Gönderen Konu: Tüy gibi Saçlar  (Okunma sayısı 339 defa)

Aslan Arslan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Tüy gibi Saçlar
« : 25 Şubat 2023, 01:22:04 »
Selam Arkadaşlar,

Bundan 5 ay önce Saç ektirdim, ektirmemin sebebi öndeki saçlarımın tüy gibi olması ve hafif bi açıklık vardı. Aradan 5 ay geçti saçlar şimdiye kadar iyi çıktı ama yine öndeki saçlarım çok ince yani tüy gibi sizce düzelir mi ve ne yapmamı önenirsiniz 4,5 aydır Finasterid kullanıyorum.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Tüy gibi Saçlar
« Yanıtla #1 : 25 Şubat 2023, 01:44:44 »
saç ekim konusu açmadın 15 tane ayrı ayrı konu açtın soru sormak için bunları yapacağına düzgün bir saç ekim konusu açıp süreci paylaşıp hep beraber takip edip yorumlayıp tüm sorulara cevap vermek varken bunu sürekli yapmanın sebebi nedir ?

Global Moderator

Aslan Arslan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Şubat 2023, 17:48:35 »
saç ekim konusu açmadın 15 tane ayrı ayrı konu açtın soru sormak için bunları yapacağına düzgün bir saç ekim konusu açıp süreci paylaşıp hep beraber takip edip yorumlayıp tüm sorulara cevap vermek varken bunu sürekli yapmanın sebebi nedir ?

Merhaba,

Mecburen bir Konu açmak zorundamıyım ?
Burası bir Forum değilmi insanların Fikirlerini paylaştığı bir yer. Aklımda bir soru var ise soruyorum. Forumun özeliği budur.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 26 Şubat 2023, 23:16:26 »
Merhaba,

Mecburen bir Konu açmak zorundamıyım ?
Burası bir Forum değilmi insanların Fikirlerini paylaştığı bir yer. Aklımda bir soru var ise soruyorum. Forumun özeliği budur.

forumun özelliği saç ektirdiysen saç ekimi konusu da açman evet açmalısın hem saç ekimini paylaşıp kimseye faydan olmasın hem de sürekli o ne bu ne diye konu aç öyle bir durum yok herkes faydalanacak bencilliğe bu forumda yer yok  eğer bu işinize gelmiyorsa foruma girmezsin olur biter . 
eğer açmıyorsan durmadan konu açamazsın 1 konu açtın madem ondan devam edersin kurallara uynamınızı tavsiye ederim
Global Moderator

Aslan Arslan

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 26 Şubat 2023, 23:28:43 »
forumun özelliği saç ektirdiysen saç ekimi konusu da açman evet açmalısın hem saç ekimini paylaşıp kimseye faydan olmasın hem de sürekli o ne bu ne diye konu aç öyle bir durum yok herkes faydalanacak bencilliğe bu forumda yer yok  eğer bu işinize gelmiyorsa foruma girmezsin olur biter . 
eğer açmıyorsan durmadan konu açamazsın 1 konu açtın madem ondan devam edersin kurallara uynamınızı tavsiye ederim

Tamam da belki Resimlerimi yüklemek istemiyorum Bu ne saçmalık tahminim buradaki çoğu kişi benim gibi düşünüyordur. Neden bi konu üzerinden gitmem lazım bazı konular çok uzun oluyor neden soru soramıyoruz konu açmadan Forumu forum yapan da Budur bence

Facebook Twitter Instagram