Gönderen Konu: Renewita Dr. Ayhan Yardımcı 3345 Grafts  (Okunma sayısı 255 defa)

serdaryazgan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Renewita Dr. Ayhan Yardımcı 3345 Grafts
« : 02 Şubat 2024, 23:24:46 »
Arkadaşlar merhaba, uzunca bir süre araştırmalar yapıp Renewita'da Ayhan Yardımcı Hocanın yanında saç ekimi yapmada antant kaldım. Ekim için görüşmeye gittiğimde kafamda var olan ekim fikri kendisi sayesinde tamamen değişti ve ilk andan itibaren doğru yere geldiğimi farkettim. Benim isteklerimi beklentilerimi sabırla uzun bir süre dinleyip neler yapılıp yapılamayacağını, nasıl yapılabileceğini ve en iyisinin ne olduğunu anlatıp kafamdaki tüm soru işaretlerini giderdi. 18.01.2024 tarihinde saç ekimi gerçekleşti. Özel bir hastanede temiz, hijyenik, rahat bir ortamda ekibinde bulunan Simge isimli iki hanımefendiyle beraber anestezi doktorunun gözetiminde ağrısız, acısız bir ekim gerçekleşti. Ekim boyunca hiç bir rahatsızlık duymadım. Ekimin başlangıcından sonraki 4. saatte kendisine iğne kullanıp kullanmayacağını sorduğumda ben iğne yapalı 4 saat oldu dedi. Dediğim gibi herhangi bir ağrı sızı hissetmedim ve böyle bir şey beklemediğim için kendisine sordum. Ben aynı zamanda şeker hastası olduğum için kafamda soru işaretleri vardı. Ekim boyunca yarım saatte bir şeker ölçümü de yapıldı ve herhangi bir problem yaşamadım. 10. günün sonunda kabuk temizleme sürecinde de ekim yapılan alanda herhangi bir kızarıklık kanama bile gerçekleşmedi. Kabuk temizleme için kliniğe gittiğim gün kafamda neredeyse kabuk kalmamıştı. Ekim gününden buraya fikirlerimi yazdığım güne kadar da günlük takipleri hiç aksatmadan yapıyorlar. Günün her saatinde herhangi bir sorun sıkıntı anında Ayhan Yardımcı hoca veya ekibine anında ulaşabiliyorsunuz. Ayhan Yardımcı hoca ve ekibi gerçekten de çok profesyonel, liyakatli ve işinin ehli insanlar. Onlara tekrardan teşekkür ediyorum. Böylesi hassas bir konuda herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Süreci buradan sizinle paylaşmaya da devam edeceğim.

serdaryazgan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Renewita Dr. Ayhan Yardımcı 3345 Grafts
« Yanıtla #1 : 21 Şubat 2024, 12:47:27 »
Arkadaşlar merhaba, saç ekimimin üzerinden bir ay geçti, dökülmeler gerçekleşmeye başladı. Şu an her şey seyrinde ilerliyor. Daha herhangi bir problem yaşamadım.

Facebook Twitter Instagram