Gönderen Konu: Koray Hoca 5Bin+Finas Dedi-Önerileriniz?  (Okunma sayısı 8846 defa)

woodgreen

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Koray Hoca 5Bin+Finas Dedi-Önerileriniz?
« : 28 Ağustos 2017, 12:18:34 »
Merhaba Arkadaşlar
Yaşım 32. Uzun zamandır Koray Hocaya saç ektirmeyi düşünüyordum. Henüz yanına gitmedim maille kendisine ulaştım ve bana 5bin+finas önerdi. 5 bin sorun değil de finas kullanmak canımı sıktı.
Sorum şuki finas kullanmadan başarılı sonuç alınamazmı?Yani bu zahmete girdikten sonra birde ilaç kullanmak hiç işime gelmiyor,hemde yan etkileri kaçınılmaz olan bir ilaç bu.
Başkaca önerileriniz veya görüşlerinizi almak isterim.

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Koray Hoca 5Bin+Finas Dedi-Önerileriniz?
« Yanıtla #1 : 28 Ağustos 2017, 12:53:44 »
Koray hocaya maddiyatiniz yeterli ise hemen ekim yaptirin derim şahsen donorunuz ekim icin musait ve koray hoca sac ekiminde cok basarili bir hoca kesinlikle mutlu olursunuz eger finansterid konusunda cekinceli iseniz yan etkisi daha az olan pro pcia proskar a gore dhtyi daha az baskilayan xpecia tableti kullanin koray hocaya tekrar danışın

woodgreen

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 28 Ağustos 2017, 13:05:15 »
Ben Koray Beyi uzun yıllardır takip ediyorum. Avrupadaki forumlardan da takip ediyorum kendisini başarısız sonucuna rastlamadım bu zamana kadar ancak ekim öncesi ve sonrası ilaç kullanma gerekliliği veya tavsiyesi bana pek mantıklı gelmedi.O yüzden fikirlernizi almak istedim.Finas veya benzeri ilaçlar kullanmak inanın gözümde çok büyüyor.Koray Hoca da finas kullan deyince beni baya bir geriye attı bu durum.
Koray Hocanın samimiyetine ben güvenirim.Yanına gidecem finassız olmaz derse bu defteri kapatırım ben.

woodgreen

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 28 Ağustos 2017, 13:29:39 »
Bir işi yaparsan ya tam yapacaksın ya hiç yapmayacaksın.Koray bey bu işin piri benim gözümde.Saç ekimi diğer estetik operasyonlara benzemez o yüzden en iyisinde bu işi yaptırmak lazım.Benim derdim finas kullanmak istemememdir. Graft düşüreyim gibi bir derdim yok.
Finassız bu iş olmaz mı arkadaşlar ?

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 28 Ağustos 2017, 13:47:25 »
Finanssiz bu is olur finansin yerine bahsettigim gibi xpeciada kullanabilirsiniz ekim öncesi ve sonrasi ya da hic kullanmayip hoca kendimi size birakiyorum başarılı olabileceginizi biliyorum cok yuksek bir beklentim yok deyip ikna edin derim yuz yuze konuşup ikna edebileceginizi düşünüyorum kesinlikle

woodgreen

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 28 Ağustos 2017, 14:14:08 »
Teşekkürler cevapların için.Peki 5bin graft ön tarafı tamamen kapatırmı sence ? Finas yan etkileri olmasa ben ilaç kullanırım ancak yan etkileri kaçınılmaz bir laç bu.Sırf saç ektiriceğim diye finas kullanıp sağlığımı tehlikeye atamam.Beş bini ön tarafa ektrip ilerleyen zamanlarda da tepe bölgeye düşünüyorum.Senin fikrin nedir?

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 28 Ağustos 2017, 14:15:02 »
Teşekkürler cevapların için.Peki 5bin graft ön tarafı tamamen kapatırmı sence ? Finas yan etkileri olmasa ben ilaç kullanırım ancak yan etkileri kaçınılmaz bir laç bu.Sırf saç ektiriceğim diye finas kullanıp sağlığımı tehlikeye atamam.Beş bini ön tarafa ektrip ilerleyen zamanlarda da tepe bölgeye düşünüyorum.Senin fikrin nedir?

Koray Erdoğan'dan bahsediyorsak kesinlikle kapatır :)

Martineden1903

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 28 Ağustos 2017, 14:29:48 »
İlac konusunda endiselerinizde hakli sayilirsiniz oncelikle koray on orta verteks her yeri ince eleyip sık dokur iyi bir planlama ile ekim yapar sadece on tarafi kapatir diye düşünmeyin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 28 Ağustos 2017, 14:36:49 »
İlaç konusunda Tüm endişeleriniz yersiz imkanınız varsa hocayı takıp edın kurttulun mutlu olun bu sorunu bitirin.
« Son Düzenleme: 29 Ağustos 2017, 20:30:58 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

woodgreen

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 28 Ağustos 2017, 20:20:40 »
Peki arkadaşlar ekimden sonra tepe bölgede olan saçlara zarar gelir mi? Artı tepe ve ön bölgeler haricinde diğer bölgeler mesela yanlar dökülür mü ilerleyen zamanlarda? Uzadığı zaman saçlar inanılmaz sık oluyor adeta fırça gibi. Birde saçlarımın kalın telli olduğunu düşünüyorum sizce bu ekimin sağlıklı başarılı olması yönünde etkisi artıları eksileri nelerdir sizce?

