Gönderen Konu: Koray hoca (ASMED) ekim yapmıyor yardım!  (Okunma sayısı 3300 defa)

Doktore

• Yeni üye
  • *
Koray hoca (ASMED) ekim yapmıyor yardım!
« : 26 Ekim 2019, 10:32:58 »
Beyler herkese merhaba, yaşım 26 nw6-nw7 arası tipte bir saç dökülmem var. Asmed ile görüştüm ekim önermediler. Alan çok, saçlarım ince ve greft yetersiz diye sanırım. Çok umutluydum Asmed de ekim yaptırabilirm diye ama önermedi. Bu sebeple sakaldan alım yapılmasına yöneldim. bütçem maksimum 50 bin tl. Sakaldan alım yapan tecrübesi iyi olan bana tavsiye edebileceğiniz bir ekim merkezi var mı? 

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Koray hoca ekim yapmıyor yardım!
« Yanıtla #1 : 26 Ekim 2019, 10:57:49 »
Beyler herkese merhaba, nw6-nw7 arası tipte bir saç dökülmem var. Asmed ile görüştüm ekim önermediler. Alan çok ve greft yetersiz diye sanırım. Yani paranız olsada yaptıramıyorsunuz. Aslında çok umutluydum Koray hoca ekim yapar diye ama önermedi. Donör yetersiz diye sakaldan alma tecrübesi iyi olan bana tavsiye edebileceğiniz bir ekim merkezi var mı?  not bütçe maksimum 50.000
hlc ye bakabilirsin sakaldan da takviye yapıyorlar

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 26 Ekim 2019, 14:46:07 »
Beyler herkese merhaba, nw6-nw7 arası tipte bir saç dökülmem var. Asmed ile görüştüm ekim önermediler. Alan çok ve greft yetersiz diye sanırım. Yani paranız olsada yaptıramıyorsunuz. Aslında çok umutluydum Koray hoca ekim yapar diye ama önermedi. Donör yetersiz diye sakaldan alma tecrübesi iyi olan bana tavsiye edebileceğiniz bir ekim merkezi var mı?  not bütçe maksimum 50.000

Mevcut duruma ait bir kaç foto atarsanız belki daha yardımımız dokunacak yorumlar yapabiliriz

Max bütçeniz 50000 ise Koray hocanın ekim yapmadığı isabetli olmuş. 3000 greft ile nw6-7  açıklık kapanmaz imiş zaten.

Doktore

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 26 Ekim 2019, 16:34:40 »
Mevcut duruma ait bir kaç foto atarsanız belki daha yardımımız dokunacak yorumlar yapabiliriz

Max bütçeniz 50000 ise Koray hocanın ekim yapmadığı isabetli olmuş. 3000 greft ile nw6-7  açıklık kapanmaz imiş zaten.

hocam benim isteğim asmed de olmasıydı koray hocanın yanında çalışan diğer greft başı 1,4 euro olan ekibe yaptırmak istiyordum. ama başvuran herkesi koray hoca değerlendirdiği için direk koray hoca ekim yapmıyor diye başlık açtım.
şuan radarımda olan merkezler dr hakan doğanay, hlc,dr muttalip keser var. tavsiyesi görüş ve öneri paylaşabilecek varsa sevinirim.

Doktore

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 26 Ekim 2019, 16:38:00 »
hlc ye bakabilirsin sakaldan da takviye yapıyorlar
açıkcası asmed'in o profesyonel sistemi beni çok etkilemişti o yüzden başka hiçbir yere bakmadan orada yaptırırım diye para biriktirdim. HLC nasıldır biraz bakayım.

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 26 Ekim 2019, 17:11:40 »
açıkcası asmed'in o profesyonel sistemi beni çok etkilemişti o yüzden başka hiçbir yere bakmadan orada yaptırırım diye para biriktirdim. HLC nasıldır biraz bakayım.

Bu forumda hakkı en az teslim edilmiş merkez Hlc dir. Durumunuzdan tamamen ayrı olarak yazıyorum.

Doktore

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 26 Ekim 2019, 17:20:32 »
Bu forumda hakkı en az teslim edilmiş merkez Hlc dir. Durumunuzdan tamamen ayrı olarak yazıyorum.
HLC den önereceğiniz açılmış konu var mı 2 tane bulabildim oda değerlendirmem için yeterli değil.

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 26 Ekim 2019, 18:05:45 »
fotoğraf atabilir misiniz, birde sakal resminizide atın

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 26 Ekim 2019, 18:18:30 »
HLC den önereceğiniz açılmış konu var mı 2 tane bulabildim oda değerlendirmem için yeterli değil.
hlcnin yabancı sitelerde de konuları var oralara da bakabilirsin gerçekten güzel ekimleri var.linkini bulursam paylaşırım

Doktore

• Yeni üye
  • *
Ynt: Koray hoca (ASMED) ekim yapmıyor yardım!
« Yanıtla #9 : 27 Ekim 2019, 09:22:05 »
.
« Son Düzenleme: 30 Ekim 2019, 23:33:48 Gönderen: Doktore »

emin43

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 27 Ekim 2019, 11:23:58 »
Yaş genç ve dökülme şiddetle malesef devam ediyor, donörün halide çok uygun değil yani saçlar çok cansız ve zayıf duruyor, bu donörden 2000-2500 greft zor alınır oda kafanı kapatmaz zaten , seyrek ekim istiyorsanız sadece ön tarafın biraz kapanması için ekim yapabilirsiniz ama ben size ekimi önermiyorum

Cihandoğan

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 27 Ekim 2019, 12:45:29 »
Çok iyi bir sonuç alamazsın saç ekiminden dostum beklentini düşür.

Doktore

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 27 Ekim 2019, 12:49:39 »
Çok iyi bir sonuç alamazsın saç ekiminden dostum beklentini düşür.
.
« Son Düzenleme: 30 Ekim 2019, 23:26:59 Gönderen: Doktore »

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 27 Ekim 2019, 14:46:56 »
Bu yaşta bu hale gelmek cidden şanssızlık. 50bin tl bütcen varsa proteze yönel bence. Bu dönör ile güzel sonuc alamazsın

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 27 Ekim 2019, 18:21:33 »
Forumdaki sonuçlardan birini örnek göstererek “bu şekilde bir sonuç beni tatmin eder” dersen yorum yapabiliriz ekim senin için uygunmu değil mi diye.. bence kayıpların çok ve işim korusu devam edeceği kesin. Mevcut donorde öyle çok iyi değil. Ektirmemek daha hayırlı senin için

Facebook Twitter Instagram