Gönderen Konu: Sizce Zekeriya Kul Şampiyonlar Ligi Kadrosunda Yer alıyorum Mu?  (Okunma sayısı 1861 defa)

Hublot

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Doktor olarak bizzat ekimi baştan sona kadar kendisi yapan bir kişi...Riski azaltirsiniz...ancak az da olsa olumsuz sonuç alma riskiniz var...yüzde yüz güzel sonuç alacağınız garantisini kimse veremez... Böyle bir garanti kim veriyorsa şahsi fikrim inanmıyorum...

Burhan Göktay

• Yeni üye
  • *
Anlıyorum.Teşekkür Ediyorum.Size bişey anışmak istiyorum.İğne tekniği ile ekim yapıldıgı zaman var olan seyrek saçlara zarar gelmez diye biliyorum.Çünkü kanal açılmıyorum.Doğrumu bu tez ?

slade23

• Hero Member
var olan seyrek saçlara zarar gelmez diyemeyiz bu operasyonu yapana bağlı bir durum ama choi pen ya da dhi denilen yöntemde tek seferde dokuya girilip kök bırakıldığı için bilimsel olarak daha az travma oluşturduğu bir gerçek. diğerinde ise kanal açıyorsun çıkıyorsun sonra tekrar kökü yerleştiriyorsun vb vb... ama bunların hepsi büyük oranda operatöre bağlı Zekeriya Hocanın avantajı da burada hepsini kendi yapıyor bildiğim kadarıyla tek elden.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Burhan Göktay

• Yeni üye
  • *
Güzel açıklamışsın Teşekklürler.Ama Zekeriya Hoca bildiğim kadarı ile iğne ile ekim yapıyor yani kanal açmıyor diye biliyorum.Yoksa kanal açıp ağne ile mi içine yerleştiriyor.Orayı tam anlamadım.Eğer kanal açmadan iğne ile direk yerleştirirse diğer seyrek saçlara mantık olarak çok daha az zarar gelem ihitmali yok mu ?Yoksa iğne tekniğinde de mi kanal açıyor.

slade23

• Hero Member
rica ederim ne demek o kısmını bilmiyorum deneyimli arkadaşlar yardımcı olurlar
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim

emekli kel

• Hero Member
 kul iyidir ama diğer estetiklere daha çok onem veriyor pek saç ekmeyi sevmez aralarada girmez pek iğne ile delerek kanal açılına zarar riski az denir ama doğru yer ektikten sonra ne ile yaparsa yapsın aralardaki saçlara zarar vermez.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Burhan Göktay

• Yeni üye
  • *
Ynt: Sizce Zekeriya Kul Şampiyonlar Ligi Kadrosunda Yer alıyorum Mu?
« Yanıtla #7 : 01 Şubat 2022, 15:40:53 »
Kardeşim yanıtın ıcın tesekkurler.Yani sence   Şahin Çelik  -  Serdar Görkem  -  Hakan doğanay  - Zekeriya Kul  -  Esma serkan tetik  -  Asuman hair  - Yetkin Bayer araştırdıgım kadar ile bunlar en iyi saç ekimciler.Benım on sag ve sol şakaklar biraz boşaldı. Buyuk bır acıklıgım yok.Yanı 2500 greft falan yeterlı olacakdır.Sence saydıgım bu kısıler arasında sen olsan hangısını tercıh ederdın ayrıca Bunlardan hangısını tercıh edersem edeyım sence tatmınkar sonuc alma oranım baya yuksek mı ? 

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 01 Şubat 2022, 20:55:21 »
 rica ederim.gunluk performansların birbirini tutmaz ama genele vurursan bu aralar asuman hair daha formunda.dr kul daha iyidir ama ara ara ekiyor asuman hair sık ekiyor ve sonuclar guzel geliyor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Burhan Göktay

