Gönderen Konu: Saç derisine botoks  (Okunma sayısı 443 defa)

brkcmbz34

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç derisine botoks
« Yanıtla #1 : 06 Mart 2023, 13:41:28 »
bende bu konuyu çok merak ediyorum yaptıran arkadaşlar varsa bilgilendirebilir mi?
Topikal Fin %0.1

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 07 Mayıs 2023, 22:34:00 »
Botox, IGF, dutasterid mezoterapi, kök hücre gibi lokal tedavi gören deneyimlerini paylaşabilir mi?
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 07 Mayıs 2023, 22:36:37 »
Botox, IGF, dutasterid mezoterapi gibi lokal tedavi gören deneyimlerini paylaşabilir mi?
açıkçası pek işe yarayacağını zannetmiyorum
sadece dökülmesi çok hafif olanlarda kök hücre tedavisi de dahil olmak üzere saydıklarınız işe yarayabilir

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 07 Mayıs 2023, 22:40:17 »
açıkçası pek işe yarayacağını zannetmiyorum
sadece dökülmesi çok hafif olanlarda kök hücre tedavisi de dahil olmak üzere saydıklarınız işe yarayabilir
Tek başına yetmez tabikide ekstra olarak eklemek istiyorum ayda 1 veya 2 ayda bir gibi. Saçlarımın durumu kötü değil çok saç çıkışı beklentim yok.

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 07 Mayıs 2023, 22:44:25 »
Tek başına yetmez tabikide ekstra olarak eklemek istiyorum ayda 1 veya 2 ayda bir gibi. Saçlarımın durumu kötü değil çok saç çıkışı beklentim yok.
igf ve dutasteride mezoterapisinin uğraşmaya değmeyeceğini düşünüyorum
botox saçlı derideki gerginliği azaltmak için yapılıyor ve hafif de olsa işe yarayabilir ama ben yapmazdım scalp gerginliği teorisine pek inanmadığım için
tedavinize ek olarak bir şey yapmak istiyorsanız botox iyi bir tercih olabilir. ben olsam takviye edici birşey kullanırdım aga e tablet gibi

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 07 Mayıs 2023, 22:56:27 »
igf ve dutasteride mezoterapisinin uğraşmaya değmeyeceğini düşünüyorum
botox saçlı derideki gerginliği azaltmak için yapılıyor ve hafif de olsa işe yarayabilir ama ben yapmazdım scalp gerginliği teorisine pek inanmadığım için
tedavinize ek olarak bir şey yapmak istiyorsanız botox iyi bir tercih olabilir. ben olsam takviye edici birşey kullanırdım aga e tablet gibi
d3 k2 ve magnezyumu dönüşümlü kullanıyorum şuan 6 ayda 1 dahiliyeye çıkıyorum eksiğe göre ama aga e içerik olarak çok zengin gerçekten. Görüşünüze saygı duyuyorum hocam güzeldir farklı görüşler olması lakin ben işin teorisinden çok pratiğinde bu olayın olduğunu düşünüyorum. Kel insanlarda derinin inceliğinden artık kasların ve kemiklerin şeklini aldığını gözlemledim ve verteks bölgeleri hariç çok sertler. Sanki en ufak bir darbede kafaları yarılacak gibi. En sıcak baktığım botoks benimde ama yapan yer bulamadım şuan. 6 ay önce bi yerle konuşmuşum 1800₺ istemiş.

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 07 Mayıs 2023, 23:01:03 »
Herhangi bir yaptırdığınız tedavide olabilir. Hangi tedavi olduğunu ve ücret bilgisini aktarabilirsiniz.

Facebook Twitter Instagram