Gönderen Konu: Gop Medicalpark (Este estanbul) / 27 yaş 4300greft (3950+350)/ Cengiz Yaylacı  (Okunma sayısı 2134 defa)

anesthesiologist

• Yeni üye
  • *
Herkese iyi forumlar. 2-3 senedir sitenin takipçisiyim Çok değerli bilgiler edindim Çok sevindiğim ve üzüldüğüm sonuclar gördüm Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.. Eski kullanıcı bilgilerimi unuttugum için yeni kayıt olusturdum. Saç ekimine çok uygun bir yapım yok biliyorum ama 15 yaşından beri agresif dökülmeler yaşadım ve psikolojik olarak çok yıprandım. Ömrüm boyunca acaba ektirsemiydim demek yerine ektirmiş olup sonucu görmeyi tercih ettim. Bu merkezde Ekim yapmamın sebebi daha önce ekim yapıp sonucunu beğendiğim arkadasım ve sakaldan alım yapmalarıydı. Ayrıca maddi olarak da diğer merkezler beni çok zorluyordu. Sağlıkçıyım, burdan da ufak bi indirim daha kaptım  :)

Ekim 30.01.21 tarihinde saat 10.30gibi başladı. Yaklaşık 10-11 saat sürdü. Enseden 3950 sakaldan da 350 greft alındı. Ekilecek alan çok genişti ve ben vertekse ekim istemedim. Ön ve tepe kısmına ekim yapıldı. Sonuc başarılı olur ve donör yeterli olursa sakal destekli ikinci bir seans daha yapmayı düşünüyorum. Ön çizgi, ekim planlaması ve kanal açımını klinik sahibi Cengiz Yaylacı gerçekleştirdi.  Ön çizgi için yanımda getirdiğim bikaç örnek fotoyu gösterdim Örneğe benzeyen fakat kafa yapıma uygun bir ön çizgi belirlendi. Genel olarak ağrım sızım olmadı. Ekibin ilgisi alakası iyiydi.

Sırayla öncesi / Ekim günü / ve ilk yıkama + 9.gün fotograflarını paylaşacağım.

anesthesiologist

• Yeni üye
  • *
Bu arada takviye olarak ekimden 1 hafta önce başlamak üzere ;
Xpecia x2
Solgar Biotin X1 (5mg)
Prozinc plus Sampuan
  • Ekim Tarihi: 30.01.2021
  • Ekim Merkezi ismi Este estanbul
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 27
  • Medikal Tedavi Xpecia, Solgar Biotin

anesthesiologist

• Yeni üye
  • *
9.gün fotografları da bu şekilde ; süreçle alakalı yorumlarınızı eksik etmezseniz çok sevinirim. Tekrardan herkese teşekkür ediyorum.
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 27

phantom

• Hero Member
hayırlı olsun.
zor bir ekim hem açıklık fazla hemde doner bölge açıkçası biraz zayıf umarım tüm bu olumsuzluklara rağmen iyi bir sonuç alırsınız.

anesthesiologist

• Yeni üye
  • *
hayırlı olsun.
zor bir ekim hem açıklık fazla hemde doner bölge açıkçası biraz zayıf umarım tüm bu olumsuzluklara rağmen iyi bir sonuç alırsınız.
Tesekkur ediyorum hocam. Oldukca zor bi ekim farkındayım Üst düzey bi beklentiye de girmiyorum. Bakalım süreçle alakalı devamlı paylaşım yapmaya çalışacağım.
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 27

phantom

• Hero Member
Tesekkur ediyorum hocam. Oldukca zor bi ekim farkındayım Üst düzey bi beklentiye de girmiyorum. Bakalım süreçle alakalı devamlı paylaşım yapmaya çalışacağım.

güçlü bir sakalınız var bundan sonraki seanslarda sakal alımı ile ekim yaptırmanızı tavsiye ederim ,böyle büyük bir açıklığı kapatmak için oldukça kaliteli bir rezerviniz daha var, o da sakalınız :)

anesthesiologist

• Yeni üye
  • *
güçlü bir sakalınız var bundan sonraki seanslarda sakal alımı ile ekim yaptırmanızı tavsiye ederim ,böyle büyük bir açıklığı kapatmak için oldukça kaliteli bir rezerviniz daha var, o da sakalınız :)
Sakaldan alım aşamasında , ekimci arkadasın da sakal rezervine tepkisi baya iyiydi 😀
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 27

anesthesiologist

• Yeni üye
  • *
Herkese hayırlı aksamlar . Bugun ekimin 12.günü . Saç ekim merkezinde kabuk dökümünü gerçekleştirdim. Kabuk dökümü öncesi ve sonrasını paylaşıyorum.. özellikle ekimin sıklığı konusunda  fikirlerinizi merak ediyorum  :)
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 27