Cem

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 28 Ağustos 2017, 22:33:40 »
Tepe bolgendeki yani daha dogrusu ekim bolgesinde var olan saclarina zarar gelmez tabi koray hocada ektirirsen.Saclarinin kalin telli olmasi cok cok buyuk bir avantaj.70 mikron falansa mukemmel otesi sonuc alirsin cunku 70 mikronluk sactan 5000 greft ekmek demek 50 mikronluk sactan ekilen 5000 grefte gore bir bucuk kat dolgunluk saglar.ayrica finasteridden korkmayin koray hoca kullan diyosa kullan bence.hem incelmis saclarin kalinlasir bu extra bi dolgunluk katar hem 5000 greft sac ekilecek hemde dokulmen buyuk olcude duracak yani 5000 greftle 6000 greftlik ekim gibi duracak oyle dusun.yani finestaridin en buyuk avantaji var olan saclari korumasi kalinlastirmasi koray hocada mukemmel sonucu yakalamak icin kullandiriyor.ha kullanmazsan yine cok guzel olur 5000 az bi rakam degil birde emin ellerde ekilenlerin cikma oraninin yuzde 99 oldugu bir yerde ektircen.finasla birlikte mukemmele yakin sonuc alican bu kadar basit.

ahmet67

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 28 Ağustos 2017, 22:58:06 »
arkadaslar bir soru sorulmuş ama kimse cevap vermemiş gerçekten merak ediyoruz koray erdoğan niçin finas olmadan ekmiyor? donörü en kuvvetli olan kişiye bile finas kullan öyle gel diyor sebebi nedir açıklayacak olan var mı??

Mert35

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 28 Ağustos 2017, 23:00:52 »
arkadaslar bir soru sorulmuş ama kimse cevap vermemiş gerçekten merak ediyoruz koray erdoğan niçin finas olmadan ekmiyor? donörü en kuvvetli olan kişiye bile finas kullan öyle gel diyor sebebi nedir açıklayacak olan var mı??

Finans eğer yanlış bilmiyorsam var olan saçlarını güçlendirip dökülmemesini yada dahada geç dökülmesini sağlıyor(yanlışım varsa düzeltin).Adam gelip sana saç ektiricek e tamam ekti peki ondan sonra kendi saçların dökülünce nasıl bir görüntü ortaya çıkıcak sence.Adamın derdi ekilen yeni saçlarla birlikte eski saçlarında varlığını korumak.

woodgreen

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 29 Ağustos 2017, 14:19:03 »
İlaç konusunda Tüm endişeleriniz yersiz imkanınız varsa hocayı takıp edın kuttulun mutlu olun bu sorunu bitirin.
Merhaba,
Koray hocanın asmed saç ekim sonuçları sitesinde saç ektirenlerin bazılarında finasterid kullanıldığı belirtilmiş bazılarında ise bunu yazmamışlar.Finas kullanımı belirtilmeyenlerin dahi çok güzel sonuçları var ve şuda var benden daha fazla açıklığı kötü donörü olanlara 3500-4000 graft ekmesine rağmen muazzam sonuç almış hocamız.Aradaki farklar veya bizim gözümüzden kaçanlar sizce nedir?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 29 Ağustos 2017, 20:32:11 »
İlaç konusunda Tüm endişeleriniz yersiz imkanınız varsa hocayı takıp edın kuttulun mutlu olun bu sorunu bitirin.
Merhaba,
Koray hocanın asmed saç ekim sonuçları sitesinde saç ektirenlerin bazılarında finasterid kullanıldığı belirtilmiş bazılarında ise bunu yazmamışlar.Finas kullanımı belirtilmeyenlerin dahi çok güzel sonuçları var ve şuda var benden daha fazla açıklığı kötü donörü olanlara 3500-4000 graft ekmesine rağmen muazzam sonuç almış hocamız.Aradaki farklar veya bizim gözümüzden kaçanlar sizce nedir?
bu saç cinsiyle dökülme tipiyle alakalı bi durum  hoca Gerekene tavsiye eder gerekmeyene etmez sizdede dökülme tipiniz ve saçınızın kalitesine göre gerektiğine karar vermiş durum bu
« Son Düzenleme: 30 Ağustos 2017, 17:46:51 Gönderen: Hintell »
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram