Gönderen Konu: SAÇ ÇIKARMA HİKAYEM BÜTÜN SAÇ SORUNLARININ ÇÖZÜMÜ VARDIR  (Okunma sayısı 11835 defa)

Alpha

• Hero Member
Ben şahsen konozal şampuan kullanacağıma haftada bir ketoral krem kullanıyorum bu şekilde aynı doz ketakonazolu almış oluyor zaten saç derim böylelikle kalitesiz bir şampuanın saçlarıma neden olacağı tahribatıda bertaraf etmiş oluyorum.Bence sende böyle yapsan daha iyi edersin.
Ayrıca roacutanı niçin kullanıyorsun ? Dökülme tedavisi amaçlı kullanıyorsan çok hata ediyorsun.

umutsuzvaka

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
merhaba şakaklarda durum nedir resimlerden tam anlamadım. ve dökülme ne oranda devam ediyor?

Andrea

• Hero Member
1 hafta sonra güncel resimler gelecek roaccutane tedavimi açırı saç yağlanması ve akne için kullanıyorum

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

Andrea

• Hero Member
Herkese Merhaba dostlarım öncelikle sürece her ayın 28 inde fotoğraflarımı ekleyerek sadece bu konu üzerinden devam edeceğim ayrıca çift bölümden  mühendis olduğum için kendime bir youtube kanalı açtım burada teknoloji, bilim ve sağlık alanında bildiklerimi profesyonel bir şekilde paylaşacağım saç dökülmesi ve saça dair çok etkileyici konulara da yer vereceğim çok yakında işlerden fırsat bulunca başlayacağım sizlere bunun sözünü burdan vermiş olayım daha fazlası için kanala abone olup takip edebilirsiniz görüşleriniz benim için çok önemli sizler benim uzaktaki ailemsiniz bunu canı gönülden söylüyorum.

Mühendis Kafası Youtube Kanalı: https://youtube.com/@frkndkmci

GÜNLÜK 2 AGA E TABLET

Bıraktı

• Full Member
Müq

Samuray Jack

• Yeni üye
  • *
Herkese Merhaba dostlarım öncelikle sürece her ayın 28 inde fotoğraflarımı ekleyerek sadece bu konu üzerinden devam edeceğim ayrıca çift bölümden  mühendis olduğum için kendime bir youtube kanalı açtım burada teknoloji, bilim ve sağlık alanında bildiklerimi profesyonel bir şekilde paylaşacağım saç dökülmesi ve saça dair çok etkileyici konulara da yer vereceğim çok yakında işlerden fırsat bulunca başlayacağım sizlere bunun sözünü burdan vermiş olayım daha fazlası için kanala abone olup takip edebilirsiniz görüşleriniz benim için çok önemli sizler benim uzaktaki ailemsiniz bunu canı gönülden söylüyorum.

Mühendis Kafası Youtube Kanalı: https://youtube.com/@frkndkmci

Merhaba özelden bazi sorular sordum cevaplama şansın varmı.

eras269

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: SAÇ ÇIKARMA HİKAYEM BÜTÜN SAÇ SORUNLARININ ÇÖZÜMÜ VARDIR
« Yanıtla #21 : 02 Mayıs 2023, 23:58:06 »
28 inde resim paylaşıcaktınız hocam bide sakın yanlış anlamayın ama resimlerde saç renginiz çok değişken boya mı kullanıyorsunuz çünkü bir resimde saçlar koyu bir resimde saçlar açık sarıya kaçıyor  bir resimde ise beyazımsı resim net bir resim olursa sevinirim

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #22 : 03 Mayıs 2023, 00:49:35 »
Ya o webcam kameramın ve güneş açımla alakalı renk pigmentleri kameraya göre değişir yazılımcı ve grafiker olduğum için bu Bilgi bizim alanımızda da çok vardır. saçlarıma.bu zamana kadar hiç boya yapmadım çünkü saçlarımı seviyorum Genetik olarak kumralım saçlarımda beyaz yok çok şükür resimleri yakında paylaşacağım işler yoğun

GÜNLÜK 2 AGA E TABLET

eras269

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #23 : 03 Mayıs 2023, 15:34:55 »
Bende yazılım işindeyim bu arada merakla bekliyorum hocam

Babacan07

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #24 : 10 Mayıs 2023, 14:30:39 »
Ya o webcam kameramın ve güneş açımla alakalı renk pigmentleri kameraya göre değişir yazılımcı ve grafiker olduğum için bu Bilgi bizim alanımızda da çok vardır. saçlarıma.bu zamana kadar hiç boya yapmadım çünkü saçlarımı seviyorum Genetik olarak kumralım saçlarımda beyaz yok çok şükür resimleri yakında paylaşacağım işler yoğun
hocam size özelden yazdım bakar mısınız?

