Gönderen Konu: Norwood 3 Seviyesindeki Saç İçin Tavsiyelerinize İhtiyacım Var  (Okunma sayısı 266 defa)

sekizz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese merhaba, yaklaşık 2.5 yıldır minoxil kullanıyorum ancak egzama, stres ve düzensiz kullanım yüzünden şakaklarım ciddi şekilde geriledi. Minoxil + finasteride + dermoreller ile devam etmek istiyorum. Bu konuda bazı sorularım olacak.

- şakaklarda finasteride in işe yaramadığı ile ilgili bazı mesajlara denk geldim. dutasterid in daha faydalı ve tropikal versiyonunun daha az zararlı olduğunu söylüyorlar. Ancak bu konuda uzun soluklu bir tedaviye rastlamadım. Ayrıca tropikal kullanılacaksa 10-12 kapsülü doğrudan minoxilin içerisine mi atmam gerekiyor?

- şakaklarda sonuç almak çok zor olduğu için doğrudan saç ekimi yaptırmamı tavsiye eder misiniz? bu durumda finasteride kullanmam gerekecek geri kalan saçları korumam için. ( 23 yaşındayım)

Teşekkür ediyorum.

baldman

• Hero Member
dudasterid ön tarafta daha etkili hocam forumda bunu kullanıp uzun süre paylaşım yapanlar var tedavi bölümünde oraya biraz takılırsan bu konularda epey bilgilenmiş olursun.ayrıca minoxilin içine direkt proscar atıp kullanırsan çok fazla bir etki bekleme çünkü deri bunu emmeyecektir önce bunu çözmen gerekirki buda senin yapacağın iş değil .bunu düzgün bir şekilde kullanmak istiyorsan bazı eczaneler yapıyor onlara hazırlattırabilirsin.

sekizz

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim.

Facebook Twitter Instagram