Gönderen Konu: Trend Hair Çorlu / Sedat At (5bin greft)  (Okunma sayısı 1577 defa)

Pirana59

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Trend Hair Çorlu / Sedat At (5bin greft)
« : 05 Aralık 2022, 22:29:19 »
Merhaba herkese. Ekimimi bugün gerçekleştirmiş bulunuyorum arkadaşlar. Yaklaşık iki yıldır bu forumu takip ediyorum çok faydalandım başkalarına faydam olması dileğiyle. Ekim sırasında bulunan ekipten memnun kaldığımı da belirtmek isterim. Sorular geldikçe yanıtlamaya çalışacağım. Eleştirirken moralimi bozmamaya gayret ederseniz de ayrıca sevinirim psikolojimi yüksek tutmak istiyorum 😄 süreci elimden geldiğince sizlerle paylaşacağım. Hesabı yeni açtım paylaşım yapma konusunda hiçbir blgim yok bir aksilik veya eksiklik olursa bildirin lütfen.

Hsyn66

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Trend Hair Çorlu / Sedat At (5bin greft)
« Yanıtla #1 : 05 Aralık 2022, 23:04:09 »
Ekiminiz Hayırlı olsun hocam. Ekim alanını normal ışık altında ve donör bölgeyi de paylaşırsanız daha net yorumlar gelecektir
  • Ekim Tarihi: 24.09.2022
  • Ekim Merkezi ismi Arenamed
  • Greft Miktarı 5500
  • Yaşınız 25
  • Medikal Tedavi Proscar 4/1 - Bioxcin Biotin 5000mg - Xpecia Tablet - Minoxidil %5 - Sarı Kantaron - Fito

Edgar X

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 05 Aralık 2022, 23:05:59 »
moral boczacak bir şey yok ekimin şu an için iyi görünüyor önemli olan kabuk dökümü sonrası görüntü az çok fikir veriri ekim kalitesi ile ilgili.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 06 Aralık 2022, 11:55:30 »
Hayırlı olsun umarım güzel sonuç alırsınız  açık alanda ki saçların cansız güçlü olsa iyi olurdu en azından destek olurdu güçlendirenilirsin gerekli ürünleri araştırıp kullanarak
Bunun dışında sağlıklı duruyor saç ekilen alan umarım saç yönlerinin açısı güzel olur
Ön çizgine diyemem ama estetik olarak çok zayıf ve gelişi güzel uğraşmadan çizilmiş
Krndilerini geliştirmekeri gerek.

İnşallah güzel sonuç alırsın
Moral bozmadık inşallah? Dikkat ederek yazdım:)
Global Moderator

Pirana59

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 06 Aralık 2022, 12:08:54 »
Ekiminiz Hayırlı olsun hocam. Ekim alanını normal ışık altında ve donör bölgeyi de paylaşırsanız daha net yorumlar gelecektir

Teşekkür ederim hocam. Bu akşam bandaj çıkartacağım o zaman donör bölge ve alanı çekip atacağım :)

Pirana59

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 06 Aralık 2022, 12:10:30 »
moral boczacak bir şey yok ekimin şu an için iyi görünüyor önemli olan kabuk dökümü sonrası görüntü az çok fikir veriri ekim kalitesi ile ilgili.

Süreç boyunca paylaşım yapacağım şuanlık memnunum açıkçası

Pirana59

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 06 Aralık 2022, 12:13:37 »
Hayırlı olsun umarım güzel sonuç alırsınız  açık alanda ki saçların cansız güçlü olsa iyi olurdu en azından destek olurdu güçlendirenilirsin gerekli ürünleri araştırıp kullanarak
Bunun dışında sağlıklı duruyor saç ekilen alan umarım saç yönlerinin açısı güzel olur
Ön çizgine diyemem ama estetik olarak çok zayıf ve gelişi güzel uğraşmadan çizilmiş
Krndilerini geliştirmekeri gerek.

İnşallah güzel sonuç alırsın
Moral bozmadık inşallah? Dikkat ederek yazdım:)

Teşekkür ederim. Evet ekimden birkaç ay önce minimum seviyede güçlendirme takviyelerim oldu xpecia ve badem-hindistancevizi yağı ile. Araştırmaya devam edeceğim sizlerin de tavsiyelerine açığım. Bende öyle diliyorum. Ön çizgimin kendi yapıma uygun olduğunu düşünmüştüm ben, siz daha tecrübelisiniz tabii çok sayıda ön çizgi görmüşsünüzdür. Yok hocam hassasiyetiniz için ayrıca teşekkür ederim :)

Pirana59

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 06 Aralık 2022, 19:24:37 »
Bandajımı çıkarttım, anlık durum paylaşıyorum arkadaşlar.

Pirana59

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 07 Aralık 2022, 15:32:07 »
Bugün ilk yıkamamı merkezde gerçekleştirdik. Yıkama sonrası fotoğrafları paylaşıyorum arkadaşlar.

Pirana59

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 11 Aralık 2022, 15:28:26 »
6. günümden yıkama sonrası paylaşımım.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 14 Aralık 2022, 07:10:40 »
Saç ekilen alan sağlıklı ön çizgi biraz daha oval gelse daha güzel olurdu biraz sivri yapmış kafa yapın sivri bir ön çizgiye uygun değil gibi neyse

Düzenli yıkamalarını yapmalısın hayırlısı olsun inşallah güzel sonuç olur saç ekilen alanda sağlıklı görünüyor
Global Moderator

Pirana59

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 14 Aralık 2022, 09:55:16 »
Saç ekilen alan sağlıklı ön çizgi biraz daha oval gelse daha güzel olurdu biraz sivri yapmış kafa yapın sivri bir ön çizgiye uygun değil gibi neyse

Düzenli yıkamalarını yapmalısın hayırlısı olsun inşallah güzel sonuç olur saç ekilen alanda sağlıklı görünüyor

Ön çizgim zayıfta olsa kalmış olan saç hattıma göre belirlenmişti, kafa yapımın da yuvarlak olduğu doğru :D Hiç aksatmıyorum hocam cuma günü de 12.gün oluyor kabuk dökme yıkamasına gideceğim Sedat Beye. Teşekkür ederim yorumun için.

Pirana59

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 17 Aralık 2022, 11:25:16 »
Dün kabuk dökümünü merkezimde gerçekleştirdik. İlk fotoğraf dökümden önceki güne ait kabuklu hali, sonraki fotoğraflar kabuk dökümünden sonra. Süreç gayet sağlıklı ilerliyor. Xpecia kullanımını ne zaman önerirsiniz?

Pirana59

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 09 Ocak 2023, 21:56:31 »
Merhabalar, süreci aktarmak, varsa yorum ve tavsiyelerinizi almak için iki fotoğraf paylaşıyorum arkadaşlar. İlk fotoğraf 29 Aralık'a ait. Şok dökülmenin pik yaptığını farkettiğim ilk günlere ait. İkinci fotoğraf ise 9 Ocak yani bugüne ait. Bugün de şok dökülmenin epey azaldığını farkettim. Yanlarım da oldukça uzadı birkaç gün içinde traş etmeyi düşünüyorum.

Anchar

• Sr. Member
« Yanıtla #14 : 09 Ocak 2023, 22:01:36 »
ekimin sağlıklı görünüyor üstat ,5000 greftin yüzde 60 ı çıksa sonuçtan mutlu ayrılırsın .saç rengin açık olduğu için kapatıcılıkta epey yüksek olur.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

Facebook Twitter Instagram