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun
sakaldan minimum alım yapılmış 
bu ölçekteki açık için donörden fazla almışlar
ve ekim oldukça geniş alana seyrek ekilmiş

planlama şeklini beğenmedim
ama burdaki önemli faktör ekilen saçlarının firesiz çıkışı
bu sonuçlanırsa  memnun kalırsın.
onun dışında
2. ekim de  mutlaka sakaldan fazla kullandır
atıyorum 2500 saç+1500 sakal gibi
sakalın biraz kalın olması kapatıcılıkta avantajlı

anesthesiologist

• Yeni üye
  • *
hayırlı olsun
sakaldan minimum alım yapılmış 
bu ölçekteki açık için donörden fazla almışlar
ve ekim oldukça geniş alana seyrek ekilmiş

planlama şeklini beğenmedim
ama burdaki önemli faktör ekilen saçlarının firesiz çıkışı
bu sonuçlanırsa  memnun kalırsın.
onun dışında
2. ekim de  mutlaka sakaldan fazla kullandır
atıyorum 2500 saç+1500 sakal gibi
sakalın biraz kalın olması kapatıcılıkta avantajlı

İsmael, yorum yapmana çok sevindim.  :) 2 sene önce attıgım bi gönderide ekim yaptırsam mı yaptırmasam mı die kararsızken sen  ektirmem konusunda örnekler flan vermiştin. Hatta senin ekim sonucunu baya aradım bulamadım  ;D
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 27

anesthesiologist

• Yeni üye
  • *
İsmael, yorum yapmana çok sevindim.  :) 2 sene önce attıgım bi gönderide ekim yaptırsam mı yaptırmasam mı die kararsızken sen  ektirmem konusunda örnekler flan vermiştin. Hatta senin ekim sonucunu baya aradım bulamadım  ;D

Açıklığım çok fazla ve evet ister istemez çok sık bi ekim olmadı.. Ama çok da mutsuz ettiğini söyleyemem. eğer bu ekimden başarılı bir sonuç alabilirsem ikinci seans mutlaka sakaldan maksimum greft talep edicem. Ekilen saçların firesiz çıkışı için xpecia ve Biotin kullanıyorum. Finas dışında başka bi tavsiyeniz olur mu
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 27

ismael

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

özelden yazsaydın atardım
aksilik olmazsa 2. ekimle birlikte atacağım inş.

DRAGON17

• Full Member
Öncelikle Hayırlı olsun ins ekilenler çıkar ama bencede arkadaşların dediği gibi 2.ekim şart gibi . Göğüsten ve bacaktan da  alım yapan merkezler olduğunu duydum .. tabi verimli olur mu bilemiyorum. bende bu konuyu araştırıyorum şuana kadar o şekilde ektirene denk gelmedim bı kac örnek denk gelirse 3. Ekimi o şekilde düşünüyorum bende
  • Ekim Tarihi: 15.12.2020

anesthesiologist

• Yeni üye
  • *

özelden yazsaydın atardım
aksilik olmazsa 2. ekimle birlikte atacağım inş.

Sana da hayırlı olsun o zaman.. bekliyoruz
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 27

anesthesiologist

• Yeni üye
  • *
Öncelikle Hayırlı olsun ins ekilenler çıkar ama bencede arkadaşların dediği gibi 2.ekim şart gibi . Göğüsten ve bacaktan da  alım yapan merkezler olduğunu duydum .. tabi verimli olur mu bilemiyorum. bende bu konuyu araştırıyorum şuana kadar o şekilde ektirene denk gelmedim bı kac örnek denk gelirse 3. Ekimi o şekilde düşünüyorum bende

Hocam teşekkür ediyorum. 2.ekimi düşünüyorum ama ilk ekimden alacağım sonuca bağlı. Bacaktan alımı ilk defa sizden duyuyorum Göğüsten alımı da ekim merkezlerinin %95i -verimlilik açısından- hiç önermiyolar. Size de geçmiş olsun , iyi süreçler dilerim.
  • Greft Miktarı 4300
  • Yaşınız 27

Facebook Twitter Instagram