Gönderen Konu: Koray Hoca 3200+Fin Önerdi, Muttalip hoca 2000 greft civarı dedi  (Okunma sayısı 4305 defa)

goodlife

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Öncelikle tüm forum üyelerinin Kurban Bayramını kutlar ve hayırlara vesile olmasını dilerim.
Yaşım 34... saç dökülmesi hikayem 5 sene önce başladı. başlarda dökülmeyi fark etsemde o dönem Ağustos - Eylül gibi olduğu için mevsimsel dökülmedir diye pek umursamamıştım. Taki 2013 ün temmuz ayında saçlarımı 3 numara kestirene kadar. saçlarımı kestirdikten sonra gerçeklerle yüzleşmiştim. Yüzleşmemle birlikte tadaviler aramaya başladım daha önceleri bonacure, wella gibi profesyonel ürünler kullnmıştım. bu sefer kerastase densifique kullanmaya karar vermiştim çünkü 3 ayda 1700 saç teli vaad ediyorlardı. 3 ay boyunca düzenli bir şekilde kullandım. saçlarım kalınlaşmıştı fakat saç çıkışı gözlemliyemedim.( yada saç çıkışı oldu ben görmedim benim için zaman kaybı oldu. daha sonra 1 ay civarı kerastase aminexil kullandım. bundanda pek bir sonuç alamadım zaten kısa bir süre kullanmıştım. 2014 ün Mart ayında tedavimi değiştirmeye karar verdim. Bu seferde ds labs ürünlerine başladım. 3 ay boyunca spectral Dnc-n kullandım f7 ile birlikte, dökülmem durmuştu. sarı sarı tüyler çıkmıştı ama ben nanoxidil'e pek güvenemediğimden dolayı minoxil bazlı ürünler kullanmak istedim ve yine aynı firmanın dnc-l ve dnc ürünlerini kullandım. daha sonra ru ile tanıştım. onuda belirli aralıklarla 1-2 yıl kullandım. 2015 kasımdan itibaren  yaklaşık 10 kutu rogaine foam kulandım. bunları bitirdikten sonra hair forte kullanmaya başladım. şu anda floxia serum ve alpecin şampuan ve xpecia kullanıyorum. hap olarakta biotini bu 5 yıl zarfında ara vererek sürekli kullandım. dökülmem artık neredeyse yok denecek kadar azaldı. tabi bende bu 5 yılda yoruldum ve saç ektirmeye karar verdim.

Hintell arkadaşımada ekime karar vermemde yardımcı olduğu için teşekkür ederim

Doktor olarakta şu anda sadece koray erdoğan' ı düşünüyorum. çünkü bu saç tipine en iyi ekim yapabilecek doktor o desem yeridir. ayırdığım bütçe 25000 tl civarı. sizlerinde fikirlerini almak isterim. yardımcı olursanız sevinirim...

.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: saç ekimi düşünüyorum. tahmini kaç greft gider?
« Yanıtla #1 : 02 Eylül 2017, 16:33:17 »
ilaçlar tepede etkili olanı en iyi finasteridle korursun biotinle kalınlaştırsın sorun tepede olsaydı minoxla sansını denerdin dr korayda finasterid onercek olanı koruman için ve sorunlu alanı ekicek insallah dokulmen agresif değildi minyaturleşme yoktur sorunlu alanın arkasında.dr koray bakar soler saçıının akibetini sorun azda olsa hiç farketmio kafaya takıo insan
saçları ekmeydi dersin

goodlife

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 02 Eylül 2017, 16:52:39 »
evet insan kafaya takıyor. zaten ön hat gitti mi saç taranmıyor buda insanı etkiliyor. sorunlu alanın arkası çok şükür sağlam. şu anda dökülmem durdu diyebilirim. finans konusuna gelince kullanmak istemiyorum, İnş. koray hoca ile bu konuda anlaşırız, finans yerine xpecia, biotin  gibi vitamin hapları kullanıyorum.

