Gönderen Konu: Sac ekimi için donor bölge yeterli mi? Tavsiyelere açığım saç ekim merkezi olara  (Okunma sayısı 583 defa)

Gorkemyaradir

• Yeni üye
  • *
Bir kaç yerden fiyat aldım ancak tek bir yer ( Asuman hair transplant) donor yetersiz olduğunu ve ilaç kullanmam gerektiğini söyledi.

Her türlü sanıyorum iki seans gerekecek şuan ektirmek çok rahatlatır beni sizce ne şekilde bir yol izlemeliyim. Şuan ektirip ikinci seans ile istediğim sonucu alır mıyım?

Son olarak onerebileceginiz bir saç ekim merkezi var mıdır saç eken abilerim/kardeşlerim tavsiyerini paylaşır ise sevinirim

Rezzak

• Full Member
Donur bolgen fotoda bulanık çıkmış tam belli olmuyo ama ince telli sanki banada yetersiz geldi ben yerinde olsam ektirmem tatmin edici bı sonuc cikmiyacani düşünüyorum alan geniş çünkü donur'un net fotosu varsa yorum yapabilmek için daha sağlıklı olur yinede

Gorkemyaradir

• Yeni üye
  • *
Donur bolgen fotoda bulanık çıkmış tam belli olmuyo ama ince telli sanki banada yetersiz geldi ben yerinde olsam ektirmem tatmin edici bı sonuc cikmiyacani düşünüyorum alan geniş çünkü donur'un net fotosu varsa yorum yapabilmek için daha sağlıklı olur yinede

Merhabalar bir görsel ekledim
  • Yaşınız 27

Rezzak

• Full Member
Son foto net aslında ön orta şeklinde sakal destekli + finasterid tabi araştırın önce ilacı. Olur yani ekim iyi bı klinikte  güzel bı sonuç alırsınız ama beklentiniz yüksek olmasın
« Son Düzenleme: 24 Ağustos 2021, 17:39:04 Gönderen: Walter Bishop »

Rezzak

• Full Member

Merhabalar bir görsel ekledim
Merhabalar ;
Daha tecrübeli arkadaşlar var forumda onlarda yazsın ona göre bi yol belirlersiniz hocam

Gorkemyaradir

• Yeni üye
  • *
Merhabalar ;
Daha tecrübeli arkadaşlar var forumda onlarda yazsın ona göre bi yol belirlersiniz hocam

Teşekkür ederim diğer yorumlari da dikkate alarak bir yol haritası çizeceğim
  • Yaşınız 27

Facebook Twitter Instagram