Gönderen Konu: GOP MEDİCALPARK MUHSİN HOCA SAÇ EKİMİ SÜRECİM 09/12/2022  (Okunma sayısı 116 defa)

furyakut

  • Yeni üye
  • *
  • İleti: 3
ÇOK KIYMETLİ OKURLAR HAYIRLI GÜNLER;
SONUNDA BEN DE SAÇ EKİMİNE KARAR VERDİM VE GAZİOSMANPAŞA MEDİCALPARK HASTANESİNİN 11. KATINDAKİ MUHSİN HOCAYA SAÇ EKİMİ OPERASYONU İÇİN ANLAŞTIM.
ARKADAŞIMIN TAVSİYESİ İLE GİTTİM VE KENDİSİ SAĞOLSUN BİZZAT BENLE İLGİLENEREK EKİM SÜRECİNİ TAMAMLADI. ASİSTAN ARKADAŞLAR ÇOK GÜLERYÜZLÜ VE ÇOK PRATİK ARKADAŞLLARDI BURDAN OKUYORLARSA EĞER ONLARA DA TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYORUM. 24 YAŞINDA BİR KARDEŞİNİZ OLARAK ARTIK AŞIRI SEYREKLEŞEN SAÇLARIMDAN KURTULMAK İÇİN GİTTİM ANCAK EKİM SÜRECİNİN BU KADAR SIKINTILI OLDUĞUNU BİLMİYORDUM AÇIKÇASI.
DOKTOR VE ASİSTAN ARKADAŞLARIN ELLERİ GAYET HAFİF ANCAK BENİM CANIM MALESEFKİ BİRAZ TATLI OLDUĞU İÇİN VE ACIYA PEK DAYANIKLI OLMADIĞIM İÇİN SÜREÇ BENİM AÇIMDAN BİRAZ ZOR GEÇTİ.
24 YAŞINDAYIM ALKOL HAYATIMDA AĞZIMA SÜRMEDİM SİGARA KULLANMIYORUM. 4.000 GREFT ALIMI GERÇEKLEŞTİ. ASLINDA DAHA FAZLA ALIM OLACAKTI ANCAK BENİM DONÖR BÖLGELERİ BİRAZ SEYREK OLMASI SEBEBİYLE ÇOK BOZMAK İSTEMEDİLER VE ANCAK BU KADAR ALABİLDİLER. ÖN BÖLGEYE SIK EKİM GERÇEKLEŞTİ ORTA BÖLGEDE HALİHAZIRDA SAÇ OLDUĞU İÇİN BİRAZ SEYREK EKİM YAPILDI. TEPE BÖLGESİNE YİNE SIK EKİM GERÇEKLEŞTİ. FOTOĞRAFLARI AŞAĞIYA BIRAKACAĞIM. DEĞERLENDİRİP NACİZANE YORUMLARSANIZ SEVİNİRİM.
İLK KOYACAĞIM 5 FOTOĞRAF ESKİ HALİNİN FARKLI AÇILARDAN ÇEKİLMİŞ RESİMLER.

furyakut

  • Yeni üye
  • *
  • İleti: 3
Ynt: GOP MEDİCALPARK MUHSİN HOCA SAÇ EKİMİ SÜRECİM 09/12/2022
« Yanıtla #1 : 14 Aralık 2022, 19:32:10 »
EKİM İŞLEMLERİ SONRASI EKİLEN BÖLGELERİN FOTOĞRAFLARI (İLK 2 FOTOĞRAF)
EN ALTTAKİ (SON ÜÇ FOTOĞRAF) 3. GÜN YIKAMA İLE BANDAJ KALDIRILDIKTAN SONRAKİ HALLERİ

 

Facebook Twitter Instagram