Gönderen Konu: Yaş 23. Samsun medicalpark Egi Losol 2. saç ekim sonucu  (Okunma sayısı 1003 defa)

Onur Yazar

• Yeni üye
  • *
Herkese iyi forumlar
İlk ekimimi 21 yaşında ordu Karadeniz saç ekim merkezinde ektirmiştim ancak pek memnun kalmamıştım şimdi 2. Ekimimi samsun medicalpark egi Losol ve ekibine yaptırdım kanal açma işini yunus aktaş yaptı Ekim işlemini İlayda çelik ve yunus bey birlikte yaptılar
Açıkca söylemek gerekirse samsun saç ekimi noktasında çok yetersiz bu başlığı da belki birilerini kurtarırım diye açtım 2 yıl önce samsun çevresinde birçok yerle görüştükten sonra ordu Karadeniz saç ekim merkezine karar vermiştim ama sonuç pek iyi değil bu sefer umutlarım çok yüksek
Ordu karadeniz saç ekim merkezinin  4500 greflik ekim sonucunu ve samsun medicalpark egi Losol un 6400 greftlik kabuk dökümü sonrası fotoğrafını ekliyorum
 ilk fotoğraf ordu

Sailorrr

• Yeni üye
  • *
Ynt: Yaş 23. Samsun medicalpark Egi Losol 2. saç ekim sonucu
« Yanıtla #1 : 28 Mayıs 2023, 02:08:07 »
Geçmiş olsun hocam 🙏

Açıkçası ne demek istediğinizi tam anlamadım. Bende Ordu Medical park da Ekim yaptırmayı düşünüyordum ama Samsun Medical parkı mı tavsiye ediyorsunuz.

Bal Porsuğu

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 28 Mayıs 2023, 03:50:36 »
ekim öncesi ön çizgin belirgin olmasına rağmen aynı çizgi üzerinden yapmak varken gene garip bir ön çizgi yapmışlar  sağ ve sol eşit değil

Engink1903

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 17 Ekim 2023, 11:25:58 »
son durumu paylaşabilir misiniz ?

Facebook Twitter Instagram