Gönderen Konu: SARIMSAK+YUMURTA+SİRKE+ZEYTİNYAĞI MASKESİ  (Okunma sayısı 439 defa)

BARIŞ A.

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
SARIMSAK+YUMURTA+SİRKE+ZEYTİNYAĞI MASKESİ
« : 22 Ocak 2023, 23:24:37 »
İnternette birçok bu yönde saç bakım maskeleri var sizce bunlar gereksiz mi yoksa gerçekten faydalı olabilir mi faydasını gören var mı(ya da başka öneri saç güçlendirme açısından?)

Ali Kemal

• Sr. Member
Ynt: SARIMSAK+YUMURTA+SİRKE+ZEYTİNYAĞI MASKESİ
« Yanıtla #1 : 24 Ocak 2023, 23:00:59 »
Sarımsak ile zeytinyağı saç derisine iyi gelir .sirke ise ne ila yarar bilmiyorum .
Bu karışım belki saç tellerine iyi gelebilir ama dökülme üzerinde pek bir etkisi olacağını sanmıyorum.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Ynt: SARIMSAK+YUMURTA+SİRKE+ZEYTİNYAĞI MASKESİ
« Yanıtla #2 : 24 Ocak 2023, 23:24:54 »
Eğer genetik dökülmeniz varsa ve saç deriniz kolay yağlanmaya müsait ise zeytinyağı saçlarınıza zarar bile verebilir. Bu maskeleri bayanlar yapıyor ve onları saç yapısı erkeklere göre farklı. Hindistan cevizi yağı da mesela saçlara normalde çok iyi gelir. Nemlendirir ve canlandırır. Eğer genetik dökülmeniz yoksa ve saçlarınız uzunsa denenebilir. Ama eğer dökülmeniz varsa ve genetik dökülmeyi saçlarımı güçlendirip durdururum derseniz sonunda bence hayal kırıklığı yaşarsınız.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram