Gönderen Konu: Nekroz Sonrasi son durum +REVİZE  (Okunma sayısı 1151 defa)

Mstfustnts

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Nekroz Sonrasi son durum +REVİZE
« : 01 Nisan 2023, 21:22:49 »
 :-X  88 gun once on hat+ aralara siklastirma 3000 kok ankara hair ekimimde lokal nekroz oldu ekimcim nisanin ortasi revize edecegini soyledi bos kalan alanlardaki kendi sacimda seyreldi ama ufak ufak cikislar var gibi kendi saclarimda, bi bakarmisniz sayin arkadaşlar ozellikle sayin hintell ne tavsiye verirsinz. ilk foto ekim oncesi ikinci foto kabuklu 3.foto Kabuk dökümü 4.foto 2.ay 5. Foto suan 88.gun  ekilen  on hat cikdi sayilir 88 .gun olmasina ragmen bakiniz 6.7. fotolar    

Rdvnnnnnnn

• Yeni üye
  • *
Ynt: Nekroz Sonrasi son durum +REVİZE
« Yanıtla #1 : 02 Nisan 2023, 01:10:22 »
Nekroz alanların çok şükür ki küçük. Bende çok daha büyük bir nekroz alanı oluştu. Hiç canını sıkma. 6.ayda saçlar hızlı çıkmaya başlar kapatır orayı beğenmezsen revize ederler. Benim açtığım konuya bak 8.ay fotoğraflarım var.

Mstfustnts

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Nisan 2023, 14:09:26 »
Nekroz alanların çok şükür ki küçük. Bende çok daha büyük bir nekroz alanı oluştu. Hiç canını sıkma. 6.ayda saçlar hızlı çıkmaya başlar kapatır orayı beğenmezsen revize ederler. Benim açtığım konuya bak 8.ay fotoğraflarım var.
kardesm ekimci nisan ortasi revize edicek ettirmeyim mi yani 3.5 uncu ayda

Heyiiirrr

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 04 Nisan 2023, 01:42:32 »
Hocam daha 3 ayın yeni dolmuş neden revizyon için erken davranıyor klinik? Bence 8 aydan önce herhangi bir müdahaleye gerek yok hem enseniz toparlansın hem ekim alanınız kendine gelsin ufaktan bi sonucunuzu görelim ondan sonra nereye revizyon yapılacak net görelim belki de gerek duymayacaksınız revizyona

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #4 : 13 Nisan 2023, 17:13:35 »
Sürecin tamamlanmasını beklemelisiniz. Daha saçlarınız çıkmadan revize yaptırmanız hata olur. Saç saçların hem de ekim alanının toparlanması için bence en az 9. aya kadar bekleyin derim.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Mstfustnts

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 13 Nisan 2023, 20:36:33 »
Sürecin tamamlanmasını beklemelisiniz. Daha saçlarınız çıkmadan revize yaptırmanız hata olur. Saç saçların hem de ekim alanının toparlanması için bence en az 9. aya kadar bekleyin derim.
teşekkürler  cebap icin sadece nekroz olan yere bozuk para büyüklüğünde revize yapicam demisdi 4.ayda yani yaptirmayim mi?  Burdan sac cikicakmi tuylenmis sanki

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #6 : 13 Nisan 2023, 21:37:58 »
Yani ne kadar saç çıkarsa sizin için kardır ve zaten ekimden hemen sonra ekim yapılması bence doğru değil. Hiç çıkmasa bile sizin o ekim yapılan alanın toparlanması için bile 9 ay 1 sene beklemeniz daha doğrudur. Ekim yapıldıkça kan dolaşımı açılan kanallardan dolayı dengesizleşiyor. Şimdi belki de çıkacak saçların üstüne kanal açılarak çıkmamasını sağlayacaksınız. O yüzden acele etmeyin ve sabredin. Sonra beğenmezseniz gider revize yaptırırsınız.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram