Gönderen Konu: Zekeriya Kul saç ekimi 3600 greft  (Okunma sayısı 33954 defa)

burqa1

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Zekeriya Kul saç ekimi 3600 greft
« Yanıtla #15 : 13 Şubat 2015, 02:58:43 »
mr.dreamboy daha nası bi saç istiyosun yani anadan doğmamı istiyon ne istiyon kafayı saçla bozmussun biraz mantıklı düşün ensende yeterli donör yoksa birazda sakal ektir aralara attır göğüs sağlamsa göğüsten ektir bunun harici türkiyede o aradığın düşündüğün tarzda doktorlar yok zaten şuanki en iyi ekimciler sayılı denecek kadar az ve sen en iyilerinden birisine ekim yaptırmıssın saç ekimi 7 ay bi dolsun ondan sonra sacını gör bütün estetik ameliyatlarda vicut kendini 6 ay veya 1 yıl veya 2 yıl hastasına göre kendisini toplarmıs saç ekimide estetiğe giriyor sen bi 7 ay olsun saçta genelde en son 1 yıl ondan snrası yok zaten 7 ayında herseyi görüceksin iyi kötü 5 aydasın moralini bozuyon ha param var diyosan yurt dışına git sen sırma sac istiyonda o zor biraz :D

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #16 : 10 Mart 2015, 21:53:40 »
Arkadaşımızla whatsaap aracılığıyla konuştum ,son halinin fotolarını gönderdi sağolsun,şu sıra kendisi işleriyle ilgili  sıkıntılı bir süreç geçiriyor ,benden rica etti fotolarını sitede yayınlamam için, sekiz  ayı doldurmuş arkadaşımız yorum sizin...

xtaz1

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #17 : 10 Mart 2015, 23:24:45 »
Bence basarili,kellikten kurtulmak bence 1. Amac...benim sonuc boyle olursa Memnun kalirim

savaş11

• Full Member
« Yanıtla #18 : 11 Mart 2015, 01:13:39 »
Kardeş ekimin hayırlı olsun , 8 ay ekim sonucuna bakınca başarılı olmuş örnek bir ekim diyebiliriz. Başarılı olan saç ekimlerinde saçların gercek yogunlugunu ve dogallıgını kazanması için 1 yıl beklemek gerekli. Bunu söylerken hurafelere degilde kendi yaşadadıgım saç ekim sürecine bakarak net olarak söylüyorum.... Bu kadar açıklıga 3600 greftlik saç ekimi yapıldıgını düşünerek  degerlendirmek lazım. Zaten ekim yaptırmayı düşünenlerin acıklıga göre beklentilerini oluşturması gerekli yoksa 18 yaş saç yogunluguna kavuşmak düşüncesinde ekim yaptıranların beklentilerini, hiçbir saç ekim teknigi ve ekim merkezi   karşılayamaz. Benim gördüğüm saç ekimlerinde gercekten kendi saç yogunluguna yakın sonuç alanların acıklıkları cok az olan kişilerdeydi,  tek seansta sırma saçlı olan kimseyi şuana kadar hiç görmedim...

goldheart

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #19 : 17 Mart 2015, 03:52:25 »
Bence basarili,kellikten kurtulmak bence 1. Amac...benim sonuc boyle olursa Memnun kalirim
ya sadece ön kısımlar iyi olmuş  middle front  biraz daha iyi olabilirdi

huseyn06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #20 : 18 Mart 2015, 01:44:43 »
Z.kul yerine herhangi bir yere gitse en kötü aynı sonucu alırdı. plansız şekilde donor almış resmen şekil çizmiş. Ben 2 bin grfett ektirdim döner bölgesini 4 e ayırdılar her bölgeden eşit miktarda alındı. Bi taraf eksik bir taraf fazla Alim mi olur Allah aşkına.resmen baştan savma Yapmış

Chris Murhpy

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #21 : 24 Mart 2015, 11:46:54 »
bence iyi bir ekim değil iyi diyenler hangi amaçla iyi diyor anlamadım.