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 02 Şubat 2022, 14:39:23 »
Kardeşim cevabın ıcın tesekkurler.Ben anlamıyorum Yanı ornek Zekerıya Kul neden sık ekmmıyor.Parayı sık ekım yapmak sacsız alanları tatmın edecek sekılde doldurmak degıl mı amacları işleri.Anlamıyorum.Yanı bu saydıgım kısıler ust sevıdeye ekımcı.Normal sartlarda kıme gıderse gıtsın bir hasta sac ekımıne uygun ıse tatmınkar sekılde ekımınn sonuclanması lazım bu kadar basıt. ornekl Apandısıt amelıyatı veya baska amelıyat ust sevıye doktorların hangısınde olursan ol 100 de 95 basaralı olur.Neden sac ekımınde ust sevıyedekı doktorların sonucları genel anlamda ınıslı cıkıslı kötü veya iyi veya cok ıyı sureklı degıskenlık gosterıyor anlamıyorum.İnsan nereye gidecegını sasırıyor.Yazıklar olsun bu duurumu yaratıp insanların hayallerı oynayıp ondan sonra hayal kırıklıgı ugratanlara.

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 02 Şubat 2022, 14:49:23 »
kardeşim bu apandisit ameliyatı değil organ nakli öncelikle oradan bak. operasyonu yapanın etkisi kadar da bünyenin etkisi var. bünyen kabul etmeyebilir beslemeyebilir bir sürü etken var. sık ekimin zararları var parayla sıklaşsa parayla artsa tatmin 8-10 bin liralık yerlerin başarılı sonuçlarını görmememiz lazım. ayrıca apandisit ameliyatında da başarı yüzde 95 değildir sadece görmüyorsun ve yaşam kaliteni senin hissedeceğin şekilde etkilemiyor. bağırsaklarının çıkarılması yerleştirilmesi atılan kesi yapılan dikiş vb vb hepsi etkili...

sen f/p olarak kafana en yatan yeri tespit et kötü düşünmeden medikal tedavilerle de destekleyerek ekimini yaptır. bu derece kararsız ve kötümsersen de bence hiç bulaşma ekim işine :)

avodart&minox&xpecia

tedavim

Burhan Göktay

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #11 : 02 Şubat 2022, 16:14:12 »
Kardeşim bazı seyleri dogru soyledın ama katılmadıgım noktalar var .O zaman ekimcilerin hepsi diyecek kı her ekım basaralı olmayabılır fln bunye kabul etmeyebılır fln.Ama saç ekimi için kime danısılsa hepsi guzel sonuc elde ederız dıyorlar.Ama gercekte 100de 50 - 50 ye yanı yalan soyluyorlar butun ekımcıler.Bu kesın bısey.Burda ınsanların hayallerıyle oynuyorlar.Kardesım ayrıca Koray Erdogoan neden o zaman dıgerlerınden farklı ınanılmaz otesı sonuclar alıyor bunu dıgerlerı neden yapmıyorlar yada ona yakın basarı elde edemıyorlar.İsteseler yapılabılıyor.Ayrıca bısey danısmak ıstıyorum Zekeriya Kul seyrek ekıyor demıssın.Bunu nereye gore soyledın ben bu formda baktıgım zaman cogunlugunda sıkı - tatmınkar ekımler yaptıgını gordum.Sen bu formda olmayan baskka refaransların mı var ?

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 02 Şubat 2022, 20:25:46 »
 kul kendi demiş gogus estetiği falan hem daha kolay hem daha kazançlı oluyormuş ondan.

Burhan Göktay

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 04 Şubat 2022, 15:29:02 »
Kardeşim sen seyrek ekıyor dedin ya bende zanettım sac ekim işlemi sırasında sık degıl seyrek seyrek saçları yerleştırıyor anladım :).Ama senın soyledıgın her gun sureklı sac ekmıyor anlamında dedın sen değil mi ?

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #14 : 04 Şubat 2022, 16:07:30 »
Koray Erdoğan'ın da -belki nedeni ekibi yaptığı içindir- başarısız sonuçlarını gördüm. Bana mesaj atabilirsin linkini atabilirim.

Senin donör bölgen kalitesiz ise istersen FUExpert'de yaptır. Tatminkâr bir sonuç alman çok zor. Evet, yapan kişi önemli ama sendeki malzemenin önemi de onun kadar önemli.

Ayrıca en usta kişi de yapsa hasta ekim sonrası yapılmaması gerekenlere önem vermezse yine yapacak bir şey yok.

Dolayısıyla kimse "Bak ben ektim saçlar süper olacak" diyemiyor. Tahmin edebiliyor.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Facebook Twitter Instagram