Gönderen Konu: Donör bölgem sizce saç ekimi için yeterli mi  (Okunma sayısı 606 defa)

MorbidAngel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Donör bölgem sizce saç ekimi için yeterli mi
« Yanıtla #1 : 26 Şubat 2023, 11:37:13 »
Uzun hali var mı

Akın Akar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 26 Şubat 2023, 12:14:21 »
Uzun hali

Akın Akar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 26 Şubat 2023, 12:17:13 »
Üstler

MorbidAngel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 26 Şubat 2023, 12:35:23 »
Hacım, tepeye pek fazla bir şey bekleme. Üstlere yoğunluk verdireceksin mecburen. Yani vertex zor. Ben de ekim yaptırdım ve vertexe neredeyse hiç bulaşmadım. Önler sık ekilirse iyi bir sonuç olabilir. Uzatıp geri tararsin en son. Yani tüm bölgeye dağıtırsan, seyrek ekim olur. Zaten kimse tependen bakmıyor. Önden görünüm önemli bence. Ki eski mevcut saçların da dökülmeye devam edeceğini göz önüne al. Bu bizim kaderimiz. Ben ektirmis olmama rağmen psikolojim berbat. Çünkü mevcut saçlar gidiyor şu an. Yani ilaçlar da erkekliğe zeval veriyor. İki ucu da b.klu değnek anlayacağın. En son kazıtacağız. Kafayı yemektense, kafayı kazıtmak daha mantıklı duruyor. Umarım istediğin gibi olur sonuç

Astra eye

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 26 Şubat 2023, 19:39:52 »
Hacım, tepeye pek fazla bir şey bekleme. Üstlere yoğunluk verdireceksin mecburen. Yani vertex zor. Ben de ekim yaptırdım ve vertexe neredeyse hiç bulaşmadım. Önler sık ekilirse iyi bir sonuç olabilir. Uzatıp geri tararsin en son. Yani tüm bölgeye dağıtırsan, seyrek ekim olur. Zaten kimse tependen bakmıyor. Önden görünüm önemli bence. Ki eski mevcut saçların da dökülmeye devam edeceğini göz önüne al. Bu bizim kaderimiz. Ben ektirmis olmama rağmen psikolojim berbat. Çünkü mevcut saçlar gidiyor şu an. Yani ilaçlar da erkekliğe zeval veriyor. İki ucu da b.klu değnek anlayacağın. En son kazıtacağız. Kafayı yemektense, kafayı kazıtmak daha mantıklı duruyor. Umarım istediğin gibi olur sonuç

Hocam dökülme devam edince çok mu kötü görüntü oluşuyor yani hiç durmuyor mu ve yaşınız kaçtı ilaçtan kastiniz Fin proscar mi siz ne kullandınız bende Fin düşünüyorum ama korkuyorum

heprotar

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 26 Şubat 2023, 22:32:01 »
bu sefer düzgün bir yere ektir donör bölgenden 2500 falan çıkar sakal desteğide olursa 3000 küsür bir greftle önden ortaya kadar ektirsen yeterli olur ve sonuç istediğin gibi olursa verteks çokta önemli değil bence önemli olan ön profil görünümü.

Akın Akar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 26 Şubat 2023, 22:52:54 »
Ben daha hiç ektirmedim. Şuan 5 seans prp yaptırıyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 26 Şubat 2023, 23:13:29 »
DONÖR ALANDA SAÇ DÖKÜLMESİ, Var gğibi çok seyrek yeterli durmuyor saç ekimi için kellik durumuna göre
Global Moderator

Canimo

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 27 Şubat 2023, 01:18:26 »
Ben daha hiç ektirmedim. Şuan 5 seans prp yaptırıyorum

prp nin saç dökülmesini durdurucu veya yeni saç çıkartıcı bir etkisi yok boşuna umut beslemeyin ya antiandrojen kullanacaksınız yada uzun yoldan dermaroller ,çeşitli kan dolaşımını arttırıcı spreyler ,masaj ve çeşitli vitamin destekleri ile durumu toparlamaya yönelik tedaviler uygulayabilirsiniz tabi saç ekimide bu işin cerrahi tedavisi onuda  yaptırabilirsiniz.

MorbidAngel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 27 Şubat 2023, 18:49:29 »
Hocam dökülme devam edince çok mu kötü görüntü oluşuyor yani hiç durmuyor mu ve yaşınız kaçtı ilaçtan kastiniz Fin proscar mi siz ne kullandınız bende Fin düşünüyorum ama korkuyorum
Henüz 100. günüm. Mevcut saçlardan geliyor elime ama strese gerek yok. Allah ömür verirse, ilerleyen zamanlarda göreceğiz nasıl durduğunu ama 3-5 sene götürse yine güzel. Topik mopik idare ederiz. Yani ekimden önceki görüntüden güzel olsun, kafi bir süre. Finasterid-proscar kullanmadan evvel binlerce kez düşünün. YouTube'da Berk Karataş hocanın videosunu izle, kararını verirsin zaten. Bilimsel olarak bakmalı. Pirince giderken, eldeki bulgurdan olmamak gerek. O zaman hepten iş yaş. Ve ayrıca bu forumdan da ayrılacağım. Arkadaşlar çok iyi niyetli, herkes mükemmel, ayrı konu ama düşündükçe ve didikledikçe daha da stres oluyor insan. Umarım istediğiniz gibi olur her şey

Facebook Twitter Instagram