Gönderen Konu: Saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum. Benim saçım için doğru tercih neresi olur?  (Okunma sayısı 1068 defa)

Mehmet S.

• Yeni üye
  • *

Saçlar biraz zayıf. Bunun yanında vitiligo mevcut(genital bölge ve koltuk altında) bu ekim başarısını etkiler mi? Daha önce vitiligo olup ektiren arkadaşlar varsa bilgi verebilirse çok sevinirim.

Ekim merkezi konusunda forumda baya bir araştırma yaptım bunun yanında emphair ve wellworld 'de ekim yaptıran toplamda üç yakın arkadaşım mevcut onlar ekimlerinden memnunlar ancak bu iş bir kere yapılacağı için en doğru yere operasyonu yaptırmak istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Herkese selamlar.

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
foruma hosgeldin,

yakin arkadaslarininin ekim yaptirdigi merkezleri daha önce duymadim , arkadaslarin nekadarda memnun olsada bence uzak dur .
forumu arastir sana benzer cok ekimler var , en dogru yeri zaten arastirdinmi kendin karar verirsin.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Selamlar saç ekimi yaptıra bilirsiniz Saç ekimi yapılması gereken Alan baya geniş o yüzden 2 ekime ihtiyacınız var donör iyi ama  saç telleriniz ince

Bu planlma ilk ekiminiz olabilir
Global Moderator

Mehmet S.

• Yeni üye
  • *
Cevap yazan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Operasyon merkezi noktasında da önerilerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Cevap yazan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Operasyon merkezi noktasında da önerilerinizi paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Bu durum senin bütçene bağlı ama şehir bir iki bin ücret farkı gözetmeden seçimini yap çünkü 1 kere yaptırcağınız bir şey bilemedin 2

O yüzden hayatınızı etkileyecek bir sonuç için em doğru adımları atmalısınız

İnsanın hayatı söz konusu olduğunda bu forumu dibine kadar araştırmalı.
Araştırmadan saç ekimine gidenlerin hali ortada.

Bu forum bu konuda doğru kullananlar için kurtarıcıdır
Global Moderator

phantom

• Hero Member
ekimle zor netice alınabilecek bir saç tipiniz var ,emphair ve daha önce hiç duymadığım bahsettiğiniz ekim merkezinin bu saçı adam edebileceği ihtimali bence çok zayıf ,bana göre daha revaçta olan ve saç çıkartma yüzdesi yüksek olan ekim merkezlerini araştırmanızı tavsiye ederim.

Kayser Soze

• Hero Member
Selamlar saç ekimi yaptıra bilirsiniz Saç ekimi yapılması gereken Alan baya geniş o yüzden 2 ekime ihtiyacınız var donör iyi ama  saç telleriniz ince

Bu planlma ilk ekiminiz olabilir

Şu 2 ekim ihtiyacını açabilir miyiz.

Birinci gün bir ekim, ikinci gün kalan ekim şeklinde mi yoksa Birinci ekim sonrası aradan 1 sene geçtikten sonra mı ikinci ekim?

Boogeyman

• Sr. Member
Şu 2 ekim ihtiyacını açabilir miyiz.

Birinci gün bir ekim, ikinci gün kalan ekim şeklinde mi yoksa Birinci ekim sonrası aradan 1 sene geçtikten sonra mı ikinci ekim?
arkadaşın demek istediği 1. ekimden sonra ekim sürecini tamamladıktan sonra yapılan diğer ekim süreci 2 ekim oluyor ertesi gün değil kardeşim kimi kliniklere göre ve kişinin süreci erken tamamlanmasına bağlı olarak 6 ayda da 2 ci  ekim olabilir 1 sene sonrada olur sagliklisi 1 sene sonrası yapılan operasyondur çünkü 1 ci ekim süreci tamamlamış olur ..
  • Ekim Tarihi: 29-30 mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Ahd klinik
  • Greft Miktarı 3650
  • Yaşınız 39
  • Medikal Tedavi Solgar saw palmetto kerozan dermoreller Hakan Doğanay özel solüsyon corasprin

Alpha

• Hero Member
Kafanızdaki tüyler ekimin başarısını düşürecektir ben olsam sırf bu yüzden ekim süreci boyunca minoxil ve finasterid başlardım geçici olarak.
Bu en azından hem kendi saçlarınızdan olmanızı bir nevi engelller hemde ekim başarısını arttırabilir.

Mehmet S.

• Yeni üye
  • *
Cevap veren arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Saçlarımda tüylerimin olması kötü bir durum mu ki ? Tüy olması aksine orada saç teli olduğu anlamına gelmez mi ? Neden saç ekim başarısını düşürsün ki ? Orayı anlayamadım. Bir de vitiligo konusunda kimse cevap vermemiş :/

Alpha

• Hero Member
Cevap veren arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Saçlarımda tüylerimin olması kötü bir durum mu ki ? Tüy olması aksine orada saç teli olduğu anlamına gelmez mi ? Neden saç ekim başarısını düşürsün ki ? Orayı anlayamadım. Bir de vitiligo konusunda kimse cevap vermemiş :/

ekilen saçların beslenemebilmesi için ekim yapılan alanda belli bir seyrekliğin olması gerekiyor sende ise yoğun olarak tüy şeklinde saç olduğu için ekilenleri engelleyebilir.gerçi başarı oranı yüksek merkezler gerekli takviyeler ile doğru planlamalarda bu işin üstesinden gelebiliyorlar onun için ekim merkezi özellikle daha önemli hale geliyor senin için.
vitiligo içinse bir cilt doktoruna sor istersen ama şahsi düşüncem engel olmayacağı yönünde çünkü bölgesel bir cilt hastalığı vitiligo tüm vücudu etkilemiyor diye biliyorum.

Mehmet S.

• Yeni üye
  • *
Merhabalar 18.12.2021 tarihinde 3600 gredt saç ekimi yaptırdım.

Deneyimli arkadaşlarım yorumları ve tavsiyelerini bekliyorum.

Selamlar.

Kayser Soze

• Hero Member
Hintell'i dinleyerek 2 Ekim planladın sanırım ve iyi de ettin.
Hayırlı olsun.
Yalnız usulüne göre konu açman lazım ekimini.
Başlık: ekim yapılan yer, greft sayısı ve yaş
İçerik de yaşadıkların, takviye ilaçların, öncesi ve sonrası fotoğrafların şeklinde....

Robert

• Hero Member
Birçok başarılı merkez mevcut forumda ne kadar uzak olsa da git pişman olmazsın yakınlık durumuna takılma hiç

Facebook Twitter Instagram