ta kendisisiniz. Yorumlarınıza baktim  biraz baktim da.  Her saç ekimine yorum yapacak kadar uzmansanız, bu kadar zamanı nerde buluyorsunuz, veya bu kadar çok zamanı olan biri neden platformda. Sanirim, vaktiniz çok başka isiniz yok. Özel olarak buraya herhalde fantezi için girmiyorsunuz, yoksa o kıymetli zamaninizi harcamak icin finanse mi ediliyorsunuz. Asil reklamcı siz olabilir misin, Ama ben tamamen tavsiye üzerine gittim. Çok memnunum, herkes çok beğeniyor. Alın çizgisine gelince uzman, tavsiye etmedi zaten. Ben böyle istedim. Doğal olsun önceki halime benzesin diye. Ben ısrar ettince mecbur kaldı. Eski halimin fotoları ile son halimi karşılaştırıp istediğim cizgiyi yakaladım ben. Onların projesi biraz yukarıdan da aslında ben böyle istedim. Fotolar  da öyle rastgele, özensizce, dogal ortamlarda  gündelik hayattan öylesine çekilmiş fark edersen. Reklam olsa o, ooo stüdyoda, filtre kullanarak çekerdim. Ayrıca ben neden reklam yapayım herr firmanin sosyal medya uzmani var. Firmanın ınstagram sayfası var. Girr bak bence hintel.
Ben reklam için değil. Teşekkür için paylaşıyorum. Tekrarr teşekkürler KEREM UĞUR SAÇ EKİM MERKEZİ

Ozannn

• Full Member
« Yanıtla #8 : 15 Ocak 2023, 17:18:01 »
Siz kimsiniz bilmiyoruz ama Hintell sitenin kurucusu, dolayısıyla adamın işi bu zaten yani nasıl zaman buluyor diyorsunuz ya. Ön çizginiz kötü değil çok kötü. Burası objektif bir forum, insanlar iyiye iyi kötüye kötü der, sonuçta babamızın oğlu değilsiniz. Hintell veya başka birisi burada kime durup dururken git su merkeze ektir demiş ? Örnek verir mısınız? Paylaştığıniz fotolar cok acemice çünkü bu attığınız açılardan objektif bir yorum yapılamaz ama buna rağmen çok kötü bir ekim olduğu anlaşılıyor , o kadar kötü yani.

Serobaba

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 15 Ocak 2023, 21:34:29 »
Ön çizgi iyi değil. Saç kökü yönleri de düzensiz doğal değil.

Mehmet Alioğlu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 13 Ağustos 2023, 18:56:40 »
Hintel, ben size bayağı baktım forumlarda. Muhtemelen siz bir saç ekimi firmasının elemanısınız, calisanisiniz yani birisine calisiyorrsunuz. Ya da saç ekimi firmasının ta kendisisiniz. Yorumlarınıza baktim  biraz baktim da.  Her saç ekimine yorum yapacak kadar uzmansanız, bu kadar zamanı nerde buluyorsunuz, veya bu kadar çok zamanı olan biri neden platformda. Sanirim, vaktiniz çok başka isiniz yok. Özel olarak buraya herhalde fantezi için girmiyorsunuz, yoksa o kıymetli zamaninizi harcamak icin finanse mi ediliyorsunuz. Asil reklamcı siz olabilir misin, Ama ben tamamen tavsiye üzerine gittim. Çok memnunum, herkes çok beğeniyor. Alın çizgisine gelince uzman, tavsiye etmedi zaten. Ben böyle istedim. Doğal olsun önceki halime benzesin diye. Ben ısrar ettince mecbur kaldı. Eski halimin fotoları ile son halimi karşılaştırıp istediğim cizgiyi yakaladım ben. Onların projesi biraz yukarıdan da aslında ben böyle istedim. Fotolar  da öyle rastgele, özensizce, dogal ortamlarda  gündelik hayattan öylesine çekilmiş fark edersen. Reklam olsa o, ooo stüdyoda, filtre kullanarak çekerdim. Ayrıca ben neden reklam yapayım herr firmanin sosyal medya uzmani var. Firmanın ınstagram sayfası var. Girr bak bence hintel.
Ben reklam için değil. Teşekkür için paylaşıyorum. Tekrarr teşekkürler KEREM UĞUR SAÇ EKİM MERKEZİ

EVET bende katiliyorum bu yoruma , sitede nedense akl , medeks, ahmet tosun ozellikle vurgulaniyor , dogrudur bu arkadaslar guzel sac ekimi yapiyo olabilirler ama eger herhangi birisi herhangi bir sac ekim uzmani veya klinigi hakkinda  olumlu konussa hemen lincleniyor , sonucun kotu oldugu belirtiliyor veya oneri istendiginde biz orayi bilmiyoruz diye gecistiriliyor ! sac ekimini sadece bu arkadaslarmi yapabiliyo ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 15 Ağustos 2023, 20:21:12 »

Arkadaş işte ben buna uyuz oluyorum yav:)
Saçma sapan ekiminle gel reklam yap eleştiri alınca bok at:)
Adam olun adam gibi saç ekin sizede gelsin hasta

Kusura bakmayın hameset yapacak yer buradı değil.

Global Moderator

monoblok

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 15 Ağustos 2023, 20:26:17 »

EVET bende katiliyorum bu yoruma , sitede nedense akl , medeks, ahmet tosun ozellikle vurgulaniyor , dogrudur bu arkadaslar guzel sac ekimi yapiyo olabilirler ama eger herhangi birisi herhangi bir sac ekim uzmani veya klinigi hakkinda  olumlu konussa hemen lincleniyor , sonucun kotu oldugu belirtiliyor veya oneri istendiginde biz orayi bilmiyoruz diye gecistiriliyor ! sac ekimini sadece bu arkadaslarmi yapabiliyo ?

Napsınlar ? Yukarıda ki ön çizgiyi yapıp iki saç teli çıktı diye bu ekimi başarılı sanıp reklam yapanlar mı tavsiye edilsin:))) bırakın allah aşkıma bu işleri fark etmiş de bilmem neymiş insanlar burada canlı canlı sonuç takip edip karar veriyor ne anlatıyorsunuz siz ya.

• Ekim Merkezi ismi Asmed 5000 GREFT

Mehmet Alioğlu

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 20 Ağustos 2023, 21:40:21 »
Arkadaş işte ben buna uyuz oluyorum yav:)
Saçma sapan ekiminle gel reklam yap eleştiri alınca bok at:)
Adam olun adam gibi saç ekin sizede gelsin hasta

Kusura bakmayın hameset yapacak yer buradı değil.

1= Ben adam gibi ADAMIM !
2=Kimsenin reklamini yapmiyorum , Sac ekim merkezim  yok normal bir vatandasim , aklimdaki sorular icin burdayim
3=Bu sac ekimi yapan arkadaslari elestirmedim , Niye  ve  Neden sorularinin cevabini istedim

Binlerce insan buraya kafasi cok karisik oldugu icin tavsiye almaya geliyor sou soruyor ama sorulan cevabin karsiligi kufur yada hakaret oluyor , yakistiramdim HINTELL kardes . adam gibi adamlik hakaretse ben o adam olmicam !

Facebook Twitter Instagram