Gönderen Konu: Saçlarımın önü ve ortası çok seyreldi  (Okunma sayısı 668 defa)

Kerim2121

• Jr. Member
  • **
Saçlarımın önü ve ortası çok seyreldi
« : 03 Nisan 2023, 19:17:56 »
 saçımın önü ve ortası çok seyreldi önleride ailede full genetik dökülme var herkes kel maddi durumumuzda sıkıntı yok her tedaviyi yaptırabilirim ne tedavi önerirsiniz prp igf hangileri en etkili bildiklerinizi yazar mısınız ücret sıkıntı değil 16 yaşındayım

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saçlarımın önü ve ortası çok seyreldi
« Yanıtla #1 : 03 Nisan 2023, 19:33:54 »
önce iyi bir dermatoloğa gidip kan değerlerine baktır bence bir şey çıkmayacak ama ne olur ne olmaz diye
18 yaşını bekle ondan sonra finasteride kullan başka çaren yok maalesef
ha ben şuanki aklımla 16 yaşında olsaydım gözümü kırpmadan finasteride başlardım çünkü erken ergenliğe girdiğimi ve 18'e kadar baya saç kaybedeceğimi biliyorum
fakat senin daha büyüme evresinde olduğunu varsaydığım için beklemen en iyisi olur
prp mezoterapi yaptırabilirsin fakat genetik dökülmeye etkisi yok maalesef eğer dökülme genetik değilse işe yarayabilir
minoxidil kullanmanı ise tavsiye etmem ömür boyu o alkollü sıvıyı kafana sürmek zorunda kalacaksın ve döngüleri olacak insanı yıldırır ben bıraktım
şuan için yapman gereken şeyler günlük iki adet xpecia- haftada bir dermaroller- konazol şampuan haftada iki defa bunlarla varolanları yan etki olmadan korumaya çalışırsın
18 yaşında finasteride başlarsın iki sene kullanırsın durumuna göre 20 yaşında ekim düşünebilirsin. eğer finasteride dökülmeni durdurmazsa da dutasteride geçersin

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 03 Nisan 2023, 22:23:15 »
16 yaşında her hangi b,r ürün kullanmanı tavsiye etmem gelişme çağındasın
gelişmen etkilenir

o yüzden şu an bir dermotolog ile görüş önerilerini uygula dökülmen erkek tipi dökülme genetik kısaca
Global Moderator

Kerim2121

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 03 Nisan 2023, 22:32:58 »
16 yaşında her hangi b,r ürün kullanmanı tavsiye etmem gelişme çağındasın
gelişmen etkilenir

o yüzden şu an bir dermotolog ile görüş önerilerini uygula dökülmen erkek tipi dökülme genetik kısaca

saçlarım 11 yaşımdan beri seyrek ve herhangi bir dökülme görmüyorum fazla sadece yıkanırken 10-15 tel dökülüyor

Trevor

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 03 Nisan 2023, 23:44:35 »
finasterid minoxil kombinasyonu bilinen en etkili birinci basamak tedavi yöntemi . farklı yöntemlerde var tabiki ama bunun için forumun tedavi bölümünde biraz zaman geçirmeni tavsiye ederim.

Facebook Twitter Instagram