Gönderen Konu: ANKARA HAİRCENTE CLİNİC Ayhan Bey 4000 Greft Yaş:34 25.01.2023  (Okunma sayısı 14655 defa)

ElTurco

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Selamun aleyküm arkadaşlar.
sonunda saç ekimi kararı aldım ve birçok araştırma ve gezinti neticesinde fin nihaye arkadaşımın saçını ekip çok güzel bir sonuç alan Ankara Haircente yi tercih ettim. Ekibin başında mükemmel bir insan Ayhan Bey bulunuyor, ekibi içindeki uyum ve neşe, ayrıca dostane ve muhabbet iklimi çok güzel. Senelerdir korktuğum ve çekindiğim saç ekimi meğersem hiçbirşey yokmuş dedirtti. Buradan başta Ayhan hocam ve ekibine selam ve muhabbetlerimi sunuyorum. Ayrıca bu kliniğin Bağdat ve Musul'da şubelerinin olduğunu da hatırlatayım.

25.01.2023 tarihine gün aldım, sabah 09.00 da klinikte hazır oldum (2 seans olarak düşünüldü vertex bölgesine kadar ekim planladık ilk seansta) ve saat 09.30 sularında Operasyon başladı. Bu arada klinikleri mükemmel bir yerde (Ankara Besakule) manzara çok güzel ve hiç canınız sıkılmıyor. Herneyse evvela damaryolu açıldı ve uyuşturucu iğneler kafama zerk edilmeye başladı. Burası biraz acı verici kısım tabi normal bu katlanılabilir bir olay. Ardından Ayhan bey çizdiği alandan donörleri toplamaya başladı, donörler toplandığında enseyi hiç yormadan 4000 greft çıktığını belirtti. Ardından yine Ayhan hocam kanalları tek tek açtı ve araya girdik. normal şekilde kanamam olduğunu kan dolaşımımın çok aktif olduğunu (sporcuyum ve antrenörüm-içki sigaram yok) Yemek molası ardından ise saç ekimi ekibi gelerek işleme başlandı bu da yaklaşık 5 saat kadar sürdü. Yavaş yavaş ne beni ne kendilerini yormadan çalışan ekip gerek el hünerleri gerek sohbetleri ile gayet güzel bir şekilde işlerini profosyonelce yaptılar. Akşam saat 18.30 sularında operasyon bitmişti.
Ayhan hocam şu an kanama olmadığını ama tepe bolgesinde kanlanma olacağını ve ense bolgesinde çok sızıntı olabileceğini söyledi (kan dolaşımının çok hızlı ve aktif olmasından). Gerekli ilaçlarım ve dikkat etmem gerekenler tek tek bastırılarak anlatıldı ve ilaçlar ile uyarı kağıdı tarafıma teslim edildi arabama binerek çok rahat bir şekilde evime ulaştım. Bugün 2. günüm ve 3. gün yıkamam 10. gün kabuk alımım olacak. Ön çizgi ve hat tamamen doğallık unsurları planlanarak çizildi biraz benim de isteğim oldu. Ayrıca çok sık bir şekilde planlanarak 2 seansa bölündü. Vertex bölgesine kadar ekim oldu 4000 greft ile. Greftlerim genelde ince o yüzden doğalgörünüm elde edebileceğim belirtildi. 3 Husus özellikle hatırlatıldı. 1-Başı öne eğmek Yasak 2-Ekim yapılan bölgeye herhangi bir temas Yasak 3-Yatarken kendinizi sabitleyip sırtüstü yatmak Mecburi.
Şu an multivitamin kullanmayı bıraktım son 2 aydır Xpecia-biotin-omega3-kloajen-hyoluronik asit kullanıyordum. Kendileri Inno-Active EVOCAPIL ürünlerini 8sprey-tablet-köpük-şampuan) tavsiye ettiler. Set halinde alacağım. Şimdilik Elhamdülillah iyi durumdayım ve gün gün resim ve gelişme paylaşacağım. Donör bölgesi durumu resmi almayı unuttuk, bandajı cıkartınca ve diğer eksik resimlerle beraber göndereceğim. Tabiki elimizden geleni yaptık ve Alemlerin Rabbinin de izni ve iradıyla güzel olacağına inancımız tamdır. Vesselam.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Ankara Haircente Clinic Ayhan Bey 4000 Greft Yaş:34
« Yanıtla #1 : 26 Ocak 2023, 14:00:09 »
hayırlı olsun saç ekimin planlaman ön çizgi tasarımı ve saç ekiminiz güzel olmuş
sık bir saç ekimi temiz ekim umarım güzel sonuç alırsınız süreç sonuna kadar paylaşım yapınız lütfen
Global Moderator

