Gönderen Konu: 2 aydır Finasterid kullanıyorum ,ama saçım Finasterid öncesi çok seyreldi  (Okunma sayısı 367 defa)

Yunis Ehmedzade

• Yeni üye
  • *
Arkadaşlar yaklaşık 2 aydır Finasterid kullanıyorum, önceden saçım çok dökülüyordü.Finasterid kullanmadan önce çeşidli ilaç ve losyonlar kullandım,fayda etmedi,saçım önce şakaklardan, sonra üst taraflardan seyrelmeye başladı.Şimdi Finasterid etkisini göstermeye başladı,ama seyrek kısımlar seyrek olarak kalıyo.Yanı Finasterid saç çıkarmada çok etkili değil duymuşdum. Seyrek kısımlardan saç çıkarmak için ne yapa bilirim? Önerdiğiniz bişey varmı?
Bu arada Finasteridle birlikte Venatura Saw Palmetto kullanıyorum.
Resimleri ekledim,bir öneriniz fikriniz varmı?

Tomodachi

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Beni de 40 gündür kullanıyorum finasterid ben de ön bölgem ve sağ temple bildiğin yok etti ama korkulacak bir şey yok buna shedding deniliyor 6 ay sonra daha güçlü bir şekilde çıkacajlar ki reddit tressles gezersen bu durum bizden beter yaşamışlar adamlar var yani sürece güven

Yunis Ehmedzade

• Yeni üye
  • *
İlk başlarda çok döküldü,ama şimdi dökülme azaldı.Sabr edelim bakalım ne olucak.
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi Finasterid - günlük 1.25 mg , Dermaroller - haftada 3 defa , Saw Palmetto - her sabah 1 kapsül

Facebook Twitter Instagram