Gönderen Konu: Ramazan Fitresi  (Okunma sayısı 204 defa)

Aang

• Full Member
  • Daha güzel günlere.
Ramazan Fitresi
« : 28 Mart 2023, 15:36:43 »
Merhaba arkadalar,

Ramazan fitresini ve zekatımı verebileceğim gerçekten ihtiyacı olan birini arıyorum. Çevrenizde gerçekten ihtiyacı olan söylemeye utanan bir tanıdığınız varsa bana bildirebilir misiniz?

Öğrenci kardeşimize ufak bir miktar olacak şekilde aylık burs olacak şekilde de olabilir

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
Ynt: Ramazan Fitresi
« Yanıtla #1 : 28 Mart 2023, 17:25:00 »
Merhabalar hocam öncelikle Allah razı olsun uygun birini biliyorum şayet yerine ulaşmadıysa vesile olmak isterim.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 28 Mart 2023, 19:58:24 »
forumda imkanı olmayan birine ilaç ya da kullandığı ürünü alabilirsin Allah kabul etsin özelden sana ulaşır sanırım ihtiyacı olan
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 28 Mart 2023, 22:50:59 »
 ben bu işlerde gozunun gorduğu kendinin bildiği fakire verilmesi taraftarıyım.dısarda yokmu hiç tanıdığın muhtac biri.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

temürmelik

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 29 Mart 2023, 03:41:13 »
Kelebek çocuklar diye bir dernek var hocam. İnstagram sayfalarını biraz karıştır gerçekten ihtiyaçları olduğunu göreceksin zaten. Ben de bu çocuklara elimden geldiğince yardımcı oluyorum.

Aang

• Full Member
  • Daha güzel günlere.
« Yanıtla #5 : 29 Mart 2023, 13:28:30 »
Gerçekten muhtaç olan birine gitsin istiyorum. Bu yüzden etrafımda o kadar ihtiyaç sahibi biri olmadığından dolayı sizlere danışmak istedim.

Dernek konusunda ise oralara çok kişi yardım yapıyordur. Devlet de muhakkak yardım yapıyordur. Ben ihtiyacı olan kişiye yapmak daha uygun olacaktır diye düşünüyorum.

Babacan07

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 29 Mart 2023, 14:32:34 »
görmeden kimseye para vermeni tavsiye etmem üstad. bulunduğun mahallenin muhtarına git sor. onlar varsa sana ihtiyaç sahibi aile gösterir gider verirsin. Bu tarz ibadetlerde biraz zahmet çaba önemlidir. allah kabul etsin.

Aang

• Full Member
  • Daha güzel günlere.
« Yanıtla #7 : 29 Mart 2023, 15:13:01 »
İşte ben de bu yüzden sizlerin bildiği bir kişi varsa ve gerçekten ihtiyacı varsa bu kişiye vermek istiyorum

Kellikbey

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 29 Mart 2023, 21:12:14 »
Merhaba arkadalar,

Ramazan fitresini ve zekatımı verebileceğim gerçekten ihtiyacı olan birini arıyorum. Çevrenizde gerçekten ihtiyacı olan söylemeye utanan bir tanıdığınız varsa bana bildirebilir misiniz?

Öğrenci kardeşimize ufak bir miktar olacak şekilde aylık burs olacak şekilde de olabilir
ayıptır söylemesi ben Yozgatta öğrenciyim antepliyim depremzedeyim üniversiteler kapalı şuan online olarak giriyorum derslere tek maddi kaynağım KYK bursu aylık 1250 TL olan, eğer benden kötü durumda biri yoksa ben talip olmak istiyorum numaramida bırakabilirim gönül rahatlığı olsun isterim

Facebook Twitter Instagram