Gönderen Konu: Dr Alp Aslan este cerrahi saç ekimi fiyat değişikliği.  (Okunma sayısı 622 defa)

nuryarısı nuryarısı

• Yeni üye
  • *
merhabalar saç ekim ailesi. Tam 2 yıldır kendimi hazırladım ve instagramdan este cerrahi dr alp aslan için 20 ocak 2023 gününe randevu almıştım nakit 23bine anlaşmıştık. 16 aralıkta kapora verdim.  operasyona sadece 5 gün kala merkeze gidip son bir durum kontrolü yapayım dedim. doktor beyle görüştüm bu fiyatın mümkün olmadığını herseye zam geldiğini, iyi ki geldiğimi, istemezsem kaporayı iade edebileceğini söyledi. hiç etik olmayan bir şekilde ekim fiyatının üstüne 7.000tl istedi. inanılmaz hayal kırıklığına uğradım. oysa referansla gitmiştim.  kabul etsem enayi hissedeceğim kendimi etmeyip ısrar etsem ve ikna etsem bu sefer kötü bir ekim yapar diye düşündüm. ve lanet olsun diyip vazgeçtim. hem başka merkezlerin indirimli fiyatını kaçırdım hemde saç ekimini işini komple erteledim sayesinde. böyle paragöz doktorları Allaha havele ettim. Yazıklar olsun. beni yalanlamaya kalkarlarsa yazışmalar ve fiyat operasyon detaylarının olduğu PDF paylaşabilirim burdan.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: este cerrahi fiyat değişikliği.
« Yanıtla #1 : 26 Ocak 2023, 15:44:12 »
20 ocak 2023 gününe rendevu alıp fiyat ile anlaşıp sonrasında bunu yapmaları etik olmamış merkeze de yakışmamış
ama rendevu tarihi almayıp sadece fiyat konuşmuş olsaydın o zaman sorun yoktu vardır her işte bir hayır

neyse daha iyi  daha başarılı saç eken merkezleri değerlendir o fiyata

o fiyat aralığında
medeks var
ahmet tosun var
akl var

Global Moderator

nuryarısı nuryarısı

• Yeni üye
  • *
Ynt: Dr Alp Aslan este cerrahi saç ekimi fiyat değişikliği.
« Yanıtla #2 : 27 Ocak 2023, 12:58:53 »
teşekkür ederim hintell... hakkımızda hayırlısı olsun...

Burhan24

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr Alp Aslan este cerrahi saç ekimi fiyat değişikliği.
« Yanıtla #3 : 27 Ocak 2023, 14:30:39 »
etik bir davranış olmamış sonuç olarak randevu tarihi alınmış
kişi kendini o güne hazırlamış işini gücünü hazırlamış
bu durumda etik değerler ön planda olmalı

saç ekim merkezi büyük ayıp etmiş 3 kuruş için yakışmadı
oysaki youtube videolarında izlemiştim kendisini ve bana çok karakterli bir doktor izlenimi vermişti
bu davranışı ben o insana yakıştıramadım.

Facebook Twitter Instagram