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 02 Eylül 2017, 17:13:00 »
2500 3000 greft ile iyi bir sonuç olabilir muttalip keser de 2000 greft ile basarili bir sonuc cikarabilir

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 02 Eylül 2017, 17:43:16 »
Bu saça finans önerileceğini düşünmüyorum açıkçası.Normal bir saç ekimi +xpecia ve biotin takviyesi her halükarda yeterli olucaktır.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 02 Eylül 2017, 17:43:49 »
2000-2500 greft iyidir, hintelin açıklığının 3500 greft ile kapandığını düşünürsek, 2000 greft bile iş görür.
Koray doğru adres, zaten açıklığın az hiç boşa macera arama.

goodlife

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 02 Eylül 2017, 17:57:28 »
2000-2500 greft iyidir, hintelin açıklığının 3500 greft ile kapandığını düşünürsek, 2000 greft bile iş görür.
Koray doğru adres, zaten açıklığın az hiç boşa macera arama.

katılıyorum bazı şeyler hayatta bir kere olur ve telafisi yoktur. saç ekimi de bana göre bunlarda birisi eğer greftler boşa giderse telafisi yoktur ve ne kadar para verirsek verelim geri gelmeyecektir. bu yüzden ince eleyip sık dokumak gerekir. zaten bu işe girdiğimize göre saçı kafamıza takmışız demektir.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 02 Eylül 2017, 20:03:11 »
biotin genetik dokulme ile mucadele etmez genel kalınlaşma yapar genetikten etkilenmiş minyatur ufalmış saça etki etmez xpeci zayıf bir ilaç insallah sacında minyaturleşme yokturda sadece ekim yeteri olur hoca bunu anlar soyler dr koraa yada dar alanlarda muttalip keser ama en iyisi dr koray
saçları ekmeydi dersin

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 02 Eylül 2017, 20:47:26 »
Dostum bence bu sac artik dokulmez yasini goz onune alirsak saclarin iyi kalmis bu yasa kadar cok sanslisin tabi hoca sana ilerisini soyler inceler duruma gore fin onerir ya da onermez.koray hoca cok iyi tercih cok iyi dusunmussun.tahmini 2500-3000 grefte cok iyi sonuc alirsin

goodlife

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 07 Eylül 2017, 18:13:12 »
Koray hoca'dan mailime cevap geldi 3200+Fin Sizce normal mi?

goodlife

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 07 Eylül 2017, 18:18:13 »
Koray hoca'dan mailime cevap geldi 3200+Fin Sizce normal mi?

kadiköy1

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Koray Hoca 3200+Fin Önerdi
« Yanıtla #11 : 07 Eylül 2017, 18:28:02 »
Hocam henüz ekim yaptırmamışsın ama koray hocaya gidersen bu forumun en iyi sonucu seninki olur.bunu şimdiden söylüyorum. mevcut saçların inanılmaz kaliteli ve açıklığında tam ekimlik. koray hoca değilde başka bir merkeze de gidersen yine başarılı bir sonuç olur. bana kalırsa biran önce kararını ver ve 2018 yazında Head & Shoulders reklamında oynamak için teklif bekle.

Dr.Ali

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 09 Eylül 2017, 10:21:06 »
Senin açıklık yam mutalip keser hocaya göre..o zaten senin gbi temporal kwllere sadece ekim yapıyo..ondan daha doğal yapan yok çünkü yıllardır kendisi alıp ekiyo

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 09 Eylül 2017, 19:55:35 »
Senin açıklık yam mutalip keser hocaya göre..o zaten senin gbi temporal kwllere sadece ekim yapıyo..ondan daha doğal yapan yok çünkü yıllardır kendisi alıp ekiyo
:)) keser hoca çok başarılı  bir doktor ama Ondan daha doğal yapanı yok dersen o olmaz işte keser hocanında bana göre tek problemi doğallıgı çok iyi yakalayamaması bunun nedenide tek tek kanal açması lateral slit ile hepsi bir anda açıldığı için yön tayini daha iyi. Aynı sorun sende de olacaktır. Cunki aynı teknik hlc ile keser. Manuel alımıda aynı teknik üzerinde
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 09 Eylül 2017, 19:58:01 »
Rica dostum hayırlı olur umarım Alnın baya genıs resimlerde gördügüm kadarı ile Tahmin ettiğim greft sayısı söylenmiş hemen hemen.
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram