Gönderen Konu: ESTE CERRAHİ DR.ALP ASLAN  (Okunma sayısı 1506 defa)

Mustafa Turhan Koç

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ESTE CERRAHİ DR.ALP ASLAN
« : 22 Nisan 2022, 15:57:34 »
Merhabalar,

Size Dr.Alp Aslan hocayı öneririm mutlaka Torun Center daki kliniğine gidin, ben 5 ay önce ekim yaptırdım ve ihtiyacımın doğrultusunda ekim yaptı bütün personeller alanında çok iyi birer uzmandı ve hoşgoruyle ilgilendiler benim bir arkadasım yaptırmıştı sonucunu görünce ben de yaptırdım ve 9.ayda sonucumu sizlerle paylasacıgım şu an herşey istediğim gibi gidiyor, ilgi alaka icin tesekkurler

Mert Can Kızılcık

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ESTE CERRAHİ DR.ALP ASLAN
« Yanıtla #1 : 22 Nisan 2022, 16:36:24 »
Benim de este cerrahide olmuştu ekimim iki yıl kadar olacak çok ilgili personeller Dr Alp Aslan kanalıma girmişti ekip muhteşemdi sürekli telefonla irtibat halindeydim Duygu hanımın vermiş olduğu seti kesin alın çünkü tüm bakım aşamasını o set sayesinde çok kolay atlattım altı ay ne kullanayım derdim olmadı ve setteki serumlar sayesinde bebek saçlarıma çok hızlı kavuştum tüm este cerrahi ailesine teşekkürler hepsi profesyonel  |-onayisareti-|

mustafa remzi Bucak

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 22 Nisan 2022, 17:00:18 »
öncesinden ve sonrassında birer kare sayin hocam alp beye ve ekipine beni 20 li yaşlarına döndürdükleri sonsuz tşk ediyorum❤❤

mustafa remzi Bucak

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 22 Nisan 2022, 17:05:51 »
sayin hocam alp arslan beye ve ekime beni 20 li yaşlarıma döndürdükleri için minetarım  kalite asla tesaadüf degildir  kalitenin tek adrasi esta cerrahi❤❤ not öncesinden ve sonrasında birer karar paylaşiyorum

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 22 Nisan 2022, 17:33:05 »
Biraz daha gerçekçi reklam yapmalısınız. Mesela daha yeni ekim yapacakmış gibi paylaşım yapın. Bir yıl sonra çok memnunum diyerek güncelleme yapın.

Ercan1907

• Sr. Member
« Yanıtla #5 : 24 Nisan 2022, 00:04:37 »
Ya arkadaş  üyelik yeni ilk paylaşımda estecerrajiyi övmeye başlamışlar 2 Side muhtemelen aynı kişi ah be güzel kardeşim reklam yapmayı beceremiyorsunuz ama inşam hiçimi bakmaz forumun işleyişi nasıldır burda işler nasıl dönüyor Sistemi nedir atmissınız 2 resim söyle iyiler böyle iyiler hadi gidin işinize boraz dersinize çalısın :)bu forum bu basit reklamları yemez

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 26 Nisan 2022, 03:40:35 »
Güzel reklam. Forumda sadece süeeçler paylaşılır teşekkürü alp beye gidip etmelisin buran değil.
Global Moderator

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #7 : 28 Nisan 2022, 00:24:51 »
Biraz daha gerçekçi reklam yapmalısınız. Mesela daha yeni ekim yapacakmış gibi paylaşım yapın. Bir yıl sonra çok memnunum diyerek güncelleme yapın.
Çok mantıklı..
Adamların eline koz verdin usta daha önünü alamayız  ;D
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 28 Nisan 2022, 00:31:15 »
Çok mantıklı..
Adamların eline koz verdin usta daha önünü alamayız  ;D
Hadi ya smsmxmsm

Splinter

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 26 Aralık 2022, 23:12:10 »
Bir arkadaşımla birer hafta ara ile burada sac ekimi yaptırdık. İkimizin kanal işlemlerini de Alp Bey yaptı. Benim operasyonum sorunsuz geçti, nerdeyse hiç acı hissetmedim ama arkadaşımın operasyon sancılı geçmiş. Ben ne kadar rahat bir operasyon gecirdiysem o da bir o kadar rahatsız olmuş. Ben operasyon sonrası hiç bir ciddi ağrı yaşamadım, o ilk bir kaç gün epey sorun yaşadı. İkimize de farklı ekipler girmişti, sanırım şanslı olan bendim. Alp Bey kanalları açtıktan sonra ekim işini ekibine bıraktı ama ekim boyunca gelerek kontrol etti, hangi greftlerin hangi alanlara dikilecegini tek tek tarif etti. Saç ve deri tipime göre ekibin dikkat etmesi gereken konuları izah etti. Ekim konusunda memnunum ama ekimden sonra klinikten beni arayıp öldün mü kaldın mı diye soran hiç kimse olmadı. Tüm yıkamalarimi ve kabuk dökümünü evde kendim yaptım. Gerçi bunun için kliniğe gitmeye de pek gerek yok, basit bir işlem ama insan gene de hastalarını aramalarını bekliyor. Bu ilgiyi maalesef göremedim. Arkadaşımı da arayan soran olmadı henüz. Şu an sac ekim sürecim devam ediyor, şok dökülme aşamasındayım. Sonuç tamamlanınca ne olur bilemem ama şu an için ekim ile ilgili bir şikayetim yok.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 29 Aralık 2022, 00:41:45 »
Bir arkadaşımla birer hafta ara ile burada sac ekimi yaptırdık. İkimizin kanal işlemlerini de Alp Bey yaptı. Benim operasyonum sorunsuz geçti, nerdeyse hiç acı hissetmedim ama arkadaşımın operasyon sancılı geçmiş. Ben ne kadar rahat bir operasyon gecirdiysem o da bir o kadar rahatsız olmuş. Ben operasyon sonrası hiç bir ciddi ağrı yaşamadım, o ilk bir kaç gün epey sorun yaşadı. İkimize de farklı ekipler girmişti, sanırım şanslı olan bendim. Alp Bey kanalları açtıktan sonra ekim işini ekibine bıraktı ama ekim boyunca gelerek kontrol etti, hangi greftlerin hangi alanlara dikilecegini tek tek tarif etti. Saç ve deri tipime göre ekibin dikkat etmesi gereken konuları izah etti. Ekim konusunda memnunum ama ekimden sonra klinikten beni arayıp öldün mü kaldın mı diye soran hiç kimse olmadı. Tüm yıkamalarimi ve kabuk dökümünü evde kendim yaptım. Gerçi bunun için kliniğe gitmeye de pek gerek yok, basit bir işlem ama insan gene de hastalarını aramalarını bekliyor. Bu ilgiyi maalesef göremedim. Arkadaşımı da arayan soran olmadı henüz. Şu an sac ekim sürecim devam ediyor, şok dökülme aşamasındayım. Sonuç tamamlanınca ne olur bilemem ama şu an için ekim ile ilgili bir şikayetim yok.

İnşallah güzel sonuç alırsınız
Global Moderator

Splinter

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 29 Aralık 2022, 02:10:58 »
Teşekkür ederim Hintell. Operasyon sonrası kliniğe ihtiyaç duymamamın en önemli nedenlerinden biri de bu siteyi keşfetmiş olmamdı. Buradaki paylaşımlarınız ve oluşturduğunuz bu ortam için de ayrıca teşekkür ederim.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 29 Aralık 2022, 03:17:56 »
Rica ederim dostum ekiminizi paylaşıp başka insanlara destek olmanız iyi olur
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram