Gönderen Konu: Saç ekimi için doğru zaman mı?  (Okunma sayısı 1129 defa)

astar mestan

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi için doğru zaman mı?
« : 22 Haziran 2022, 17:30:36 »
Merhabalar, bir ay gibi yakın bir zamanda ekim için randevu oluşturmayı düşünüyorum. (hasan akil saç ekim merkezi) Yaşım 26, dökülme halen devam ediyor. Ankara ve İstanbul'da görüştüğüm ekim merkezlerinde saçın ön tarafının ölü olduğunu ekim için müsait olduğunu, iki aşamalı bir ekim planlayabileceğimi söylediler, aynı zamanda donör bölgedeki saç kalitesinin ortalamanın altında olduğu söylendi (doğuştan ince telli saçlara sahibim, bir kaç tel saç alınarak cihaza sıkıştırılan alette saç kalınlığı 30 ila 40 arasındaydı, mercekle bakılan donör alanda köklerin tekli ikili çok nadirde olsa üçlü olduğu söylendi)
Her ne kadar ince telli saçlarda dezanavantajlı durumu kabullenerek ekim işine niyetlenmiş olsam da yaşımdan, mevcut saçların zarar görecek olmasından ve dökülmenin devam ediyor olmasından[/b] dolayı endişelerim devam ediyor. Ekim öncesi düşük olan birkaç vitamin değerini yükseltmeye çabalıyorum onun haricinde finanstride vb ilaçlara karşı devamlılık isteyeceği düşüncesiyle mesafeliyim.
Tecrübeli arkadaşların bu konuda yazacağı fikirler benim için çok kıymetli olacaktır.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: EKİM İÇİN DOĞRU ZAMAN MI?
« Yanıtla #1 : 22 Haziran 2022, 17:47:12 »
Kendi saçlarınız da dökülme devam edecektir
Akl iyi planlama ve saç ekimi yapan bir saç ekim merkezi.
2 ekim planlamanız sizin için daha iyi olacaktır
Global Moderator

astar mestan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 22 Haziran 2022, 18:19:27 »
birinci planlama için şuan doğru zaman mı, yoksa kayıplar beklenmeli mi, cevabınız için teşekkürler
  • Yaşınız 25
  • Medikal Tedavi Fin (propecia), biotin

AdnanN

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 22 Haziran 2022, 20:08:03 »
Doğru zamanımı kalmış estetik açıdan ha hepsi dökülmüş ha şu anki durumun olmuş bence hiç bir farkı yok.Saç erkeğin makyajıdır özellikle önden görünüm çok önemli ama malesef senin dış görünüşünü olumlu etkileyebilecek önde pek saçın kalmamış.

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 22 Haziran 2022, 20:14:48 »
Serkan aygının bu konuyla ilgili şöyle bir videosu var

https://www.instagram.com/tv/CeLzdKHKb8T/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

astar mestan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 23 Haziran 2022, 00:07:24 »
  • Yaşınız 25

astar mestan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 23 Haziran 2022, 00:09:59 »
Doğru zamanımı kalmış estetik açıdan ha hepsi dökülmüş ha şu anki durumun olmuş bence hiç bir farkı yok.Saç erkeğin makyajıdır özellikle önden görünüm çok önemli ama malesef senin dış görünüşünü olumlu etkileyebilecek önde pek saçın kalmamış.
iyiden niyeti aldım ekim öncesi 1 ayım var, bu kısa süre içinde donör bölge için takviye önerir misiniz
  • Yaşınız 25

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 23 Haziran 2022, 00:22:20 »
 6 ay finasterid kullansan oyle ektirsen daha iyidi biotinde ekleyebilirsin
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

kandan

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 23 Haziran 2022, 05:17:10 »
birinci planlama için şuan doğru zaman mı, yoksa kayıplar beklenmeli mi, cevabınız için teşekkürler

Doğru zaman ilk ekim için

astar mestan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 23 Haziran 2022, 15:39:31 »
6 ay finasterid kullansan oyle ektirsen daha iyidi biotinde ekleyebilirsin
biotin düzenli kullanıyorum diyebilirim, finansteride başlayacak olsam ekim öncesi veya sonrası kullanmanın önemi olur mu
  • Yaşınız 25

Ferhat Durmuş

• Full Member
« Yanıtla #10 : 23 Haziran 2022, 17:37:19 »
ekim için doğru zaman , dönör bölge iyi görünüyor. Akl iyi bir planlama yapan bir merkez ve hatta bence kök hücreli ekim çok daha iyi olur sizin için derim ben

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Saç ekimi için doğru zaman mı?
« Yanıtla #11 : 23 Haziran 2022, 20:25:52 »
 onemi olur saçının kalınlaştırır dokulmeyi geciktirir donorunu zenginleştirir.oncesi basla devam et yan etki gormezsen
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

astar mestan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 24 Haziran 2022, 00:08:29 »
onemi olur saçının kalınlaştırır dokulmeyi geciktirir donorunu zenginleştirir.oncesi basla devam et yan etki gormezsen
bir ay gibi bir zaman öncesinden başlayarak etkisini umacağız tabi ekim sonrası da devam ederek, teşekkürler
  • Yaşınız 25

astar mestan

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 24 Haziran 2022, 00:11:44 »
ekim için doğru zaman , dönör bölge iyi görünüyor. Akl iyi bir planlama yapan bir merkez ve hatta bence kök hücreli ekim çok daha iyi olur sizin için derim ben
bahsettiğiniz durumlar ve doğal görünümlü sonuçlar nedeniyle bu kliniği tercih edeceğim, donör alan için yorumunuza teşekkür ederim öyle umarım, saçların uzunluğunu da dikkate almak gerekir :)
  • Yaşınız 25

serenade11

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 25 Haziran 2022, 14:10:32 »
Dökülmelerimiz hemen hemen aynıymış dostum. Sence dökülmeler daha devam eder mi? Yapılacak güzel bir ekimle en azından 3-5 sene saç meselesi kapatılamaz mı?
  • Ekim Tarihi: 03.07.2022
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 25

Facebook Twitter Instagram