Gönderen Konu: Dr Ahmet AYIK DUTASTERİD MİKRO ENJEKSİYON (Kafa derisine enjeksiyon)Detaylı  (Okunma sayısı 17815 defa)

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Herkese merhaba öncelikle 2017 yılında yine aynı forumumuzda süreci paylaştıgım ama daha sonra gençken yapılan hata tabiki agresif dökülmem inanılmaz sekilde fazlalaşıp 3 senede yine kötü bir duruma getirdipi saçlarımı 3 sene sonra medikal bir tedavi ile toparlamaya calısmak istemem son 1 aydır big 4 dedigimiz minox dut solüsyon ketoral sampuan ve dermaroller tedavisi uygulamaktayım 1 aydır saçlarımı inanılmaz daha fazla dökülme evresinede soktu tabiki minox yine bu tedavi ile devam edecegim. 21.10.2020 tarihinde ilk tedavi baslangıcına baslamış bulunmaktayız. Uzun araştırmalarım sonucu dutasterid in mikro enjeksiyon yöntemi ile saçlı kafa derisinin içerisine dolaşıma katılmadan enjekte edilip kullanılabildigini ögrendim (bu en yan etkisiz tedavi türüydü) fakat bu işi türkiyede gerçekten yapabilecek insanı bulma arayışı biraz zor oldu forumumuzda öncede konusu oldu ama net bilgiler verilmedi bende işi araştırmak ve tedavi olmaya baslamak için yola cıktım. Okan üniversitesi hastanesi klinik doktoru sayın ahmet ayık beyefendiyi buldum. İlk olarak yardımcı olan onur gurcan ergen bey ile irtibata geçtik ve böyle bir tedavi uygulanabilirliğini kendisine enine boyuna sordum yılmadan tek tek cevapladı. İlk olarak fiyat konusunda biraz tuzlu bir tedavi oldugunu söylemek mümkün 1150 TL gibi bir rakam üzerine konustuk fakat forumumuzun üyeleri eğer gerçekten etkili bir tedavi yöntemi olması durumunda ki burda bizzati deney kendimim. Kendisiyle uzun fiyat konusması sonunda ülkemizdeki döviz dalgalanma etkisi hususuda fazla tabiki göz önünde bulundurarak 750 ₺ gibi seans ücretinde anlastık. İlk muayne olarak gelmeninde ücretsiz olacagını kendisi belirtti. Bu tedaviden herkesin faydalanmasını kendiside istiyor. Dr ahmet bey enine boyuna bana yaklasık 2 saat boyunca herşeyi tek tek anlattı tüm hususları konustuk bazı görüntülemeler aldı aynı zamanda. Dutasterid in enjekte formunun gerçek manada cok etkili bir tedavi yöntemi oldugunu ve güzel sonuclara alınabilecek yada alımmayacak insanlarada tam anlamıyla doğruyu söylemeye calısan samimiyette bir insan oldugunu söylemek mümkün.  3 ay aralıklar ile tedavi 3 seans halinde uygulanacak. Daha sonra gerekli görüldüğü takdirde kür halinde 6 ay yada 1 sene dolaylarında hatırlatma seansları yapılabilecek. Kendisi gerekli durumlarda kan değerlerinide kontrol ediyor her anlamda yakından ilgilenmeye gayret gösteriyor. Konuyu biraz uzun tuttum her türlü sorulara açık bir konudur elimden geldiğince herkese destek olmaya calısacagım
Çekilen fotoğrafları net şekilde buradan paylaşıyorum herkese iyi günler dilerim.

1.FOTOĞRAF TEDAVİYE BASLAMADAN

DİĞER FOTOĞRAFLAR ENJEKSİYON ESNASINDA

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bunlarda inceleme yaparken

kelboy85

• Hero Member
dostum ne kadara maloldu?

Requiemm

• Sr. Member
Hayırlı Olsun..İnşallah istediğiniz sonucu alırsınız.

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
İnşallah  faydasını  görürsünüz

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
dostum ne kadara maloldu?

Dostum bahsettigim gibi onur bey ve ahmet beye forumdan bahsettim uzun uzun görüşmeler sagladık 750 tl seans ücreti basına yardımcı olacak ve süreci her anlamıyla takip edecekler ellerinden gelen destegi saglayacaklar forumdan oldugunu söylemek yeterli

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı Olsun..İnşallah istediğiniz sonucu alırsınız.

Teşekkür ederim insallah herkese bir faydam olur

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
İnşallah  faydasını  görürsünüz

Dostum merhaba tesekkür ederim insallah minyatürleşmiş dht baskılamasına cok maruz kalmış incelmiş uyku evresinde olan yani tüm anlamıyla saçlara katkı saglayacağını düşünüyorum sonuna kadar süreci burada herkese paylaşacagım

Trevor

• Hero Member
fda'dan henüz saç için kullanımı onay almamış bir ilacı kafaya enjekte etmek bir doktor için iyi cesaret olsa gerek,daha çok deneysel bir tedavi gibi duruyor .
düzenli olarak burda konunuzu güncellerseniz takip etmek isterim umarım başarılı bir tedavi olur.başarılı olursa hepimiz için yeni bir tedavi seçeneği olur belki.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Kısa sürede saçlar gerçekten çok zayıflamış. Ekim sürecini en başından takip ettiğim için biliyorum. Umarım tedaviniz başarılı olur, bende bu yöntemi merak ediyorum. Konunun takibindeyim...
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Requiemm

• Sr. Member
fda'dan henüz saç için kullanımı onay almamış bir ilacı kafaya enjekte etmek bir doktor için iyi cesaret olsa gerek,daha çok deneysel bir tedavi gibi duruyor .
düzenli olarak burda konunuzu güncellerseniz takip etmek isterim umarım başarılı bir tedavi olur.başarılı olursa hepimiz için yeni bir tedavi seçeneği olur belki.

bu yenı bırsey degıl. yurtdısında suan uygulayan doktorlar var ve sonuclar oldukca tatmın edıcı.. 

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Tüm açıklıklarıyla nötr şekilde tüm olumlu olumsuz ne etkiler bıraktıgını ve süreci tam anlamıyla burda bildiricem sizde yakından takip edin ihtiyacı olan herkese ulaşsın isterim eğer iyi bir sonuç olursa

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kısa sürede saçlar gerçekten çok zayıflamış. Ekim sürecini en başından takip ettiğim için biliyorum. Umarım tedaviniz başarılı olur, bende bu yöntemi merak ediyorum. Konunun takibindeyim...

Üstadım selamlar seni gördüğüme sevindim konuyu herkese en net haliyle paylaşmayı umuyorum süreç umarım güzel sonuçlar dogurur teşekkür ederim tekrardan

YasinGuler

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
bu yenı bırsey degıl. yurtdısında suan uygulayan doktorlar var ve sonuclar oldukca tatmın edıcı..

Evet dostum haklısın beni forumda bilen bilir zaten cok uzun zamandır buralardayım. Öyle lap diye bir konuyada atlamam doktorumuz ahmet bey 1 ay sonra tekrar muayneye cağırdı belki kan testi ve gerekli tetkikleride yapacak kendisi uygulanabilir ve sonuc bakımından gerçekten cok basarılı bir tedavi oldugunu düşünüyorum

kelboy85

• Hero Member
Dostum bunu 3 ay araliklarla yilda 4 kere yaptirman lazim surekli. 1 yil yaptirip sonra birakirsan sac basa doner gene.

Facebook Twitter Instagram