Gönderen Konu: Revizyon işlemi için uygun ekim merkezi arıyorum.  (Okunma sayısı 992 defa)

0nLy

• Yeni üye
  • *
Revizyon işlemi için uygun ekim merkezi arıyorum.
« : 10 Temmuz 2021, 16:25:50 »
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere yaklaşık 3 sene önce ne olduğu belli olmayan bir merkezde ekim yaptırıp memnun kalmadığımı diğer konuda belirtmiştim.
Şuan yeniden bir ekim daha yaptırmak istiyorum. Yaşım şuan 25. Sizce biraz daha beklemelimiyim?
Bekleme diyorsanız da bütçem yaklaşık 8 bin TL. Hangi merkezi ve yöntemi tavsiye edersiniz?
Güncel durumu resimlerde görebilirsiniz.

phantom

• Hero Member
Ynt: Revizyon işlemi için uygun ekim merkezi arıyorum.
« Yanıtla #1 : 10 Temmuz 2021, 16:35:03 »
Sıklaştırma olacağı için özellikle cm karede düşük greft sayısına şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum.
Yüksek sayıda ve sık ekim kendi saçlarınızdan dolayı ekilenlerin engellenip beslenemesi ihtimali yüksek olur .
Bunuda göz önünde bulundurup ekime karar vereceğin yerin özellikle planlamasına dikkat etmeni tavsiye ederim.

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 10 Temmuz 2021, 20:09:52 »
Merhaba , konuyu yanlış yere açmışsınız hocam ama sorunuza cevap vereyim yinede bütçe 8 bin demişsiniz bütçenize göre 6 bin tl medeks var , eğer hafif zorlayabilirseniz 9bin tl şahin çelik var bu iki merkezi araştırın derim.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 22 Ağustos 2021, 10:33:53 »
 genel saçında incelme var finasteride basla .şahin çelik esma serkan son fiyatlarını bilmiyorum ama pahalı olmayıp memnuniyeti olan yerler
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 24 Ağustos 2021, 23:28:38 »
Şahin çelik ve medeks araştırabilirsin o fiyatlara
Global Moderator

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 27 Ağustos 2021, 12:44:31 »
eğer çok sıkıntı etmiyorsan 30 33 une kadar bekle dökülcek dökülsün bu yastan sonra döküülmeler ağır oluyor daha planlı ve son bi ekim yaptırırsın
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Moraless

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 27 Ağustos 2021, 18:07:02 »
dökülme durumun nasıl?

Facebook Twitter Instagram