Gönderen Konu: Şahin Çelik 4500 Greft Saç Ekimi Yaş 30  (Okunma sayısı 790 defa)

ckaan099

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Şahin Çelik 4500 Greft Saç Ekimi Yaş 30
« : 24 Ocak 2023, 17:12:52 »
Merhaba arkadaşlar.Önümüzdeki ay Ankara'da Şahin Çelik hocada saç ekimi yaptıracağım yaşım 30.Şahin hoca ön bölgeye iki çizgi çekti ve biraz geride olanı yapmayı tavsiye etti.Donorden yaklaşık 8-9 bin greft çıkabileceğini ve açık renkli olduğu için avantajlı olduğumu söyledi. Üst bölgede olan saçların 5 seneye döküleceğini sıklaştırma ve vertex ekimini o zaman yaptırmamı tavsiye etti ama ben ilk ekim süreci tamamlandıktan sonra vertex bölgesine de hemen ekim yaptırmak istiyorum.Yaklaşık 1 ayım var ekime hazırlık için kullanılacak takviyeler ve 2. ekim konusunda sizlerden değerli tavsiyelerinizi bekliyorum.Şahin hocaya da gösterdiği ilgi ve samimiyetten dolayı burdan teşekkürlerimi sunuyorum.
Herkese sevgilerle.

baldman

• Hero Member
Ynt: Şahin Çelik 4500 Greft Saç Ekimi Yaş 30
« Yanıtla #1 : 24 Ocak 2023, 18:48:50 »
donör bölgeni ekime hazırlamak için proscar başlayabilirsin ekimden sonrada 3,4 ay kadar devam etmek iyi olur fakat yan etkileri olabilen bir ilaç bu yüzden yeterli bilgin yoksa başlamanı önermem.
proscar kullanmayacaksan dht bloker olarak xpecia tb öneririm .birde  ekim öncesi kafa derine bol bol masaj yap hocam saç derisindeki gerginlik ve sertlik kalksın ekime böylece daha hazır hale gelir.saç derisini ekime hazırlamanın bir başka yoluda haftada bir kere konozal şampuan kullanmak yada haftada bir kere ketoral kremde olabilir.

ckaan099

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 24 Ocak 2023, 19:26:17 »
Sağolun hocam önerileriniz için.Proscarı biliyorum ama ne dozda kullancağımı bilmiyorum.Konozol şampuana da başlıyorum bu günden itibaren.Donor bölgesi hakkında ne düşünüyorsunuz

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 08 Haziran 2023, 18:49:45 »
Güncel fotoğraf paylaşmanız mümkün mü acaba?

Facebook Twitter Instagram