Gönderen Konu: Ekim Yaptıran Bazı Arkadaşlardaki Minnet Duygusu  (Okunma sayısı 2370 defa)

aytuga

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ekim Yaptıran Bazı Arkadaşlardaki Minnet Duygusu
« : 10 Ağustos 2017, 11:06:46 »
Tam olarak anlamıyorum bu ekim yaptıran bazı arkadaşlardaki, ekim yaptırdıkları yere olan minnet duygusu nereden geliyor.  ;D

Adam ekim yaptırmış,

Sağ olsunlar randevu verdiler, sağ olsun şöyle yaptılar, sağ olsun böyle yaptılar :D güler yüzlü insanlardı, arkadaş gibiydiler, süper insanlar gibi şeyler yazıyorlar.

Hani biraz daha zorlasanız. onlar olmasa ben bir hiçim diyecek gibiler.

Konuya bu tarz başlayan arkadaşların gidişatıda genelde aynı oluyor.

Senelerce ekim için yer arıyorlar, sonra  hopp bir arkadaşlarının saç ekimi yaptırdıklarını görüyorlar. Sonuç şahane olmuş diyorlar. Hoop hastaneye gidiyorlar. Doktor bilmem kim
o kadar iyi bir insan oluyor ki, o kadar güzel konuşuyor ki, ekimi yaptıracak arkadaşın kafasındaki soru işaretleride birden yok oluyor.

Ve can alıcı nokta, en azından benim için, çünkü benim isim hafızam kötüdür. Ama bu arkadaşlar ekime giren kişilerin bırakın isimlerini soyisimlerine kadar yazabiliyorlar.

Cidden bu arkadaşları merak ediyorum. Yahu bir hastane size randevu verdi diye neden teşekkür ediyorsunuz :D

Mesela senelerce ne tür ekim merkezlerine gidip görüşüyorlar,  son gittikleri yer onları nasıl bu kadar etkileyebiliyor :D
 Diğer gittikleri doktorların aksine, yere göğe sığdıramadıkları bu ekim merkezindeki doktor  ne diyor da kafaların ki soru işaretleri hoop yok oluyor :D
Bu sihirli cümleler neler merak ediyorum  :D

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekim Yaptıran Bazı Arkadaşlardaki Minnet Duygusu
« Yanıtla #1 : 10 Ağustos 2017, 11:23:43 »
birincisi hastada doktor sevgisi oluşuyor banada saçma geliyor dunya para alıyorlar yapıcaklar tabi adam kellikte intahar edicek hale gelmiş doktor sorununu çözuyor hasta kendini minnet borclu hissediyor sitelerde doktorların hastalar atışırdı bir ara benim ekimcim seninkinden ii hesabı
ikincisi ekimcileir reklamcıları boyle yapıyor
genelde dru ove ove bitirmezler ekilince sırma olcak sanarlar az sayıda ekildiyse sonrada dusman kesilirler ekimciye ektirip havalara uçup druna laf soyletmeyip 1 sene sonra ayını dru sitelerde kotuleyende çok
saçları ekmeydi dersin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 15 Eylül 2017, 02:21:55 »
EKIM SÜRECİNİ forumda baştan sona kadar paylaşmayan kimseye güvenmeyiniz forumda

ayrıca sunuda belırteyım kişi ekımden memnun olabılır kişinin memnunnıyet derecesını sormak yerıne
sonucunu siz beğeniyormusunuz ona karar vererek seçimlerinizi yapın
kendimden örnek vermekgerekırse forumda bır cok memnun olan arkadasın ben salarını çok begenmıyorum
tabıkı öncelık olarak benım degıl yaptıran kişinin memnun olması önemli ben beğenmesemde bu çok bişey ıfade etmez
bunu belirtmemdeki amaç sizinde seçimlerınızı bu doğrultuda vermeniz
Global Moderator

keskin55

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 21 Ekim 2017, 12:30:43 »
Kim nekadar overse ovsun akli olan direk sonuca bakar zaten

Facebook Twitter Instagram