Gönderen Konu: Kıl kökü güçlendirme⁰  (Okunma sayısı 359 defa)

jam1ry0

• Yeni üye
  • *
Kıl kökü güçlendirme⁰
« : 04 Ocak 2023, 22:41:39 »
İyi akşamlar iyi forumlar saç köklerim çok kısa olduğundan şu anda bu şekilde gözüküyor, kıl köklerimi güçlendirip saç formuna tekrar kavuşturabilmem şu süreçte mümkün mü mümkünse nasıl yapabilirim önerisi olan varsa çok memnun olurum.

Canimo

• Sr. Member
Ynt: Kıl kökü güçlendirme⁰
« Yanıtla #1 : 05 Ocak 2023, 00:04:55 »
minoxil + finasterid kullanmak en hızlı bu şekilde olur fakat bunların yan etkileri olabiliyor bu konular hakkında öncelikle bilgilenmeniz gerekir .
ben olsam yan etkisi daha az olduğu için topikal finasterid ve  minoxil kombinasyonu kullanırdım bazı eczaneler bu karışımı hazırlayabiliyor ve sizinde bu tedaviye oldukça iyi yanıt verebilecek bir durumunuz var.

jam1ry0

• Yeni üye
  • *
Ynt: Kıl kökü güçlendirme⁰
« Yanıtla #2 : 05 Ocak 2023, 12:58:13 »
minoxil + finasterid kullanmak en hızlı bu şekilde olur fakat bunların yan etkileri olabiliyor bu konular hakkında öncelikle bilgilenmeniz gerekir .
ben olsam yan etkisi daha az olduğu için topikal finasterid ve  minoxil kombinasyonu kullanırdım bazı eczaneler bu karışımı hazırlayabiliyor ve sizinde bu tedaviye oldukça iyi yanıt verebilecek bir durumunuz var.

Teşekkürler önerimiz için bi süredir denemek istiyordum zaten Dr Hamid Aydın'ın halihazırda o şekilde bi losyonu varmış diye okudum forumda kendisiyle bi görüşme yapmayı düşünüyorum şuan
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Minoxil, Scilic, xpecia,

Facebook Twitter Instagram