ElTurco

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ankara Haircente Clinic Ayhan Bey 4000 Greft Yaş:34
« Yanıtla #2 : 26 Ocak 2023, 14:00:27 »
resimlerle devam
Saç Ekimim: https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=30341.0

MultiVitamin: Biotin 5000 + Perfectil + Xpecia + Krilom Omega 3 + Day2Day Collagen All Body Powder
Ürün: Evocapil Plus Şampuan+Evocapil Plus Sprey

Yiyecek: Keçiboynuzu Özü + Nar + Kabak Çekirdeği+ Yeşil Çay +6 litre Su+Et-Tavuk

ElTurco

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ankara HAİRCENTE CLİNİC Ayhan Bey 4000 Greft Yaş:34
« Yanıtla #3 : 26 Ocak 2023, 16:35:14 »
Teşekkürler Hintell hocam hem kendim hem ekip hem Ayhan hocam ellerimizden geleni yaptık gerisi Allahu Teâlânın iradı ve takdiri inşallah güzel netice bekleyeceğiz.

MultiVitamin: Biotin 5000 + Perfectil + Xpecia + Krilom Omega 3 + Day2Day Collagen All Body Powder

Yiyecek: Keçiboynuzu Özü + Nar + Kabak Çekirdeği+ Yeşil Çay +6 litre Su+Et-Tavuk

ElTurco

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
2. gün resimler Sargı çıktı hafif ödem var alın üstü çevresinde
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2023, 21:46:18 Gönderen: ElTurco »

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
sanki nekroz olmuş gibi geldi ya da kurumu kan eğer nekroz ise baya büyük umarım değildir bence durumu merkezle bir görüş
Global Moderator

Royalboss

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
    • Saç ekimim
Güzel görünüyor hayırlı olsun

ElTurco

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
sanki nekroz olmuş gibi geldi ya da kurumu kan eğer nekroz ise baya büyük umarım değildir bence durumu merkezle bir görüş
Hocam nekroz değil dün sargıları aldırmaya gittim kan akisin çok aktif kanama çok orada kan kurumuş dediler. Tek kötü yönü 10. Güne kadar kötü bir görüntü olacak denildi kabuk alımına kadar

Bal Porsuğu

• Hero Member
Kan birikintisi mi nekroz mu bende karar veremedim ama bazı resimlerde bana nekroz gibi geldi inşallah değildir. Zaten yakında belli olur hayırlısı ile

ElTurco

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
bilmiyorum dediğim gibi dün klinikteydim bu sadece görüntü olarak size dezavantaj o da kabuk alımına 10. güne kadar dendi farklı bir durum olsaydı iletilirdi diye düsünüyorum Kan akısımın cok hızlı ve aktif olması sebebiyle dendi kanama olmus hatta donör bölgem baya kanadı bandaj vs degisti birkaç kere

ElTurco

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
3. günüm ve İlk yıkama arkadaşlar EVOCAPİL PLUS ürünleri kullanıldı ve bana sunuldu (köpük+şampuan)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
ekim sonrası kana mı oldu mu ?_
Global Moderator

ElTurco

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Donor bölgede evet hocam oldu ilk gün bir kere bandaj değiştik sebebi de kan akışım çok aktif ve hızlı denildi aslında bu bir avantaj denildi. ama Ekim bolgesinde sadece kanama yayilmayarak kurudu; nekroz olayı değil gibi inşallah son resimlerden belli oluyor kurumuş kan gibi.
Kremi bol sürmeyin donor kabuk bağlamasın denildi artık 10. Güne kadar Hergün yıkama yapacağım

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
evet yıkamalarını düzgün yap kardeşim anladım hayırlısı olsun bakalım
ileri ki günlere
Global Moderator

ElTurco

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
tesekkürler hocam 10. günü devirmek istiyorum artık çünkü alnım vs hep şişti aşağı bakmak yasak bakmamama ragmen kaşlarıma kadar indi ödem boynum tutuldu artık gerçekten çok zor evreler. 3. gün itibariyle de xpecia-biotin-kolajen-hyaluronik asit-omega 3 baslayayım diyorum

Facebook Twitter Instagram