Gönderen Konu: YAĞLANMA SORUNU  (Okunma sayısı 303 defa)

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
YAĞLANMA SORUNU
« : 19 Aralık 2022, 16:55:41 »
Saçımın dökülmesinin temel nedenlerinden olduğunu düşündüğüm bu saç yağlanması nasıl çözülür? Bu gün yıkayayım yarın yağlanır saçım. Yağlı olduğu gün de fazla dökülür Bu yağlanma sorununa çözüm bulan varsa yazsın lütfen  ;D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: YAĞLANMA SORUNU
« Yanıtla #1 : 19 Aralık 2022, 22:26:19 »
yaglanma sorunu dht salınımından kaynaklı bu durumda bu yağı saç cildinden temizleyen en güzel ürünlerden biri medikal konozol şampuan haftada 2/ şeklinde kafafa 4/5 dakika bekleterek yıkayarak bu durumu baya azaltırsın
Global Moderator

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 19 Aralık 2022, 23:47:00 »
yaglanma sorunu dht salınımından kaynaklı bu durumda bu yağı saç cildinden temizleyen en güzel ürünlerden biri medikal konozol şampuan haftada 2/ şeklinde kafafa 4/5 dakika bekleterek yıkayarak bu durumu baya azaltırsın
abi konozol denemiştim önceden fakat kararlı denemedim, biraz araştırma yaptığımda vichy dandruff gördüm. haftada üç kez kullanıyorum şuanlık fakat bunlar geçici çözüm sağlıyor diye düşündüm çünkü ertesi gün yine aynı olay oluyor yada düzenli kullanmadığım için yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum.bu soruya cevap verebilirsen hem vichy mi konozol mu ikilemini hem de doğru yoldamıyız sorusunu  geride bırakmış oluruz teşekkür ederim
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2022, 10:13:28 Gönderen: DARBELi HAYDAR »
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 20 Aralık 2022, 01:03:57 »

konazolu surekli kullanimda saci incelttigi soyleniyor.dogru mudur
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

Spencer

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 20 Aralık 2022, 09:10:53 »

Gittikçe kullanımını azalttım. Haftada iki sonra haftada bir ve son olarak 10 günde bir şeklinde devam ediyorum ve sürekli olarak 10 günde bir olarak kullanacağım.
Alopexy t % 5 deri spreyi (%5 minoksidil) - Gün aşırı akşamları 8 fıs

Konazol şampuan - Haftada bir gün

Clear kömür içerikli şampuan

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 20 Aralık 2022, 09:28:11 »
evet bu nedenle haftada 2 kez kullanın deniyor
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )