Gönderen Konu: Dr. Ahmet Ayik'ta ekim yaptiran  (Okunma sayısı 902 defa)

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Ahmet Ayik'ta ekim yaptiran
« Yanıtla #1 : 23 Eylül 2022, 17:34:30 »
yanluş hatırlamıyorsam forumda bir kaç kişi ektirdi kendisine arama butonunu kullan ordan bulursun.

Harunnn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 23 Eylül 2022, 17:41:16 »
yanluş hatırlamıyorsam forumda bir kaç kişi ektirdi kendisine arama butonunu kullan ordan bulursun.

Benim bulabildigim dutasteride mikro enjeksiyon konusu var sadece

kelbabangida

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 23 Eylül 2022, 20:54:30 »
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=26685.0
bu var mesela ama dediğin doktorun adı geçmiyor bence senin dediğin doktorun kanal açtığıda muamma.

Harunnn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 24 Eylül 2022, 16:32:36 »
Okan universitesi hastanesinin tuzla binasinda yapiyor bahsettigim kisi, hastanenin kadrolu doktoru olarak gozukuyor. sizin paylastiginiz acibadem binasinda yapiyor, aslinda acibadem okan'da birsuru ekimci var anlamadim bende, lale kesin var, linkteki elcin gurel var, bide clinista diye biyer var galiba , nasil oluyorsa ayni hastanede hepsi :D

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 28 Eylül 2022, 01:12:48 »
Saçlarını konuda paylaşırsan saç ekimi durumunu değerlendirirz ve saç ekimini daha bilgili karar verirsin araştırdığın saç ekim merkezlerini ben tercih etmem üstüne para verselerde o yüzden kendime ya da kardeşime tavsiye etmeyeceğim bir yeri başkasına önermem ya da uyarıda bulunurum

Forumda bütçeye göre konusu fazla çok ekim takip edebileceğiniz genelde iyi sonuç alan merkezleri araştırın

Kafanıza takılan saç ekimci üzerine yoğunlaşmayı bırakın

Genel araştırma yapıp en doğrusunu seçmeye odaklanın
Global Moderator

Harunnn

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 28 Eylül 2022, 10:08:55 »
Hintell hocam, bu konuyu silebilirsiniz, sac durumumu actigim diger konuda paylasmistim.

gokhandadın

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 29 Eylül 2022, 15:58:16 »
  Dr. Ahmet AYIK Hocaya 14 Mayıs 2022 de saç ekimi yaptırdım,herşeyden önce insan olarak süper bir kişiliğe sahip,mütevaziliği herşeyin önünde gelir,ilk andan o samimiyeti hissediyorsunuz.
   Okan Üniversitesi Hastanesi'nde Tuzla da saç ekimini yapıyor,ayrıca hastanenin kadrolu Dr'u ekimi bizzat kendisi yapıyor,ve ekimin her anında ekibin başında sürekli kontrol halinde ve 1 günde yalnızca 1 ekim yapıyor.Ekim sonrasında da ilgili,soru sormak için;aradığınız da telefonunu açar müsait değilse sonrasında mutlaka geri döner.Ben kendi adıma çok memnun kaldım.Tavsiye de ederim.
    Saç ektirmeden önceki ve 4.ay sonuçlarını sizinle paylaşıyorum.Birinci senenin sonuna kadar da saç çıkmaya devam ediyormuş.
« Son Düzenleme: 29 Eylül 2022, 16:06:03 Gönderen: gokhandadın »

Facebook Twitter Instagram