Gönderen Konu: Op.Dr.Alp Aslan ( Este Cerrahi) 6200 Greft iki seans..Yaş 35..  (Okunma sayısı 17248 defa)

Fedex

• Jr. Member
  • **
Herkese selamlar..Bu forumdan çok faydalandım..Sürecimle ilgili bilgilendirme yapmak istedim..Kamuda çalışıyorum ve çalıştığım binada en eskisi 2 yıl olmak üzere ( diğerleri 7 ay ve 1 ay)aynı binada çalıştığımız arkadaşlarım ekimlerini Alp hocada gerçekleştirdi..Başta bu ekimlerin ( 2 yıl ve 7 ay geçenlerin) sonuçlarını beğendiğimden ötürü görüştüğüm diğer seçenekleri eleyerek Este Cerrahide Alp hocanın ekibinde saç ekimine karar kıldım.. Ön görüşmemizde ortalama 5.500 greft şeklinde 2 gün üst üste 23 ve 24 ocak tarihlerinde operasyonu gerçekleştireceğiz..

Fedex

• Jr. Member
  • **
Hemen hemen bu forumda sıkça ekimleri yer alan firmalarla görüştüğümde;kiminin 4.000 greftle olayın sonuçlanacağı kimininde 5.500 tek seansla yüzde 80 tamamlanacağı sonrasında 1 sene sonra tepe bölge için tekrar ekim yapılabileceği hatta bir firma da 3.500 greftin tamamı için yeterli olacağı şeklinde beyanları oldu.. Farklı zamanlarda (6-7 ay arayla) biri wp üzerinden biri yüzyüze olmak üzere Alp hocayla konuşmamda iki seans olarak daha sağlıklı şekilde planlamanın olacağını söyleyince yani istikrarını bozmayışından ve referanslarımdan dolayı kendisinde karar kıldım.. Açıkcası bu kadar yoğun ekim yapan hocanın uzun zamandır bu forumda ekiminin paylaşılmamış olmasını da bayağı şaşırdım kendisine de belirttim.. Ön çizgim konusunda oval hafif V şeklinde düşüncem var.. Bunu ekim günü kararlaştırıcaz.. planlama ve kafa şeklime bakınca çizim ile ilgili yardımcı olmak isteyen olursa mutlu olurum..

Greywolf

• Jr. Member
  • **
Hocam basarilar diliyorum. Benim sac dokulmeme benZiyor. 4 bin ekildi bana ve benim kafa yapim biraz kucuk

5000 ve uzeri guzel olur Senin iicin
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2020, 22:55:27 Gönderen: Greywolf »

KaiserSS

• Hero Member
Ambar maşallah güçlü ve bol, güzel rakamla güzel bir ekim olur,hayırlı olsun
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

Fedex

• Jr. Member
  • **
Teşekkür ederim beyler.. Aslında donör bölgem iyi ama saçlarım ince telli ve zayıf..İnşallah sonuç tatmin edici olur..

Warmengel

• Full Member
Acikligimiz cok benziyor 2 seans 5000 greft ektirdim bende 70.gundeyim konuma bakabilirsiniz Ankara Fehmi Arman 5000 greft. Bence boyle ayirimli olmasi cok daha saglikli

Fedex

• Jr. Member
  • **
Aynen kardeşim ekimini gördüm.. inş güzel neticelenir..

Burkinho

• Hero Member
Hayırlı olsun şimdiden, o 1 aylık ekim olan arkadaşına söylersen o da paylaşım yapabilir.

unverm

• Hero Member
Alp hoca çok ilgili, ben 3 doktor arasinda kalmıştım birisi Alp Aslandı. Çok ekim ornegi olmadığı ve de geniş acikliklarda tam ornek göremediğin için vazgeçtim kendisinden. Yoksa çok canayakın bi doktor, hasta ilişkileri çok iyi. Simdiden hayirli olmasini dilerim.

Fedex

• Jr. Member
  • **
Teşekkür ederim beyler..

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Op.Dr.Alp Aslan ( Este Cerrahi) 5.500 Greft iki seans..Yaş 35..
« Yanıtla #10 : 18 Ocak 2020, 18:33:09 »
Çok eski bir ekimcidir alpaslan hoca. Benimde ilk görüştüğüm kişidir ekim ile alakalı. Başarılı güzel sonuçları var.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 18 Ocak 2020, 19:39:33 »
Hayırlı olmasını dilerim alp hoca nasıl bir planlama düşünüyor 2 ekim olarak planlamanız bence daha doğru olur tepe bölgesi 2 seansa kalsa
Global Moderator

Fedex

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #12 : 18 Ocak 2020, 22:16:38 »
Hintell hocam teşekkür ederim..Alp hoca bu tarz açık alanları 2 seans üst üste yapıyor.. 4.000 ve biraz üstü greft ekimlerini tek seansta yaptığı oluyor..Ön ve orta kısmı mümkün olduğu kadar sık ekim yaptırmayı tepe noktaya biraz daha az dokunuşlarla süreci bitirmek istiyorum.. kendisine ekim yaptıran diğer arkadaşıma yaklaşık 4.000 greft ekim yapıp 1 yıl sonra tekrar 2. Seansı uygulamak üzere plan yapmıştı.. bana bu teklifte bulunmadı..ama tekrar gündeme alıcam son gün..

Fedex

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 25 Ocak 2020, 21:06:20 »
Evet arkadaşlar.. ilk seans öncesi ve sonrası.. 3.200 greft ekildi..

Fedex

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 25 Ocak 2020, 21:10:17 »
İkinci seans bunda da 3.100 greft ekildi bugün.. şuan evdeyim sıcak taze bir kaç resim atmak istedim..

Facebook Twitter Instagram