Gönderen Konu: Saç ekimi mi cerrahi mi?  (Okunma sayısı 202 defa)

ggaarinn1122

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi mi cerrahi mi?
« : 25 Mart 2023, 01:45:02 »
Üstadlar selamlar.Daha önce açtığım konuda yardımcı olan herkese teşekkür ederim öncelikle.Bölgesel dökülme olan yerde dikey olarak yara tarzı bişey var.Kliniklerde o bölgeyi aldırıp sonra ekim denemem gerektiğini söylediler.Başarı oranı %50 civarında olacakmış.Görüştüğüm bi plastik cerrah bölgenin tamamının alınıp dikilmesini önerdi. Kararsız kaldım sizce ne yapmalıyım?

baldLion

• Hero Member
Ynt: Saç ekimi mi cerrahi mi?
« Yanıtla #1 : 26 Mart 2023, 02:46:18 »
o bölge tam olarak ne olduğunu bilmeden yorum yapamayız heralde ama plastik cerrahın dediği bana açıkçası çok mantıklı gelmedi o bölgeyi komple aldırıp dikmek mutlaka bir deformiteye neden olacaktır ama tabi miktarı ne olur önceden kestirilemez heralde . o bölgeyi temizleyip ekim deneme fikri belkide daha doğru olur bilemeyiz siz en iyisi bence farklı yerlerdende görüş alın.

BeRan

• Sr. Member
Ynt: Saç ekimi mi cerrahi mi?
« Yanıtla #2 : 26 Mart 2023, 11:35:59 »
Bunun alanı cerrahi işleme uzanır sen iyice bir doktora görün sorununu bilmediğini gözlemliyorum neden oluştuğunun geçmişin donelerini bile veremeyecek kadar bilinçsiz birisin.
Karderşim git adam akıllı bir eğitim araştırmaya uygun bölüme yönlendirsinler saç ekimi gibi fikrinden önce gerçek olması gerekini yaptır.

Facebook Twitter Instagram