Gönderen Konu: Saç ekimi için doğru zaman mı ? Tavsiyelere ihtiyacım var.  (Okunma sayısı 854 defa)

OrangeSnake

• Yeni üye
  • *
Merhabalar

Yaşım 26. 6-7 yıl önce başladı dökülmem. Şu an tepe ve ön bölgem oldukça seyrekleşti ve uzamamaya başladı, iyice güçsüzleştiler. O nedenle ektirmeye karar verdim. Forumu araştırdığımda erken yaşlarda beklemek gerektiği gibi tavsiyeler gözüme çarptı fakat bazı yorumlarda da karşıt görüşler vardı. Saç ekim merkezlerine fotoğraflarımı attım ve çoğu ekimin uygun olduğunu söyleyerek fiyat verdiler. Ama ilerde dökülmemin devam edeceğini ve bir ekim daha gerekebileceğini belirttiler. O nedenle çok beklemeden bir ekim işlemi yaptırtmak istiyorum. Anne tarafında erkeklerde saç dökülmesi neredeyse yok. Baba tarafında ise dedemin dökülmemesi olmasına rağmen babamda dökülme olmuş, kendisinin yaşı 55. Onunda fotoğraflarını ekleyeceğim.

Ekim yaptırmayı düşündüğüm merkezler
Life Hair Şahin Çelik
Dr Özgür Nalbant (son ekimlerinde başarısız sonuçlar görsemde ikamet ettiğim şehir olduğu için listemde)
HLC
Hakan Doğanay(ekibi)
Asuman Hair

Sizce ektirmeli miyim? Yöntem olarak Dhi yi seçmeyi düşünüyorum Fue ile mevcut saçlarıma zarar vermek istemiyorum.Seçtiğim ekim merkezleri ile igili önerileriniz var mı listeye ekleme ya da çıkarma yapabilirim.Tavsiyelerinizi bekliyorum.

aslanoglu

• Full Member
Ynt: Saç ekimi için doğru zaman mı ? Tavsiyelere ihtiyacım var.
« Yanıtla #1 : 04 Temmuz 2020, 01:11:17 »
yaş 26 baba da tepeden karizmaymış ;D nihayet  babanın kopyası olacaksın bence yaptır ama 5-10 sene sonra tekrar bir saç ekimimine ihtiyaç duyacaksın. merkezler doğru demiş hangisi ne fiyat verdi dostum ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 04 Temmuz 2020, 10:25:01 »
Selamlar saç ekimine uygunsun ama dökülmende devam edicek
Global Moderator

OrangeSnake

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 04 Temmuz 2020, 13:46:59 »
yaş 26 baba da tepeden karizmaymış ;D nihayet  babanın kopyası olacaksın bence yaptır ama 5-10 sene sonra tekrar bir saç ekimimine ihtiyaç duyacaksın. merkezler doğru demiş hangisi ne fiyat verdi dostum ?

Asmed 2 teklifte bulundu (Fue)
1- Tek seans :  ön(front) ve orta(mid) bölgelerinize 3500 greft
2- İki seans : ön(front), orta(mid) ve tepe(vertex) bölgelerinize 4500-5000 greft

1,5€ Asmed ekibi , 1,9€ Asmen ekibi+ Koray hoca(bazı aşamalarda dahil) , Koray hoca 2,5€  kur 6 tl de sabitmiş

Şahin Çelik (Fue) Ortalama 3700-4000 greft 6500 tl

Hakan Doğanay Ekibi (Dhi) 4000-4500greft  15000 tl

Neva Hair (Dhi) 3000 3500 greft 1250€

Diğerlerinden yanıt bekliyorum, dönüş yaptıklarında yazarım
Takviyeler
Xpecia
Dvit
B12
L-arjinin
Düzenli kabak çekirdeği ve yeşil çay

Ekim sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15483.0

OrangeSnake

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 04 Temmuz 2020, 13:52:17 »
Selamlar saç ekimine uygunsun ama dökülmende devam edicek

Benim aklımı karıştıran bir konu var ekim yöntemi seçeneğinde. İleride bi ekim daha gerekecek çok büyük olasılıkla. O nedenle daha ekonomik seçenekler öne çıkıyor Şahin hoca gibi. Fakat fue yönteminde mevcut saçlarımın zarar görmesinden korkuyorum kanal açımı olacağı için. O nedenle kalem yöntemini tercih etmekten yanayım. Sizin görüşleriniz nedir ?
Takviyeler
Xpecia
Dvit
B12
L-arjinin
Düzenli kabak çekirdeği ve yeşil çay

Ekim sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15483.0

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 04 Temmuz 2020, 15:05:53 »
bu yaşta babanla aynı seviyeye gelmişsin ektirmenin zamanı kesinlikle gelmiş.

listeni ise beğendim ben olsam listeden asuman hanımı seçerdim ektirenlerin sonuçları muhteşem umarım tesadüf değildir yeni ekimlerini genede takip etmek lazım emin olmak için.

Facebook Twitter Instagram