Gönderen Konu: Revizyon Saç Ekimi için Öneri  (Okunma sayısı 652 defa)

alprnbsl

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Revizyon Saç Ekimi için Öneri
« : 17 Ocak 2023, 16:10:30 »
Arkadaşlar herkese hayırlı günler
Bu siteden haberdar olmadan önce bilgisiz olduğum için malesef saç ekim mağduru oldum. Keşke bu siteyle daha önce karşılaşsaydım.Ekilen saçlarımın bir çoğu döküldü ve saç çizgim hiç doğal durmuyor aralardada boşluk olduğu için kafamı hep makinaya vurup geziyorum uzayınca çim adam gibi oluyorum. Malesef psikolojim bozuldu. 2. Revizyon ekimi düşünüyorum artık saçlı olmaktan vazgeçtim tek derdim saç ektirdiğim belli olmasın doğal dursun yeter.Siz tecrübeli arkadaşlarımdan 2. Düzeltme ekimi için neresi işinde iyidir en iyi nereye gidebilirim diye öneri almaya geldim. Ve revizyon ekimlerinde ön çizgiye ekilen saçların yerinden çıkarılıp tekrar kullanıldığını söylediler doğrumudur.
 Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin şimdiden teşekkürler

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Revizyon Ekimi için Öneri
« Yanıtla #1 : 22 Ocak 2023, 15:33:05 »
Yorum yapabilmemiz için saç larınızın resimlerini donör durumu eklemelisiniz konuya ancak o şekilde yardımcı olabiliriz görmediğimiz bir şey hakkında yorum yapamayız müneccim değiliz

Hangi merkez de ektirdiniz?
Global Moderator

alprnbsl

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 23 Ocak 2023, 15:29:19 »
Yorum yapabilmemiz için saç larınızın resimlerini donör durumu eklemelisiniz konuya ancak o şekilde yardımcı olabiliriz görmediğimiz bir şey hakkında yorum yapamayız müneccim değiliz

Teşekkürler Hintel
Altınizade Academic Hospitalde Hermest Saç Ekiminde ektirdim .

alprnbsl

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 23 Ocak 2023, 15:31:11 »

alprnbsl

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Revizyon Saç Ekimi için Öneri
« Yanıtla #4 : 23 Ocak 2023, 15:39:35 »
Hintel Asmed Koray hoca 6 ay finasterid kullanıp gelmemi söyledi.
Dr.Hamid aydında finasteridin oral hap yerine lokal kafaya sürülen formu ve içinde birkaç şey daha bulunan majistiral kür verdi. Şu anda onu kullanıyorum. Amaç dökülmeyi durdurup 2. Bir revizyon ekimine saçları hazırlamak. Ama kararsızım Finasteridi hap olarak alsam acaba bu köpük formundan daha iyi bir etki görürmüyüm diye hep bi şüphe var kafamda.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 24 Ocak 2023, 05:09:48 »
O köpük forumu şoka sokar saçları bir süre sonra finasterid gerekli şu aşamada
Ama donör çok zayıf kafanıfa maffetmişler

6 ay sonrada Asmed pek kabul edeceğini sanmıyorum sizi donörü de mafetmişler ve zayıf

Diğer doktoru tanımıyorum

Bu ekimi kim yaptı?
Global Moderator

alprnbsl

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 24 Ocak 2023, 08:25:31 »
O köpük forumu şoka sokar saçları bir süre sonra finasterid gerekli şu aşamada
Ama donör çok zayıf kafanıfa maffetmişler

6 ay sonrada Asmed pek kabul edeceğini sanmıyorum sizi donörü de mafetmişler ve zayıf

Diğer doktoru tanımıyorum

Bu ekimi kim yaptı?

Ekimi Hermest Saç ekim merkezinde
2 hemşire ve başlarında Saç ekim uzmanı diye tabi edilen Sevim Hoca

Peki hintell bu köpük versiyonu kullanmayı bırakıp finasterid(proscar) kullanmaya başlasam daha mı iyi olur?
Ve tecrübelerine dayanarak bundan sonrası için ne tavsiye edersin revizyon ekimi için hiç ümit yok mu?

