Gönderen Konu: Uğur Şahin 5000 Greft Yaş 31  (Okunma sayısı 963 defa)

Yldrmm24

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Uğur Şahin 5000 Greft Yaş 31
« : 24 Ağustos 2023, 21:38:09 »
Arkadaşlar selam ben daha önce de konu açmıştım fakat forumda takıldıkca paylaştığım bilgilerin ve fotoğrafların yetersiz olduğunu farkettim ve de bugun 28. Günümdeyim dün ekimden sonraki 2. PRP yapılfı güncel durumumu sizlerle paylaşıp yorumlarınızı almak istedim

Yldrmm24

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Uğur Şahin 5000 Greft Yaş 31
« Yanıtla #1 : 24 Ağustos 2023, 21:40:00 »
Arkadaşlar selam ben daha önce de konu açmıştım fakat forumda takıldıkca paylaştığım bilgilerin ve fotoğrafların yetersiz olduğunu farkettim ve de bugun 28. Günümdeyim dün ekimden sonraki 2. PRP yapılfı güncel durumumu sizlerle paylaşıp yorumlarınızı almak istedim

Yldrmm24

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 24 Ağustos 2023, 21:40:56 »

Son fotoğraflar güncel 28. Günden

Kel Muallim

• Yeni üye
  • *
    • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 24 Ağustos 2023, 21:50:53 »
Merhaba Ekiminiz hayırlı olsun. 35.gündeyim sizinle hemen hemen aynı sayılır. Bende haftaya ilk defa PRP yaptıracağım. Zor bir işlem mi? İğneler acı veriyor mu?
  • Ekim Tarihi: 17.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi AKL KLİNİK
  • Greft Miktarı 3372
  • Yaşınız 51
  • Medikal Tedavi Nexium,cipro,prednol,coraspirin,BMH+3 şampuan,Pantenol,Actolin sprey,Booster saç bakım seti

Yldrmm24

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 24 Ağustos 2023, 21:53:21 »
Merhaba Ekiminiz hayırlı olsun. 35.gündeyim sizinle hemen hemen aynı sayılır. Bende haftaya ilk defa PRP yaptıracağım. Zor bir işlem mi? İğneler acı veriyor mu?

Uyusukluk devam ettiği için çok bir acısı olmadı ama uyusukluk geçince acır gibi benden önce 6. Ayında olan biri yaptırdımo baya sızlandı cıkışında benim de gözüm cok korktu açıkcası daha sonraki işlemler için 😀

Kel Muallim

• Yeni üye
  • *
    • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 24 Ağustos 2023, 22:01:07 »
Uyusukluk devam ettiği için çok bir acısı olmadı ama uyusukluk geçince acır gibi benden önce 6. Ayında olan biri yaptırdımo baya sızlandı cıkışında benim de gözüm cok korktu açıkcası daha sonraki işlemler için 😀

?Teşekkür ederim.
  • Ekim Tarihi: 17.07.2023
  • Ekim Merkezi ismi AKL KLİNİK
  • Greft Miktarı 3372
  • Yaşınız 51
  • Medikal Tedavi Nexium,cipro,prednol,coraspirin,BMH+3 şampuan,Pantenol,Actolin sprey,Booster saç bakım seti

borella01

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 25 Ağustos 2023, 01:10:38 »
biraz daha bölgesel daha çok açık alanlara yoğunlaşarak ekim olsaydı bence daha iyi olurdu saç çıkış oranı artardı böylelikle ben şahsen var olan sık saçların arasına ekim yapıldığı zaman o saçların çıkacağına pek inanmıyorum doğrusu  :)

LİGHTNİNG

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 25 Ağustos 2023, 01:23:44 »

Güzel ekim olmuş. Sadece yanlar biraz daha içeride olsa daha güzel olurdu diye düşünüyorum. Hayırlı olsun takipteyim.

Yldrmm24

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 25 Ağustos 2023, 01:59:02 »
Güzel ekim olmuş. Sadece yanlar biraz daha içeride olsa daha güzel olurdu diye düşünüyorum. Hayırlı olsun takipteyim.

Vertex kapanır mı sizce ne düşünüyorsunuz

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 25 Ağustos 2023, 06:42:30 »
Saç ekimi operasyonunda paylaştığın fotograf açıları pek yorum yapmaya müsait değil sadece ekim alanı çekmişsin ön çizgi görünmüyor sonrasında çekmişsin
Ön çizgin çok geniş yapılmış şakaklar biraz içeri doğru olsa daha iyi olurdu ve yaşına giderdi saçlar sık çıkarsa duvar gibi bir görüntü olur o kısım tabi kötü mü değil daha iyi olması gerekirdi
Bunun dışında umarım kanal yönleri güzel açılmıştır

Ekilen alanda bir problem görünmüyor şok dökülmen başlamış umarım kendi saçlarında dökülme olmaz  hayırlı olsun
Global Moderator

Yldrmm24

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 25 Ağustos 2023, 14:41:46 »
Saç ekimi operasyonunda paylaştığın fotograf açıları pek yorum yapmaya müsait değil sadece ekim alanı çekmişsin ön çizgi görünmüyor sonrasında çekmişsin
Ön çizgin çok geniş yapılmış şakaklar biraz içeri doğru olsa daha iyi olurdu ve yaşına giderdi saçlar sık çıkarsa duvar gibi bir görüntü olur o kısım tabi kötü mü değil daha iyi olması gerekirdi
Bunun dışında umarım kanal yönleri güzel açılmıştır

Ekilen alanda bir problem görünmüyor şok dökülmen başlamış umarım kendi saçlarında dökülme olmaz  hayırlı olsun

Hocam becerememişim malesef çekmeyi çok haklısınız. Vertex için düşünceniz nedir acaba donör alan cok kalitekiydi tepede 2lü 3lü kökler var bu bir fark yaratır mı

Yldrmm24

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 25 Ağustos 2023, 14:42:45 »
biraz daha bölgesel daha çok açık alanlara yoğunlaşarak ekim olsaydı bence daha iyi olurdu saç çıkış oranı artardı böylelikle ben şahsen var olan sık saçların arasına ekim yapıldığı zaman o saçların çıkacağına pek inanmıyorum doğrusu  :)

Hocam değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim

Yldrmm24

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 09 Eylül 2023, 13:34:33 »
44. Günden herkese selam. Dostlar gidişat nasıl sizce

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 10 Eylül 2023, 01:37:18 »
gidişat iyi bence ,o nokta nokta siyah gözneklerden erkenden saç çıkarsa durumu kurtardınız demektir.

Yldrmm24

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 10 Eylül 2023, 12:32:29 »
gidişat iyi bence ,o nokta nokta siyah gözneklerden erkenden saç çıkarsa durumu kurtardınız demektir.
ı

Teşekkür ederim şok dökülme bitti mi emin değilim daha pek saç gelmiyor artık elime yıkarken tatlı sert hareketler yapıyorum ama yine de gelmiyor ve hafiften batmalar ve sivilcelenmeler başladı ben de heycanla bekliyorum

Facebook Twitter Instagram