Gönderen Konu: Estemylive-hasan akıl en trend ekim merkezi ne düşünüyorsunuz  (Okunma sayısı 7893 defa)

Tamamdoktor

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ardadaşlar son zamanlarda insgtramda en etkin olan ekim merkezlerinden ve en son yeknoloji ve hijyen koşulları altında ekim yapıp en doğan sonuçları aldıkları görülüyor. Yani nette öyle gösteriyorlar yaptıran war mo ne düşünüyorsun Serkan aydından elli kat iyi bence iyice aklımı çeliyorlar

alicanytkc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
bende orada ektirdim ve çok ektirende var şuana kadar memnun olmayan yok herhalde yada bir sıkıntısı olan. Genel olarak güzel bir ekim merkezi. Serkan aydınla karşılaştırma yapılamaz bile.

Parabellum

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben ekim yaptırmadan once oraya foto atmıştım beni 50 kere aradilar ekim yaptirdim dedim artik ta oyle kurtardim banka gibiler😀baya ilgileniyorlar galiba

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
 fazla reklamı olan yerlere temkinli yaklaşmakta  fayda var..ben henüz çok iyi diyeceğim ekimlerini göremedim.5000 6000 greftlerle  gayet normal olan sonuçlar aldılar.öyle muazzam harika diyeceğimiz ekimleri yok ..

scofield

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
öyle bir anda parlayan kurumlardan uzak durun.bu sektörde kımler parlatılmadı.kımler geldı geçtı.bu işle uzun zamandan berı ılgılenenler bılır.şimdi pıyasa da yoklar.ayrıca mıkromotorda 4000+ çalışan yerlerden kaçın kaçın...

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ardadaşlar son zamanlarda insgtramda en etkin olan ekim merkezlerinden ve en son yeknoloji ve hijyen koşulları altında ekim yapıp en doğan sonuçları aldıkları görülüyor. Yani nette öyle gösteriyorlar yaptıran war mo ne düşünüyorsun Serkan aydından elli kat iyi bence iyice aklımı çeliyorlar
Bende bu merkezde ekim yaptırdım. Ekim sonuçlarını önceden canlı görerek gitmiştim ve gerçekten iyiler. 10 yıldan beri sektördelermiş onun için yeni parlayan demek ne bileyim özellikle Anadolu yakasında iyi bilinen bir merkez.

Hastane çok hijyenik ve baya büyük bir merkez. Yaptıranlar genelde hisar hastanesinden memnun.

Yorumlardan daha ziyade ekim yaptıranlarla hatta hastaneye gidip görüşme yapıp karar vermek daha doğru diye düşünüyorum.

vogueman

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hastane hijyen tamamda doktor varmı doktor ?

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hastane yapıp doktor unutacak değiller ya. Ben bu merkezle ilgili yorumumu daha önce yaptım ama heyecanlı dediler. En güzeli bunu yaptıracak insanlar araştrsın. İnternet Sitesi var hastanenin merkezin yada daha önce dediğim gibi getçekten araştırma yapan insanlar gidip yüzyüze görüşsün. Biz hepimiz öyle karar vermedikmi hocam

vogueman

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Hastane yapıp doktor unutacak değiller ya. Ben bu merkezle ilgili yorumumu daha önce yaptım ama heyecanlı dediler. En güzeli bunu yaptıracak insanlar araştrsın. İnternet Sitesi var hastanenin merkezin yada daha önce dediğim gibi getçekten araştırma yapan insanlar gidip yüzyüze görüşsün. Biz hepimiz öyle karar vermedikmi hocam

Dostum hastanede doktor olur zaten senin ekimine doktor eli değdimi? Değdiyse doktor kim?  Ne yaptı bunu soruyorum zokmu zor soru bu kımse cevap vermıyor.

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bilgehan beyi 1,5 saat esir ettim öğün Hasan beyle beraber. Estemylife bölümün sorumlu doktoru. Düşünün benim kadar bir heyecanlı adamın elinden çektiğini. Yıkamalardan sonrası kontrollerimde bile hergün görüştüm.
Hiperbarikteki doktor hanıma muayene neden bu tedaviyi alıyoruz diye her şeyini anlattırdım.

Bu yüzden diyorum  ekim yaptırmamış sadece eleştiri olsun diye Merkezi hiç görmemiş kişilerin tuhaf yorumları ve mesajları anlam veremiyorum.

Mesela hiperbariği dünyada ilk uygulayan ülkeymişiz saç ekimi için ve sadece hisarda yapılmış bulunmuş bir tedavi. Bu ülke için mutlu oldum
Elmas uçla niye yaptıklarını anlattı Hasan bey niye çabuk iyileştiğini

Ağrısız iğnesiz yapmanın neden gerekli olduğunu anlattı.biz iğneden korktuğumuz için mesela çok önemliydi benim için
Bir kişide çıkıp şu yorumu yapsa ya teknoloji kullanıyorkar. Hastanede yapıyorlar. Hekimler saç ekimine yeni şeyler katıyor anlıycam.