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 24 Ocak 2023, 15:24:34 »
Kardeş donör zayıf görünüyor. Ama sakal destekli bir ekim bir tık daha görüntüyü değiştirir. Bencede asmed de pek ekim önermez artık ama Hakan Doğanay, Şahin Çelikle veya HLC ile görüş bence bu merkezler sakal destekli ekim yapıyorlar. Bildiğim kadarıyla asmed sakal destekli ekim yapmıyor.

alprnbsl

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 24 Ocak 2023, 18:11:22 »
Kardeş donör zayıf görünüyor. Ama sakal destekli bir ekim bir tık daha görüntüyü değiştirir. Bencede asmed de pek ekim önermez artık ama Hakan Doğanay, Şahin Çelikle veya HLC ile görüş bence bu merkezler sakal destekli ekim yapıyorlar. Bildiğim kadarıyla asmed sakal destekli ekim yapmıyor.

Eyvallah teşekkür ederim birkaç yere başvurduğumda 2. Ekim için yapılır dediler evet donorün çok iyi değil ama bu çim adam görüntüsünden kurtulman için yeterli yinede dediler en azından insan içine çıkabiliyim yeter benim için.

Dr.Aziz Aksöz
dr muttalip keser
İbrahim erayhan

Sadece bunlara başvurdum 3,üde  2.bir ekimle düzeltiriz dediler en azından görüntünü düzeltmek için yeterli dediler.
Ama ne biliym sizde böyle diyine bende şüpheye düştüm ne yapacağımı bilmiyorum.

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 25 Ocak 2023, 02:42:17 »
Uçakta bir genç görmüştüm dr.Aziz Aksöze ektirmişti çok hoşuma gitmişti geyet doğaldı ama ben başka yerde bu doktoru duymadım. Acele etme iyi araştır derim.

alprnbsl

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 25 Ocak 2023, 19:34:47 »
Uçakta bir genç görmüştüm dr.Aziz Aksöze ektirmişti çok hoşuma gitmişti geyet doğaldı ama ben başka yerde bu doktoru duymadım. Acele etme iyi araştır derim.
Eyvallah
Buda 6 ay önceki halim ekilen saçların dökülmediği halim foto siyah beyaz ama aradaki mucize fark belli oluyor ne olduysa son 6 ayda oldu

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 26 Ocak 2023, 14:05:40 »
Hermest  saç ekim merkezi konusunda çok uyarıda bulunmuştuk forumda sahibi Almanya dan hasta paslaysan biri sanıyorum  bizi aradı sizi mahkemeye filan vericem şeklinde vik vik konuştu bende ver gardaş şeklinde cevap vermiştim )

neyine veriyorsa onu da anlamadım

zaten yasaları bir avukar kadar iyi öğrenmeden bu şekilde bir forumu kurmaya kalkışmazdım
sultan Ahmet de turist sanan  saç ekim  merkezleri oluyor bizi tabi bazen normaldir

o zamanlar 1 senelik firmalardı sanırım

« Son Düzenleme: 26 Ocak 2023, 14:13:05 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 26 Ocak 2023, 14:14:12 »
Ekimi Hermest Saç ekim merkezinde
2 hemşire ve başlarında Saç ekim uzmanı diye tabi edilen Sevim Hoca

Peki hintell bu köpük versiyonu kullanmayı bırakıp finasterid(proscar) kullanmaya başlasam daha mı iyi olur?
Ve tecrübelerine dayanarak bundan sonrası için ne tavsiye edersin revizyon ekimi için hiç ümit yok mu?

köpük formlar saçı beslemez kalınlaştırmaz sadece tüylenme yapar asıl onları gücü ekilen saç ekim sürecinde kanlanmayı arttırması dır ondan sonrası zarar

fin ise saçları besler kalınlaştırır dökülmeyi durdurur

ama senin saçlar çok zayıf finle de zor

sıkıntı şu var olan saç durumunu değerlendirmeden saç ekmek
dökülme var mı yok mu incelmiş saçların arasına girsem ne olur öncesinde bir tedavi süreci gerekir mi
diye bir durum yok yatır ek saçı gönder

bunu yapan bir kaç merkez var
dr koray erdogan
dr serkan aygın
dr hakan doğanay

dahası da var saç durumunu değerlendirmeden saç ekmezler
gerekirse süreci 1 sene uzatır sonra ekerler

Global Moderator

Facebook Twitter Instagram