fth5561

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #22 : 26 Mart 2015, 23:25:03 »
Arkadaşlar merhaba
Öncelikle reciye tesekkur ediyorum herzaman durumumu sorup bilgi aldı. Herkesin yorumu farklı olabilir doğaldır. Bende kendi düşüncelerimi belirteyim. Şöyle ki ben ekimden memnunum benim artık kellik gibi bir sıkıntım kalmadı şükür. Günlük hayatta sıfır sıkıntı. İstediğim gbi tarayıp şekil verebiliyorum. Kesinlikle kimse ekim olduğunu anlamıyor doğal olmasıda avantajım. Ekilen saçlarım dik değil, yönleri aynı , ekilen çıkmış. Daha önce ekim yaptırmış kişiler dahi anlayamıyor. Donör alanda iz yok yanları kısa kestirebiliyorum. ekilenlerin neredeyse tümü çıkmış. Ekimden önceki halimide düşününce kendi adıma bundan iyisi şamda kayısı :)
Herkese teşekkür...

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #23 : 27 Mart 2015, 23:53:11 »
Fatih arkadaşımızın saçları çok güzel oldu gerçekten,aksini iddia eden saç ekiminden beklentilerini tekrar gözden geçirsin,günlük hayatta çok güzel gözüküyordur eminim,öyle tepeden çekilmiş fotolar aldatmasın sizleri,çoğu kişi saç ektirdikten ve kendi sonucunu gördükten sonra bu saça tekrar baktığı zaman kıskançlıkla bakar benden söylemesi :)

huseyn06

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #24 : 29 Mart 2015, 21:14:52 »
Reciprop çok iyisin :)

Leo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #25 : 30 Mart 2015, 00:35:31 »
Bence ortalama bir sonuc, ama sanki sol taraf saga göre biraz daha seyrek olmus. Ayrica bu arkadasin acikligi cok fazlaymis, neden sadece 3600 greft ekilmis acaba? Donör bölgesine gelirsek tek bir fotoya bakip yorum yapmak zor ama yinede alimin bölgesel yogun olarak yapildigi belli. Benim donor bölgesinde de böyle lokal alindi, o yüzden cok kötü duruyor. Ben benim donorün resimlerini donör konusunun altinda paylasicam, eger fth arkadasimiza zahmet olmazsa ve oda donör bölgesinin fotosunun resmini koyabilirse iyi olur. Ben huseyn06 arkadasin dediklerine tamamen katiliyorum. Zekeriya kul maalesef donör bölgesinde bir planlama yapmadan alim yapiyor. Micromotorlada alim yaptigi icin sonuclari maalesef bu sekilde oluyor. Bence manuel alim en iyi sonucu veriyor.

tolgaali

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #26 : 02 Nisan 2015, 12:47:17 »
herkese tekrar merhabalar fatih abimm öncellikle hayırlı olsun saçların güle güle tara sen memnun isen bana diyecek birşey yok olamazda fakat şöyle bir durum yok mu verdiğin parayla aldığın hizmetin karşılığı bana kalırsa denk değil şu tablo gerçek ise nereden baksan 10.000 tl para vermişsindir ama fayda maliyet ilişkisi açısından sen karlı değilsin abi bunu üzülerek söylüyorum bende zekariya hocaya yaptırmayı düşünüyordum fakat vazgeçtim açıkçası sates ve kabasakal vardı esenlerde ektirmişlerdi o beyefendiler 3.000 tl ye ektirdi fazlasıylada geri dönüş aldı saçlarında abi hayırlısı olsun ama şu durumu kabullenme, nedenini sor tamam 18 yaşındaki saçlara kavuşamayacaksın ama en azından şekil verebileceğin saçlar olmalı ekim bunun için var kimsenin günahını almak istemiyorum fakat herkes yanlışın peşinde iki akrabam vardı ikiside kardeş aynı yerde saç ektirdi şişlide bir yerdi  biri 4000 greft diğeri 3000 greft birinin saçları eskiye nazaran çok iyi çıktı fakat ön çizgi doğal olmadı bunu belirteyim diğerininde birazcık çıktı hani 4000 greftle 3000 greft arasında bu kadar fark olamaz bunu saç ektirmeyle ilgili araştırma yapanlar bilir saygılar herkese

sacyok28

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #27 : 20 Eylül 2015, 04:16:14 »
Reciprop çok iyisin :)
selam bu arkadaşın yeni resmi var mı ?
hayallerine ulaşmak için bedel öde.

king

• Yeni üye
  • *