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #25 : 11 Mayıs 2023, 22:54:10 »
Baktım hocam

GÜNLÜK 2 AGA E TABLET

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #26 : 29 Mayıs 2023, 00:11:41 »
TAM 1. YILIMI DOLDURDUM DAHA DÜN GİBİ HATIRLIYORUM 28 MAYIS 2022 DE İLK DUTASTERİDİMİ ALDIM VE ŞİMDİ İSE AN İTİBARİYLE 28 MAYIS 2023 TARİHİNİ GEÇTİK ZAMAN VERİMLİ KULLANILDIĞI ZAMAN HIZLI GEÇMİYOR AKSİNE DEĞERLİ GEÇİYOR DİYE DÜŞÜNÜYORUM 1 YILLIK DENEYİMLER

- YAN ETKİ YOK
- HER ŞEY YOLUNDA KAN DEĞERLERİ STABİL
- VERTEKS TAMAMEN KAPANDI SAÇ TELLERİM AŞIRI KALINLAŞTI BAKIR TELİ GİBİ OLDU
- SİVİLCELER YOK OLDU SAÇLARIMDA YAĞLANMA SIFIRLANDI
- SAÇLARIM KALINLAŞTI, HACİM KAZANDI VE GÜRLEŞTİ
- SAÇ ÇİZGİM GÜRLEŞTİ VE DAHA KOLAY ŞEKİL ALIR HALE GELDİ
- ÖN ŞAKAKLARDA YENİ SAÇLAR ÇIKTI VE ŞAKAKLARDA KAPANMALAR OLDU

İLACI BIRAKMAYI DÜŞÜNMÜYORUM HALA DEVAM EDİYORUM HER GÜN 0.5 MG DUTASTERİD ALMAYA AGA E TABLETE DE DEVAM BIRAKMAK YOK GÜNDE 2 ADET AGA E TABLET ALACAĞIM ÇOK YAĞLI YİYECEKLERİ TÜKETMEMEYE VE KARARINDA YEMEYE DEVAM FAYDALI YİYECEKLER YEMEYE DEVAM VÜCUDU FAZLA YAĞLARDAN ARINDIRMAYA DEVAM SPOR YAPMAYA VE OLUMLU DÜŞÜNMEYE DEVAM

BUYRUN EFENİM SÖZ VERDİĞİM GİBİ 1. YIL SONUÇLARI SİZLERLE BERABERLİĞİMİZ DAİM OLSUN HAYAT SİZLERE VE BANA İYİLİK VE GÜZELLİKLER GETİRSİN BU FORUMA ÇOK ŞEY BORÇLUYUM HER ŞEY GÖNLÜMÜZCE OLSUN :)

GÜNLÜK 2 AGA E TABLET

bohemian

• Hero Member
« Yanıtla #27 : 01 Haziran 2023, 00:03:35 »
Eskisine göre çok çok iyi durumdasınız tebrik ederim :D
  • Yaşınız 21
  • Medikal Tedavi xpecia(1), min(7-8 fıs), 0.5mg fin, dermapen(haftada bir 1.5-1.75), ketoral şampuan(haftada 1), masaj

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #28 : 01 Haziran 2023, 01:44:15 »
Maşallah saçlarınız çok iyi duruma gelmiş. Konu başında teşekküre beni de eklemişsiniz faydam olmuşsa birazcık ne mutlu bana. Orta bölümde ve tepe hattında az da olsa tedaviye tepki vermeyen saçlarınız var. Bu bölüm muhtemelen vücudunuz tedaviye alıştığı zaman tekrardan incelme potansiyeline sahip bir alan. Öyle bir durumla karşılaştığınız zaman topikal spreyleri de araştırabilirsiniz. Şuan için saçlarınız iyi durumda bu dediğim bir olasılık ve o olasılığa karşı hazırlıklı olmak her zaman için iyidir.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

MİNDUT 33

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #29 : 02 Haziran 2023, 22:55:24 »
Dutasterid ile ilgili nadir örneklerdensin saçlar normale dönmüş bence , bende 2. ayımdayım dutasteridde roacutane de de 4. ayımyadım bende bir risk aldım ancak bir yan etkisi olmadı. Sadece şunu merka ediyorum elimi saçlarımın tersine doğru sürdüğümde auzun saç telleri haricinde küçük küçük sakal gibi sert saçlar elime batıyor bu daha önce var mıydı bilmiyorum , bunlar acaba zayıflayıp ucu kırılmış saçlar mıdır yoksa yeni çıkan saçlar mıdır ? senin de eline sert saç geliyor mu dostum

Facebook Twitter Instagram