Gönderen Konu: 31 yaş - Dr. Sibel Ulusan 4035 Greft  (Okunma sayısı 2225 defa)

NebulaProfessional18

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
31 yaş - Dr. Sibel Ulusan 4035 Greft
« : 02 Mart 2023, 21:13:46 »
Herkese merhaba, sadece 31 yaşımda olmama rağmen biraz genetik biraz da strese bağlı olarak saçlarım erken yaşta incelip seyreldi. Birkaç senedir saç ekimi yaptırmak istiyordum fakat genç olduğum ve dökülmelerim devam ettiği için operasyonu biraz erteledim.

İzmirde yaşadığım için Sibel Hocanın adını duymuştum ve saç ekimi sonuçlarını sosyal medyadan takip ediyordum. O yüzden nereye ektireceğim konusunda çokta sıkıntı yaşamadım. Şu an operasyondan sonra 13.gündeyim. Kabuklarımı düzenli ve biraz da baskı yaparak yıkadığım için zamanında ve güzel bir şekilde döküldü. Şimdi hayırlısıyla şok dökülmeyi bekliyorum.

Daha yolun başındayım ama umarım sonuç istediğim gibi olur.

Şimdiden güzel yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar...

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: 31 yaş - Dr. Sibel Ulusan 4035 Greft
« Yanıtla #1 : 02 Mart 2023, 21:55:46 »
hayırlı olsun dostum umarım sonuç arzu ettiğin gibi olur ,ön çizgi dizaynı harika olmuş sibel hoca son dönemlerde dahada geliştirdi kendini harika ön çizgiler yapıyor.
açık alanın çok fazla yalnız kafanda çok sayıda minyatür saç var onları şu aşamada kurtarmak senin elinde ,minoxil ve fin ikilisine harika cevap verebilirler ama tabiki tercih senin bzim önerimizle bu ilaçlar hakkında çok bilgin yoksa kullanman doğru olmaz.yalnız bu desteklerin ekim başarısına fazlasıyla katkı verdiğini de unutmamak gerek.
Global Moderator

NebulaProfessional18

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Mart 2023, 23:14:51 »
Hintell abi güzel yorumların için çok teşekkürler... Forumda yeni olsam da gerçekten saç ektirenler ve ektirmeyi düşünenler için çok faydalı bir platform.
Saçlarım baya ince telli sence minoxidil ve finasteride buna rağmen etki eder mi?

taco_9

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 03 Mart 2023, 02:12:30 »
sibel hoca gene inci gibi tertemiz bir ekim yapmış maşallah diyelim hayırlı olsun dostum  |-nazarboncugu-|

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 03 Mart 2023, 02:17:54 »
Hintell abi güzel yorumların için çok teşekkürler... Forumda yeni olsam da gerçekten saç ektirenler ve ektirmeyi düşünenler için çok faydalı bir platform.
Saçlarım baya ince telli sence minoxidil ve finasteride buna rağmen etki eder mi?

Etki eder evet tabi şimdilik finssterid doktorunada danışıp kullana bilirsin
Global Moderator

NebulaProfessional18

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 03 Mart 2023, 02:55:29 »
Sibel hocayla konuşup onun da tavsiyesini alıyım. Çok teşekkürler. 

Nhympex

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 03 Mart 2023, 02:57:26 »
kafanız da çok ince tüy var donör de zayıf olabilir o yüzden doktorunuza finasterid danışın
bu arada Sibel hoca nın ön çizgi tasarımları son zamanlarda manyak güzel
harika bir saç ekimi olmuş

Dr.hair

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 03 Mart 2023, 08:57:31 »
kafanız da çok ince tüy var donör de zayıf olabilir o yüzden doktorunuza finasterid danışın
bu arada Sibel hoca nın ön çizgi tasarımları son zamanlarda manyak güzel
harika bir saç ekimi olmuş
   Çizgi benimde hoşuma gitti . Yüzüne ve açıklığına uymuş . Saçlar güzel olacak kadeeşim hayırlı olsun . İnce telli saçlar seyrek ama doğal duruyor.

NebulaProfessional18

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 03 Mart 2023, 17:09:21 »
Teşekkürler. Ön çizgim benim de içime sindi. Sibel hocayla konuştum, en kısa zamanda finasteride başlıcam.

Arsenal

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 03 Mart 2023, 22:41:31 »
planlaman çok iyi  ön çizgin de  hayırlısı olsun

barbaross

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 04 Mart 2023, 00:07:55 »
kafadaki aşırı tüyden dolayı sıklaştırma ekimi gibi görmek lazım bana kalırsa fin ve minox iklisi şart gibi yoksa saçların çıkması tehlikeye girer.
umarım gelecekte ben demiştim demek için bu iletiyi alıntılamam  çünkü böyle bir risk var ve desteksiz olmaz gibi.

kellim

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 04 Mart 2023, 02:46:42 »
Güzel bir ekim
  • Ekim Merkezi ismi medeks
medeks

DeliKurt

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 04 Mart 2023, 02:56:01 »
saç ekiminiz çok güzel planlanmış Sibel hoca planlama da üstat ön çizgi çok harika
ama kendi saçların tüy kıvamında yani alan beslenmiyor belli dökülme hızla devam ediyor o yüzden bence güçlendirin

kellim

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 04 Mart 2023, 03:11:17 »
Eğer bu saç hakkiyla olursa tarihin en iyi ekimlerinden biri olur
  • Ekim Merkezi ismi medeks
medeks

AdnanN

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 04 Mart 2023, 16:32:02 »

tek başına fin yada minoxil etki etmez fakat ikisini beraber kombine kullanırsan inanılmaz sonuç alabilirsin fakat sürekli kullanman gerekir bıraktığın anda kazanımları kaybetmeye başlarsın .ben senin yerinde olsam bu ikiliyi altı ay boyunca kullanırdım sonrasında giden giderse gitisn önemli olan ekilenlerin çıkış başarısını arttırmak .
benimde forumdaki ekimlerden edindiğim izlenim minyatür saçların aralarına ekilenler çıkmakta zorlanıyor çoğu zaman onların çıkışını kolaylaştırmak için bir süre bu ikiliyi kullanmak çok faydalı olabilir.

Facebook Twitter Instagram