Bunu anlattıkları için burada ekim yaptıran insanlar genelde burdan övgüyle bassediyıruz.yoksa bunu savunmak bize düşmez. Hal böyleyken hiç ekim yapmamış yada merkezle bir bağı olmayan tuhaf yorumlar ve Mesajlar üzerine bunu yazdım.

Tabiki herkes fikrini yorumunu istediği gibi yapsın. Amaç zaten hepimizin bilgilenöesi. Bu form bu yüzden bu kadar önemli

vogueman

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Dostum “ 4 satır” yazı yazmışsın gene soruma cevap vermemissin..! lafı dolandırmışssın
“ dolandırmışssın” Hiperbarik  tedavisinin saça herhangi bir katkısı olduğunu düşünmüyorum prp gibi bu yüzden benim için gereksiz bir durum (kısaca benim için sadece ticari bir işlem) o yüzden ilkkez uygulamaları normal.
Hangi doktorun başının etini yediğini sormuyorum beni hastanenin içindeki saç ekim bölümündeki ekim ilgilendiriyor.. senin saç ekimini yapan ekipte doktor varmıydı? Hasan akıl kim ne mezunu ? Doktormu?
« Son Düzenleme: 14 Ocak 2018, 19:06:29 Gönderen: vogueman »

perseus

• Ziyaretçi
iyi güzelde yazdığın şeyler ekim sonucu etkileyen şeyler değil çok fazla.yara iyileşmesine katkısı vardır .ayrıca ekimleri normal ekimler cidden iyi bir şekilde incelendiğinde normal standart ekimler olduğu görülür . zekeriya kulun , koray erdoğanın  ,erkan demirsoyun,  muttalip keserin, hakan doğanayın ,serdar gökremin ,ilhan serdaroğlunun ,.özgür nalbantın, serkan aygının 6000 greft ektiğini gördün mü tek seferde ve bu hocaların aldığı iyi sonuçlarını hisarın iyi sonuçlarıyla karşılaştır hisar cidden çok sıradan kalır. o yüzden asimavi sende her yerede hisarı övmekten vazgeç bana dedin ya hisarı karalıyorsun diye ben gördüğümü yazıyorum sevgili asimavi sizin gbi olmayan sonuçları övmüyorum
« Son Düzenleme: 14 Ocak 2018, 19:05:16 Gönderen: perseus »

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Perseus ben Hisarı övmüyorum. Sadece bu merkezde ekim yaptırdım ve şuana kadar olan tecrübelerimi ve bu merkezle ilgili gördüğüm şeyleri paylaşıyorum.

Siz bunu niye şahsileştirdiniz onu anlayamadım. Veya bu merkeze niye ön yargınız var onu anlamadım bu merkezi sadece eleştiyorsunuz. Beni ilgilendiren birşey değil şahsıma yönelik tavrınız hoşuma gitmiyor.

Siz ekim yaptırmak için araştırma yapıyorsunuz diimi. Beğendiğiniz merkezle gidip görüşür ekiminizi beklentiniz doğrultusunda sonuçlandırırsınız. Onun haricinde hasan beyin ekimleriyle veya hisar la niye bu kadar ilgilendiğinizi anlayamadım. Beğenmiyor olabilirsiniz bunu anlarım. Bakın beğendiğiniz doktorları yazmışsınız. İnşallah onlar size güzel bir ekim yapar. Bizde sizinle beraber mutlu oluruz

splinterusta

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ekimlere doktor eli değiyorsa buradan çıkan neden herkesin ön saç çizgisi aynı? Kişinin anatomisinegöre bir çizim gerekmez mi? Bu konu hakkında bilglendirirseniz sevinirim.  Benim şu an orayı düşünmeme nedenim bu konu ve çok greftl kullanmaları
« Son Düzenleme: 21 Ocak 2018, 22:59:48 Gönderen: splinterusta »

Asimavi

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sonuçlanan herkesin gördüğüm kadarıyla farklı.şenol beyin öne doğru hafif ovalken cemolokkonun daha düz ve çok doğallar. Benim çizgimi çizerken şakaklarm dökük olduğu için oval yaptı birde şakak ekimi yapılan bir arkadaş vardı önünde v baya belirgin. Çok takip ettiğim için bunları benim ön çizgimi çok merak etmiştim

Ense kuvvetliyse bozmadan çıkartıyorlar ama Hamit kardeş 3000 el bence büyük alan için iyi sonuç aldı ve 2. Seansı hemen tercih etti sanırım. Wertextte şuana kadar iyi sonuçlar var. Ama benim gibi sabırsızlar için zaman nasıl geçecek bilmiyorum

Facebook Twitter Instagram