Gönderen Konu: 7 aydır finasterid kullanıyorum  (Okunma sayısı 1216 defa)

slade23

• Hero Member
Ynt: 7 aydır finasterid kullanıyorum
« Yanıtla #1 : 19 Ağustos 2021, 00:00:01 »
Saçlarım çok iyi olmadı belki 1 tık iyidir ve dökülmeler yine devam ediyor , sizce fine devam etmeli miyim yoksa duta mı başlamalı mıyım.
Yaşın, dökülme durumun, genetik faktörler, saçın mevcut ve önceki durumu fotoları, başka tedavi uygulayıp uygulamadığın vs vs  olmadan sadece senin öznel iyi olmadığına dair kanınla bir şey söylememiz müneccimliğe girer kardeşim :)
Zaten burada kimse sana doğrudan öneride bulunamaz. Doktora gideceksin tahlil yaptıracaksın ya da kendin insiyatif kullanıp tedavine karar vereceksin
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

rangel

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 19 Ağustos 2021, 04:02:48 »
Yaşın, dökülme durumun, genetik faktörler, saçın mevcut ve önceki durumu fotoları, başka tedavi uygulayıp uygulamadığın vs vs  olmadan sadece senin öznel iyi olmadığına dair kanınla bir şey söylememiz müneccimliğe girer kardeşim :)
Zaten burada kimse sana doğrudan öneride bulunamaz. Doktora gideceksin tahlil yaptıracaksın ya da kendin insiyatif kullanıp tedavine karar vereceksin

Tahliller iyi.şuan minoxil , fin kullanıyoum

slade23

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 19 Ağustos 2021, 13:04:20 »
ben direkt dutla başladığım için bir yorum yapamayacağım ama dut bende çok güzel etki etti. min dut ağırlıklı tedavimde hem yeni çıkış sağladım hem de mevcudu hiç olmadığı kadar canlı sağlıklı bir hale getirdim. günlük xpecia sabah akşam ( beslenmem çok düzensiz olduğu için bırakmıyorum açıkası saça ekstrem bir katkısı oldu mu dersen bilemem ) haftada iki üç gün ketakonazol kullanıyorum ek olarak.
avodart&minox&xpecia

UYARI!! Tabip ya da uzman değilim. Paylaşımlarım kendi araştırma ve tecrübelerime dayanıyor baz almadan önce kendiniz araştırıp tecrübe ediniz!!!

tedavim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21990.0

Andrea

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 03 Eylül 2021, 23:31:04 »
Abi eğer finastreidden tedavi görmediysen dutasteride geç derim vakit kaybetmenin bir anlamı yok ama yinede sen bilirsin benim de yaşım 22 bende direkt dutasterid kullanmaya başlayacağım bakalım zaten yan etkileri aynı gerçekten bunun araştırmasını çok yaptım yan etkiler aynı eğer kendine mantıklı buluyorsan geç vakit kaybetmenin bir anlamı yok

GÜNLÜK 0.5 MG Avodart Dutasterid
GÜNLÜK 2 AGA E TABLET
GÜNLÜK 2 ADET 40MG ROACCUTANE (AKNETRENT)

BİZ BU İŞE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK KARDEŞ.

Facebook Twitter Instagram