Gönderen Konu: Sizce 2. Seans için doğru zaman mı ?  (Okunma sayısı 1740 defa)

gbdante

• Sr. Member
Sizce 2. Seans için doğru zaman mı ?
« : 04 Temmuz 2019, 23:10:26 »
Merhabalar,

Arkadaşlar 2013 yılında Op. Dr. İlhan Serdaroğlu'na saç ektirmiştim.İlk 5 yıl memnundum ancak süreç içerisinde var olan saçlar dökülünce tekrar bir seans ihtiyacı doğdu.Donör bölgeden dolayı bu benim son seansım olacak, o yüzden çok titiz bir karar vermem gerekiyor.

Aslında Serkan Aygın hoca ile 15 Temmuz 2019 tarihinde 2500-3000 greft DHI seansı için anlaşmıştım ama var olan saçlara zarar gelmesinden endişeleniyorum ve sıklaştırma için acele mi ediyorum diye düşünüyorum, ya da önce medikal bir tedavi mi denesem diyorum.Resimlerimi paylaşıyorum, sizlerin de değerli yorumlarınızla son kararıma katkıda bulunmanızı canı gönülden istiyorum.Şimdiden teşekkür ederim.

heprotar

• Sr. Member
Ynt: Sizce 2. Seans için doğru zaman mı ?
« Yanıtla #1 : 05 Temmuz 2019, 01:59:15 »
hem medikal tedavi hemde dhı ekimi sorununa çare olur gibi görünüyor.saç ekimiyle ufak bir dokunuş bu saçlarda büyük değişim sağlar bence ama tabi ehil ellerde.

gbdante

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 05 Temmuz 2019, 02:17:29 »
hem medikal tedavi hemde dhı ekimi sorununa çare olur gibi görünüyor.saç ekimiyle ufak bir dokunuş bu saçlarda büyük değişim sağlar bence ama tabi ehil ellerde.

Cevabınız için teşekkür ederim, daha önce saç ektirdiğim için bu işin beklenti meselesi olduğunun farkındayım.Beklentim çok yüksek değil zaten ama varolan saçların sıkıntıya girmesinden korkuyorum, 1 aydır proscar kullanıyorum, ekim seansına 10 gün kaldı ve vazgeçme asamasindayim sanki 1 yıl daha bekle diyor saçlar bana, bu arada yaş 29

gbdante

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 05 Temmuz 2019, 12:50:20 »
Güncel

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 05 Temmuz 2019, 13:31:51 »
Yaş kaç kardeşim?
Global Moderator

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 05 Temmuz 2019, 13:34:18 »
1-2 sene daha idare et, mevcutlar çok sağlıklı gözükmüyor , Ekim’de kayıpların olabilir

gbdante

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 05 Temmuz 2019, 16:48:10 »

gbdante

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 05 Temmuz 2019, 17:08:37 »
Daha net yorumlar alabilmek adına 2013 yılındaki saç ekim seansımı paylaşıyorum.

İlk seansımda yaşım 23'tü, İlhan Serdaroğluna ektirdim.

Ekim Öncesi

2800 Greft Ekim sonrası

Ekimden 120 gün sonra

Ekimden 6 yıl sonra :)

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 05 Temmuz 2019, 21:14:40 »
donör bölge çok kötü değilse son seansın olmak zorunda değil. ama dökülme devam ederse o yanlardaki yoğunluğu da kaybedeceksin. o yüzden ilaçla korumayı düşünmüyorsan donörüde yormamak amacıyla sakaldan destekli(2k hair 1k sakal) şeklinde orta ve ön çizginin bir tık arkasına gir.

gbdante

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 05 Temmuz 2019, 21:26:28 »
donör bölge çok kötü değilse son seansın olmak zorunda değil. ama dökülme devam ederse o yanlardaki yoğunluğu da kaybedeceksin. o yüzden ilaçla korumayı düşünmüyorsan donörüde yormamak amacıyla sakaldan destekli(2k hair 1k sakal) şeklinde orta ve ön çizginin bir tık arkasına gir.

Donörün 3. bir ekimi kaldıracağını sanmıyorum, Serkan Aygın hoca 2500 greft ekebileceğini söylemişti.Eğer ektirmekten vazgeçmezsem 500'de sakaldan isteyip 3000'e tamamlatacağım.Ama var olan saçlar incelmiş, ekimden sonra onların durumu beni çok düşündürüyor.

gbdante

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 06 Temmuz 2019, 14:02:30 »
Güncel, ekime 9 gün kaldı

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 06 Temmuz 2019, 14:25:58 »
Ekim düşünüyorsan finasterid destekli olabilir var olan saçların güçlenir kayıp yaşamaz iyi bir sonucla çözersün bu işi
Global Moderator

gbdante

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 06 Temmuz 2019, 14:42:02 »
Ekim düşünüyorsan finasterid destekli olabilir var olan saçların güçlenir kayıp yaşamaz iyi bir sonucla çözersün bu işi

Peki Hintell hocam, planlama nasıl olmalı sence ?

Facebook Twitter Instagram