Gönderen Konu: Proscar Endişesi  (Okunma sayısı 749 defa)

pesimistler

• Yeni üye
  • *
Proscar Endişesi
« : 26 Şubat 2023, 13:00:13 »
Arkadaslar merhaba. 3 ay ince sac ektirdik doktor proscar kullanmami soyledi 3 ay boyunca her gun 4 e bolerek kullandim fakat son zamanlarda depresyon kaygi ataklarin basladi. Yillar once anksiyeye tedavisi gormustum. Sanırım onu tetikledi. Hemen ilaci biraktim. Biraz arastirayim dedim yan etkilerinde depresyon anksiyete yi gorunce moralim cok bozuldu. Ayrica cinsel yonden kalici yan etkilerde birakabiliyormus

Iki gundur proscarile okumadigim yazi kalmadi cok endiseliyim. Sadece 3 ay 4 parcaya bolerek proscar kullanmisim yani toplamda 21 tablet. Sizce kalici bir yan etki birakirmi cok  endiseliyim arkadaşlar.
3 ay kullanmak cok kotu etkileyebilir mi? Kimisi ilaci biraktiktan sonra etkileri devam eder diyor :(

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Proscar Endişesi
« Yanıtla #1 : 26 Şubat 2023, 14:24:17 »
Arkadaslar merhaba. 3 ay ince sac ektirdik doktor proscar kullanmami soyledi 3 ay boyunca her gun 4 e bolerek kullandim fakat son zamanlarda depresyon kaygi ataklarin basladi. Yillar once anksiyeye tedavisi gormustum. Sanırım onu tetikledi. Hemen ilaci biraktim. Biraz arastirayim dedim yan etkilerinde depresyon anksiyete yi gorunce moralim cok bozuldu. Ayrica cinsel yonden kalici yan etkilerde birakabiliyormus

Iki gundur proscarile okumadigim yazi kalmadi cok endiseliyim. Sadece 3 ay 4 parcaya bolerek proscar kullanmisim yani toplamda 21 tablet. Sizce kalici bir yan etki birakirmi cok  endiseliyim arkadaşlar.
3 ay kullanmak cok kotu etkileyebilir mi? Kimisi ilaci biraktiktan sonra etkileri devam eder diyor :(
ilacın yarı ömrü oldukça kısa eski haline dönersin merak etme

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

pesimistler

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 27 Şubat 2023, 21:10:10 »
Insallah hocam depresif ruh halindeyim bi iyi bi kotu hissediyorum. Is hayatimi olumsuz etkiliyor. Keske hic baslamasaydim.

jiv

• Full Member
  • J. i. v.
« Yanıtla #3 : 28 Şubat 2023, 15:01:44 »
Dostum en başta araştırman gerekeni en sonda araştırmışsın, moralini daha fazla bozmak istemem ama ben reddit'te bunun hikayelerini çok okudum, bazıları depresyona giriyor. Bazılarını hiç etkilemiyor bazılarını da maalesef olumsuz yönde etkiliyor.

Bu süreci hızlı atlatman için kafanı başka şeylerle meşgul tutman lazım, spor yap sürekli meşgul olacağın bir şeyler bul o zaman daha kolay atlatırsın.

Edit: bahsettiğim gruplardan biri bu: yan etki yaşayanlar genelde orada nasıl atlattığıyla ilgili bilgiler paylaşıyor. Oradaki bilgiler belki işine yarar.
« Son Düzenleme: 05 Mart 2023, 01:56:46 Gönderen: Hintell »

pesimistler

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 01 Mart 2023, 17:21:54 »
Sagol hocam baktim fakat ingilizce :(

Kemal88

• Full Member
« Yanıtla #5 : 01 Mart 2023, 19:18:34 »
hiç birşey olmaz ama kafanı takarsan işler daha kötüye gider rahat olmaya bak kafanı takma.
Rogaine Foam Minoxidil %5 - Akşamları
Finasterid 1MG - Günlük
Dermaroller 1 MM - Haftada 1
Vitamin Takviyeleri- Günlük
Life Changing

ber134

• Full Member
« Yanıtla #6 : 11 Mart 2023, 20:18:09 »
şayet yanetkilerden şikayet edip bırakmaya karar verdiysen ; bodybuilding tarzında spor yap, yani ağırlıklar kaldırarak DHT düzeyini uyandırmaya başla ve yanında creatine kullan. DHT düzeylerini kolayca eskisi haline getirecektir.(çok çok aksi bir tahribat oluşturmadıysa.
  • Yaşınız 25

Facebook Twitter Instagram